DAFLON

DAFLON - zāles simptomātiskai ārstēšanai hemoroīdi un hronisku vēnu traucējumiem.  DAFLON - medikamenti hemoroīdi

Farmakoloģiskās iedarbības Daflona

Aktīvie komponenti ir pakļauti augsto tehnoloģiju Daflona slīpēšanas procesā, kas palielina to bioloģisko un klīnisko efektivitāti.

Daflona priekšrocība salīdzinājumā ar citām zālēm, ko izmanto par vēnu slimībām, tas ir kopējā ietekme:

  • Aktīvās sastāvdaļas Daflona ir vazokonstriktīvu rīcību sienām vēnās un uzlabo venozo tonusu un tādējādi samazinot vēnu distensibility. Tas palielina venozo atdevi un samazina venozo stāzi, kas tiek novērota uz fona hroniskas vēnu slimības. Turklāt saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, aktīvās sastāvdaļas Daflona vēnu vārstuļi aizsargā pret iekaisumu un iznīcināšanu, kas ir novērst turpmākas attīstības hroniskas vēnu slimības;
  • DAFLON uzlabo limfas drenāžu un palielina kopējo skaitu funkcionālo limfātiskās kapilāru;
  • Iekļautie tabletes DAFLON aktīvās sastāvdaļas, uzlabo mikrocirkulāciju, samazinot migrācijas un aktivizēšanu leikocītu pie kapilāru līmenī, kas noved pie samazināšanos atbrīvošanu iekaisuma mediatoru veidā brīvajiem radikāļiem.

Ņemot vērā hroniska vēnu slimības DAFLON, saskaņā ar instrukcijām, veicina izpausmi vairākuma simptomiem, kas izpaužas kā sāpes, smaguma sajūta kājās, krampji un pietūkums. Simptomu ir ievērojami uzlabojusi dzīves kvalitāti pacientiem ar hronisku vēnu slimību.

Turklāt, saskaņā ar pētījumiem DAFLON tabletes ir efektīvas akūtās hemorrhoidal uzbrukumiem. Tajā pašā laikā atvieglojot simptomus (sāpes, asiņošana un izlādes) novēro otrajā ārstēšanas dienā, samazinot uzņemšanās pretsāpju zāles. Arī lietošana Daflona, ​​atsauksmes, palīdz samazināt risku pēcoperācijas asiņošanas un samazina dzīšanas laiku pēcoperācijas periodā.

Produkta veids

DAFLON izgatavots kā tabletes, kas satur 500 mg aktīvās vielas - sasmalcinātus attīrītas flavonoīdu frakcijas diosmin (par summu, kas ir 450 mg), un flavonoīdus kā Hesperidīna (daudzumā 50 mg).

Indikācijas Daflona

Saskaņā ar instrukcijām, DAFLON indicēts simptomātiskai ārstēšanai:  Daflona zāļu forma - tablete

  • Hroniska vēnu slimība (sāpes, smaguma sajūta, pietūkums);
  • Hemoroīdi.

Kontrindikācijas

DAFLON kontrindicēta izmanto tikai tad, ja ir paaugstināta jutība pret iekļautas kapsulās aktīvajos vai papildu sastāvdaļām.

Dozēšanas Daflona

DAFLON, saskaņā ar instrukcijām, jāņem:

  • In hroniskām vēnu slimībām - 2 tabletes dienā;
  • Saasināšanās hemoroīdi laikā - 6 tabletes 4 dienas, pēc tam 4 tabletes dienā 3 dienas;
  • Hroniskās hemoroīdi - 2 tabletes dienā.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm, DAFLON ievērojams blakusparādības neizraisa.

Яндекс.Метрика