Dalatsin

 Dalatsin krēms
 Dalatsin - antibiotika no grupas linkozamīdiem.

Farmakoloģiskā darbība

Dalatsin bakteriostatisku, baktericīdā iedarbība, ir aktīvs pret gram-pozitīviem, anaerobās baktērijas: stafilokoku, Sibīrijas mēra, difteriju, Nocardia asteroīdi, streptokoku.

Pretmikrobu darbība narkotikas ir pret Bacteroides, aktinomikoze, klostrīdiju. peptokokki, peptostreptokokki, prevotell, izraisītājvielas pinnes, Eubacterium sugu, Fusobacterium spp, Porphyromonas spp.

Ir labas atsauksmes par Dalatsin, tā izmantošanu, lai izraisītu infekciju ārstēšanai noteiktu veidu hlamīdijas, Leptospira, Mycoplasma, izraisītājvielas malārijas, toksoplazmoze.

Produkta veids

Dalatsin atbrīvošanas želatīna kapsulu, injekciju, svecītēm un maksts krēmu Dalatsin.

Indikācijas

Dalatsin tabletēs un injekcijas ir indicēts augšējo elpceļu infekcijas, elpceļu, ādas, kaulu, mīksto audu, locītavu (ieskaitot pinnes, abscesi, furunkuloze, roze, impetigo, osteomielītu, inficētām brūcēm, artrīta), mutē , uroģenitālās sistēmas sievietēm (abscess, infekcijas dzemdes kakla, salpingīts, colpitis, endometrīta).

Tabletes un injekcijas Dalatsina parakstītas ārstēšanai vēdera dobuma infekcijas, septicēmijas, endokardīta.

Ir labas atsauksmes par Dalatsin, ko lieto malārijas ārstēšanai, endokardīts profilakse (pacientiem, kuri nepanes penicilīnu), infekcijas operācijas kaklā, galvā laikā.

Dalatsin krējums, ko lieto, lai ārstētu vaginīts izraisīja jutīgu mikroorganismu narkotiku.

Dalatsin gels ir paredzēts galvenokārt, lai ārstētu pinnes.

Dalatsin maksts svecītēm tiek izmantoti, lai ārstētu baktēriju vaginīts.

Lietošanas instrukcijas Dalatsina

Tabletes saskaņā ar instrukcijām Dalatsin pieaugušajiem ir četras rindas no 150 mg / dienā. Ja infekcija ir smags, jūs varat palielināt devu līdz 300-450mg un dot četras p / dienā.

Ārstēšanai infekciju, ko izraisa Chlamydia trachomatis tiek izmantots Dalatsin par 450 mg, lai pārtrauktu 6H. Ārstēšana ilgst 2ned.

Bērnu deva narkotiku par iekšzemes izmantošanu tiek aprēķināta, pamatojoties uz bērna ķermeņa masai: 8-25mg / kg. Daudzveidība uzņemšanas - četri p / dienā.

Saskaņā ar instrukcijām Dalatsina infekciju ārstēšanai, ko izraisa Streptococcus jāilgst ne mazāk kā 10d.

Injekcijas narkotiku bija intravenozi, intramuskulāri. Pieaugušie iecelt terapiju 4 dienas, bet pēc viņiem labāk, pat divas dienas turpina piemērot zāles.

Intravenoza narkotiku injicē lēnām - ne vairāk kā 30 mg / min.

Mērenā infekcijām injekcijas ievada apmērā 2-4r 150-300mg / dienā. Smagas slimības Dalatsina devu var palielināt līdz 2700mg.

Ja infekcija apdraud dzīvību, var tikt piešķirts 4800mg intravenozi.

Bērni līdz instrukciju Dalatsina narkotikas tiek noteikta, pamatojoties uz to svara - 10-40mg / kg. Iegūtais skaitlis parasti ievada 3-4 reizes.

 Dalatsin sveces
 Vaginālo krēms Dalatsin ievietots maksts uz nakti, vienas devas - 100 mg aktīvās vielas. Ārstēšana ilgst 3-7dn.

Dalatsin maksts svecītes tiek ievietota arī makstī naktī uz trim dienām. Piešķirt administrētu 5g. vienā reizē.

Dalatsin želeja piemēro skartajā zonā 2-3 lpp / dienā.

Blakus efekti

Dalatsin injekcijas un tabletes var izraisīt sliktu dūšu, sāpes pakrūtē, iznīcināšanu zarnu mikrofloras, vemšana, ezofagītu, caureja, čūlas barības vadā (ja lieto iekšķīgi), leikopēnija, agranulocitoze, eozinofīlija, trombocitopēnija, nieze, ādas izsitumi, toksiskā epidermālā nekrolīze, nātrene , Stīvensa-Džonsona sindroms, traucējumi nervu, muskuļu vadītspēju.

Ar strauju ieviešanu Dalatsina var rasties anafilaktoīdas simptomi, miega apnoja, reibonis, vājums, hipertensija.

Ir atsauksmes par Dalatsin maksts svecītēm un krēmi, ka pēc pasākumu piemērošanas, var parādīties nieze, apsārtums, nieze, maksts endometrioze, menstruāciju traucējumi, maksts kandidoze.

Kontrindikācijas

Dalatsin nav norādīts smagiem nieru darbības traucējumiem, aknu ,, jo kolīts, parādās fona antibiotiku lietošanu (tostarp pagājušajā gadā), bērniem līdz 1. mēneša grūtniecības, zīdīšanas laikā, ja Jums ir paaugstināta jutība pret antibiotikām no grupas linkozamīdiem.

Яндекс.Метрика