Dalfaz

 Dalfaz
 Dalfaz - Zāles, ko izmanto, lai ārstētu prostatas hiperplāzijas.

Farmakoloģiskās iedarbības Dalfaz

Dalfaz izmanto gadījumos, kad prostatas hiperplāzija labdabīgs daba provocē traucējumus urinācija: līdzekļiem veicina urīna plūsmu, atslābinot muskuļu audus no prostatas dziedzera.

Tas ir ievērojuši, ka Dalfaz samazina toni urīnizvadkanāla, atvieglo procesu iztukšojot urīnpūsli.

Aktīvā viela ir - alfuzosīnu.

Produkta veids

Dalfaz tabletes.

Indikācijas

Dalfaz lietošanas instrukcijas, narkotiku terapijas simptomātisku labdabīgas prostatas hiperplāzijas. Arī tas tiek izmantots, kad akūta urīna aizture, ko izraisa hiperplāzija, prasa par katetru ieviešanu.

Instrukcijas Dalfaz: kā izmantot

Dalfaz pieņemts pēc ēšanas iekšpusē. Košļājamās tabletes nevajadzētu būt - jo nepareizas atbrīvošanu aktīvās vielas paaugstina risku blakusparādības narkotiku.

Lai samazinātu smagumu simptomu labdabīgas prostatas hiperplāzijas veikt vienu tableti Dalfaz (10mg), viens p / dienā.

Ja nepieciešams, katetru, lai pacientam, lai ņemtu noteikto 10 mg / dienā 3-4 dienas, sākot no pirmās dienas procedūras. Tādējādi, kamēr katetrs ir instalēta un citu dienu jau pēc katetrizācijas pabeigšanas pacients ieņem narkotiku 2-3 dienas.

Blakusparādības Dalfaz

Ārstēšanas laikā pacienti var atzīmēt Dalfaz sausa mute, galvassāpes, miegainība, sāpes pakrūtē, reibonis, vājums. Arī var sākties caureja, nogurums, tahikardija, var parādīties izsitumi, nieze un ādas pietūkums, samazina spiedienu, ādas sarkt.

Ir pierādījumi, ka sakarā ar uzņemšanu Dalfaza pacients zaudēja samaņu, viņš ir īss samaņas zudumu dēļ, pasliktināšanos smadzeņu apriti.

Neievērošana mērķi Dalfaz iespējamu narkotiku pārdozēšanas. Tās galvenais simptoms - pazeminot asinsspiedienu. Pacients šajā gadījumā ir nepieciešams gulēt, viņš pārvalda narkotikas, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos, veicot pasākumus, lai palielinātu cirkulējošo asiņu tilpumu.

Dialīzes tiek uzskatīts pārdozēšana Alfuzosīns neefektīvs.  Dalfaz Retard

Pacientiem, kas lieto narkotikas, lai samazinātu spiedienu uz pāris stundas pēc Dalfaz var rasties reibonis, nogurums, svīšana, lai tie būtu jābrīdina par to, ja nepieciešams, gulēja uz brīdi un novērot to stāvokli. Šie simptomi bieži rodas tikai ārstēšanas sākumā un pēc pārtraukšanas narkotikas nav nepieciešama.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Dalfaz pacientiem ar smagu aknu slimību, nieru slimību, zema spiediena (ortostatiska hipotensija), zarnu nosprostojumu, paaugstinātu jutību.

Pacientiem ar koronāro mazspēju Dalfaz nozīmēt kā neatkarīgs aģents, tikai kombinācijā ar noteiktajiem, lai ārstētu slimības narkotikām. Saskaņā ar instrukcijām Dalfaz anulē, ja stenokardija nav iet prom vai pacienta stāvoklis pasliktinās.

Nelietot kopā ar Dalfaz urapidilom, prazosīnu, minoksidils, jo Tas palielina iespējamību saslimt ar ortostatisku hipotensiju.

Ar rūpīgas sagatavošanās apvienot ar spiediena samazināšanas līdzekļiem. Narkotiku ar ritonaviru, ketokonazolu apvienojums, itrakonazols var izraisīt paaugstinātu koncentrāciju alfuzosīnu asinīs.

Sākumā terapijas Dalfaz bieži ziņots reibonis, neskaidra redze, nogurums. Šis brīdināt pacientus, kuru profesionālā darbība ir saistīta sarežģītu kontroles mehānismus, un tiem, kas vada automašīnu.

Яндекс.Метрика