Dapoksetīnu

Dapoksetīnu (starptautiskais nosaukums - dapoksetīnu hidrohlorīds) izstrādājusi korporācija Eli Lilly and Company par depresijas ārstēšanai, bet vēlāk sāka izmantot kā zāles, lai novērstu pārkāpumus, kas saistīti ar priekšlaicīga ejakulācija vīriešiem.  Dapoksetīnu - narkotiku ārstēšanai seksuālo traucējumu vīriešiem

Kopš 2004. gada, narkotiku laida medicīniskai izmantošanai ASV un Eiropā.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - dapoksetīnu - 60 mg.

Dapoksetīnu tiek ražots tablešu formā izliekta forma zaļš, kas ir pārklāts ar plēves apvalku. Atsevišķā paketē veikti 10 tabletes, katrā 60 mg.

Farmakoloģiskās īpašības dapoksetīnu

Dapoksetīnu ir moderna narkotiku izstrādāts, lai risinātu vīriešu seksuālo problēmu. Narkotika ir serotonīna atpakaļsaistes inhibitors, kas normalizē ejakulāciju vīriešiem no 18 gadiem un vecāki.

Labas atsauksmes dapoksetīnu saņēmusi kā efektīvu līdzekli normalizēšanai ejakulācija un paildzināt dzimumaktu.

Galvenais būtība šīs narkotikas aizkavēta ejakulācija, bloķējot receptorus galvas smadzeņu garozā cilvēks. Darbība izpaužas pirmo saņemšanu un ilgst 3-4 stundas, atkarībā no koncentrācijas zāļu, kas organismā palielinās.

Vēlamo efektu var panākt 30 minūšu laikā pēc ievadīšanas.

Pēc apstrādes, dapoksetīnu vīriešiem uzlabo vispārējo veselību un reproduktīvo sistēmu, tostarp normālu emocionālo stāvokli, garastāvokli un uzvedību.

Dažos gadījumos, dapoksetīnu var izraisīt trauksmi un parādīt bloķēšanas ietekme uz neirotransmiteru.

Galvenais zāļu koncentrācijas plazmā tiek sasniegts 24 stundu laikā. Dapoksetīnu metabolizējas aknās un izdalās ar urīnu.

Ietekme narkotiku ir selektīvs, kuras mērķis ir ierobežot serotonīna un ejakulācija. Citi smadzeņu funkcijas neietekmē aktīvās sastāvdaļas.

Analogus dapoksetīnu

Dapoksetīnu analogi ir Pi spēks, Cialis, Levitra sildenafils, uc Šīs zāles ir līdzīgas farmakoloģiskās īpašības un terapeitisko iedarbību.

Pee spēkā un sildenafilu, papildus palielinot ilgumu ejakulācijas, normalizē potences un efektīvs ārstēšanai dzimumorgānu anomālijas tēviņiem.

Indikācijas

Dapoksetīnu indicēts seksuālo traucējumu vīriešiem, tostarp priekšlaicīga ejakulācija, seksuāla disfunkcija un problēmas ar erekciju.

Lietošanas instrukcijas dapoksetīnu

Saskaņā ar instrukcijām dapoksetīnu būtu iekšķīgi, bagātīgas dzeramā ūdens, 1 tablete dienā. Precīza deva narkotiku būtu jānosaka ārstējošais ārsts.  Pee spēks - līdzīgi dapoksetīnu

Dapoksetīnu ir labāk veikt 2-3 stundas pirms dzimumakta, lai palielinātu savu uzmanību un palielināt ietekmi.

Saskaņā ar instrukciju dapoksetīnu ņemt devā, kas nepārsniedz 60 mg. Saņemšana narkotikas nav atkarīga no ēšanas.

Ārstēšanai, kas ilgst no dažām nedēļām līdz dažiem mēnešiem laikā, jūs nevarat dzert alkoholiskos dzērienus.

Pozitīvas atsauksmes dapoksetīnu kā zāles ir ātra rīcība un augstu veiktspēju, pat pēc pirmā pieteikuma.

Kontrindikācijas dapoksetīnu

Dapoksetīnu ir kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība, un klātbūtne alerģiskas reakcijas uz no zāļu sastāvdaļām, kā arī aknu ciroze, vēzis, smagas slimības, gremošanas sistēmas, iekšējas asiņošanas, sirds un asinsvadu slimības, migrēnas, garīgiem traucējumiem.

Dapoksetīnu nedrīkst ar sievietēm un bērniem, kā arī cilvēkiem ar epilepsiju, nieru un aknu darbības traucējumiem, hipotensija.

Blakusparādības dapoksetīnu

Dapoksetīnu var izraisīt dažas blakusparādības, ieskaitot galvassāpes un reibonis, vemšana, slikta dūša, aizcietējums, krampji, migrēna galvassāpes, caureja.

Uzklausījusi narkotikas, var rasties alerģiska reakcija: nātrene, izsitumi uz ādas, angioedēma, nieze un dedzināšana, paaugstināta jutība pret gaismu.

Dažos gadījumos, dapoksetīnu var izraisīt imūndeficītu, sirds mazspēja, neskaidra redze un sāpes ģenitālijām.

Яндекс.Метрика