Dayvoneks

Dayvoneks - par psoriāzes ārstēšanai.  Dayvoneks krēms

Farmakoloģiskā darbība

Rīcības Dayvoneks balstīti uz kavējot izaugsmi keratinocītu - šūnas epidermā, kas ir pārmērīgs pieaugums cēlonis psoriāzes.

Aktīvā viela sagatavošanā - kalcipotriols sintētiskais analogs D3 vitamīna.

Uz apmaiņas kalcija narkotiku neietekmē, spriežot pēc atsauksmēm, Dayvoneks parāda efektivitāti no viena līdz trim nedēļām.

Produkta veids

Dayvoneks - gatavošanas ārējai lietošanai, atbrīvojot ziežu un krējuma risinājumu.

Indikācijas

Dayvoneks saskaņā ar instrukcijām, indicēts psoriāzes vulgaris, ieskaitot tāds, ka pārsteidzošā no galvas pārklāti ar matu.

Ir atsauksmes par Dayvoneks norāda, ka aizdot sevi attieksmi kā regresē un stacionāro slimības formas.

Instrukcijas Dayvoneks: kā izmantot

Ziedi un krēmu uzklāj divas p / dienā skartajās teritorijās psoriāzi. Krējuma daudzums nedrīkst pārsniegt 15 g dienā vai 100 g nedēļā.

Ziede Dayvoneks bērni 6-12l piemēro kā divi p / dienā. Pieļaujamā nedēļas deva 50g. Bērniem pēc 12l ļāva iknedēļas devas 75g. Bērniem līdz 18L Dayvoneks piesardzīgi, ja citi līdzekļi nav. Šajā terapijas vajadzētu būt īss, un produkts ir piemērots, lai ar nelielu ādas rajona (ne vairāk kā 30% no kopējās ķermeņa virsmas laukuma).

Lieto, lai ārstētu ne vairāk kā 6-8 nedēļas krēms, ziede, var izmantot gads.

Dayvoneks šķīdums tiek izmantots galvenokārt, lai ārstētu psoriāzes, ādas uz galvas. To piemēro divās rindās / dienā berzes. Pēc nedēļas var pieteikties ne vairāk kā 60ml.

Iespējams kombinēta terapija, kas apvieno krējumu un Dayvoneks risinājumu. Tiek atzīts, ka nedēļas deva nedrīkst pārsniegt 5 mg, kas ir vienāds ar 30 g ziedes vai krējuma 60ml un 30ml šķīduma vai šķīduma un 60 g ziedes vai krējuma.  Dayvoneks risinājums

Blakus efekti

Jo fondi Dayvoneks var būt apsārtums un ādas nieze, pietūkums, dedzināšana, pīlings, sausumu, eritēma.

Ir atsauksmes par Dayvoneks, izraisot psoriāzes paasinājums, ādas atrofija, hiperpigmentācija, folikulīts.

Uzmanību jānorāda vai izraudzīta individuāli ārsta ārstēšanas shēmu, kā Dayvoneks iespējamo pārdozēšanu. Saindēšanās pavada nelabums, svara zudums, apetītes zudums, augsts asinsspiediens, depresija, aizcietējums, slāpes, pastiprināta nogurums, vemšana, hiperkalciūrija.

Lai novērstu simptomus pacientam tiek ieteikts palielināt šķidruma uzņemšanas daudzumu, tiek veikta piespiedu diurēzi, hemodialīzi (ja ir nieru mazspēja), tas tiek ievadīts kālija hlorīdu, dot kortikosteroīdus. Līdz ar to ir nepieciešams, lai kontrolētu elektrolīta līmeni, katru dienu urīna daudzums.

Kontrindikācijas Dayvoneks

Dayvoneks par norādījumiem nav nozīmēt psoriāzes paasinājums ādas uz galvas, ar smagu hronisku slimības formu, laktācijas, grūtniecības, paaugstināta jutība laikā.

Esiet piesardzīgs iecelt Dayvoneks at hiperkalciūriju, hiperkalciēmija, pārmērīgu organismā D vitamīna, klātesot vēsture datu nefrourolitiaze, pacientiem pēc 65l.

Dayvoneks nevar apvienot ar aspirīnu un zālēm, kas satur to.

Lielos ādas laukumiem piemērot krēmu vai ziedi nevar nevar uzskatīt par sejas ādu.

Ja paredzamo ilgumu terapiju, ir nepieciešams izslēgt klātbūtni calcifications nierēs un risku hiperkalcēmijas.

In psihomotorās reakcijas Dayvoneks nav spēkā.

Яндекс.Метрика