Debridat

 Debridat risinājums
 Debridat - narkotiku ārstēšanai zarnu trakta motorikas.

Farmakoloģiskās iedarbības Debridat

Zāles pieder grupai spazmolītiskais. Galvenais mērķis Debridat - uzlabo zarnu peristaltiku. Ja darbība zarnās ir novājināta, narkotiku rīkojas tā stimulējot un otrādi, mazina spazmas, ja nepieciešams.

Debridat ietekmē resnās zarnas muskuļu reakcija uz stimuliem formā pārtiku, veicina kuņģa skalošana mazina spiediena barības vada sfinktera.

Ir atsauksmes par Debridat piemēro dažādām patoloģijām darbības kuņģa-zarnu trakta, kas saistīts ar sliktu kustīgumu - narkotiku atjauno fizioloģisko funkciju zarnu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - trimebutin.

Produkta veids

Izgatavošanas tabletes, pulveris, šķīdums Debridat.

Indikācijas

Debridat saskaņā ar instrukcijām, kas norādīti ar tādu slimību ārstēšanai, kas minēti kā kairinātu zarnu sindroms. Tas varētu būt zarnu spazmas, krampji un sāpes vēderplēves, caureja, meteorisms, aizcietējums.

Veiksmīgi izmanto līdzekli, lai zarnu paralītisko ileusu, sagatavojot pacienta uz X-ray vai Endoskopijas kuņģa-zarnu traktā.

Instrukcijas Debridat: kā izmantot

Pieaugušie ieceļ narkotiku tabletēs. Veikt Debridat 100-200mg (1-2 tabletes) dienā. Ja ir nepieciešamība iecelšanu šķidrā veidā narkotikām, viņš tika iecelts, lai ņemtu 1-2 ēdamkarotes ēdamkarotes trīs p / dienā.

Zīdaiņi vēlams dot putriņu pagatavoti no pulvera Debridat. Bērniem līdz sešiem mēnešiem, dot 0, 5 tējkarote 2-3 p / dienā; bērniem no sešiem mēnešiem līdz gadam - 1 tējkaroti divas p / dienā bērniem 1-5l - tējkaroti tējas trīs p / dienā bērniem pēc 5l - divas tējkarotes trīs p / dienā.

Turklāt atšķaidīšanas Debridat intramuskulāri vai intravenozi. Pieļaujamā single deva, kas var tikt ieviesti - 50 mg.  Debridat tabletes

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Debridat reti izraisa blakusparādības. Tās ir izteiktas alerģiskas reakcijas uz ādas.

Dati par pārdozēšanu, kas sekoja no pacienta stāvokļa pasliktināšanās nav noteikts.

Kontrindikācijas

Debridat Apmācības ir kontrindicēta zīdīšanas laikā, pirmajā grūtniecības trimestrī, paaugstinātu jutību.

Debridat pulveris satur cukuru, kas nepieciešams, lai novērstu pacientiem ar cukura diabētu.

Nav zāļu mijiedarbība aprakstīta narkotika bijusi negatīva ietekme uz funkcionalitāti sistēmu un orgānu.

Яндекс.Метрика