Dekapeptil

 Dekapeptil
 Dekapeptil - zāles, ko lieto, lai ārstētu reproduktīvās sistēmas slimības.

Farmakoloģiskā darbība

Rīcība Dekapeptil pamatojoties uz paaugstinātu folikulus stimulējošā hormona (stimulējot nobriešanu, folikulu augšanu sievietēm un spermas ražošanu vīriešu), un luteinizējošo hormonu (nodrošināt normālu darbību seksa dziedzeru, ražošanu sieviešu hormona progesterona un testosterona vīriešiem), tā ka sieviete ir apspiesta estrogēnu ražošanu, bet vīrietis - testosteronu.

Spriežot pēc pārskatiem Dekapeptile, menstruālā asiņošana sievietēm tiek pārtraukta un atsākās tikai trešajā mēnesī pēc pēdējās injekcijas.

Līdzīga iedarbība, zāļu ir atgriezeniski, ko izmanto medicīniskajā praksē neauglības ārstēšanai un citu slimību reproduktīvās sistēmas, apspiest audzēju augšanu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku triptorelīna

Form atbrīvot Dekapeptil

Izgatavošanas pulveris, liofilizāts un risinājums Dekapeptil.

Indikācijas

Sievietes narkotiku noteikts par dzemdes fibroīdu, endometrioze, amenoreja hipogonadotropo, par neauglības ārstēšanai, izmantojot IVF vai embriju nonākšanu dzemdes.

Vīriešiem Dekapeptil saskaņā ar instrukcijām, paredzēts, lai ārstētu no hormoniem atkarīga prostatas karcinomu. Terapija ir alternatīva ķirurģiskās kastrācijas.

Bērni abu dzimumu Dekapeptil parakstītas sākumā pubertātes.

Instrukcijas Dekapeptil: kā izmantot

Par neauglības ārstēšanā ar IVF sieviete Dekapeptil ievadītās 0, 1 mg subkutāni katru dienu no 21 dienas cikla līdz 1 ml injekciju cilvēka horiongonadotropīna. Ar 3 dienu cikls menogon ievada zāles vai citas zāles, kā tā rīkoties.

In endometrioze, dzemdes fibroids nedēļa Dekapeptil ievada 0, 5 mg apmērā 1 ml (vienu shot) subkutāni vienu p / dienā. Ar 8 dienu ārstēšana Dekapeptil 0, 1 mg katru dienu. Tajā pašā laikā mainot injekcijas vietu. Tas pats shēma tiek veikta ārstēšana prostatas karcinomas vīriešiem.

Ja jūs plānojat turēt ilgtermiņa ārstēšana, izmantojot lēnu atbrīvot depo kapsula, kurā aktīvā viela ir ietverta 3, 75 mg. Dekapeptil depo ievada ik pēc 28 dienām par vienu injekciju, sievietēm - trešajā dienā menstruācijas. Kapsulas var subkutāni vai intramuskulāri.

Narkomānijas ārstēšanas nedrīkst pārsniegt sešus mēnešus.

Par apstrāde pāragrs pubertātes darīt divas injekcijas Dekapeptil Depot 3, 75 mg ar pārtraukumu uz divām nedēļām, pēc tam turpmākajos injekcijas tiek ievadītas ik pēc 28 dienām. Ja efekts nebūs iespējams sniegt injekcijām ik pēc 21 dienām. Ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli.

Pirms ārstēšanas uzsākšanas ar Dekapeptil vienmēr izslēdz grūtniecības un pirmajos mēnešos terapija, izmantojot hormonālās kontracepcijas.

Visā ārstēšanas ir nepieciešams kontrolēt līmeni steroīdo dzimumhormonu vīriešiem un sievietēm. Sievietes, it īpaši, ja jums ir policistisku olnīcu sindroms, tas ir nepieciešams, lai kontrolētu Luteālās fāzes un folikulu augšanu.  Dekapeptil - šķīdums zemādas injekcijas

Blakus efekti

Dekapeptil var izraisīt libido un potences, maksts sausumu vai mazsvarīgi atbrīvošanu, svīšana, sāpes pasliktināšanos dzimumakta, miega traucējumi, pietvīkumu, aizkaitināmība, galvassāpes, slikta dūša, depresija, nogurums, traucēta ādas jutība (nejutīgums, tirpšana) laikā .

Ir atsauksmes par Dekapeptile, izraisa sliktu dūšu, svara pieaugumu, muguras sāpes un muskuļu sāpes, paaugstināts aknu enzīmu, kaulu demineralizācijas, nieze vai apsārtums injekcijas vietā.

Kontrindikācijas

Dekapeptil norādījumu nevar dot vīriešu hormona neatkarīgu prostatas vēzi pēc ķirurģiskas kastrācijas, sievietēm - osteoporoze, grūtniecības vai kad zīdīšanas periodā.

Spriežot pēc pārskatiem Dekapeptile būtu piesardzīgi, kad policistisko olnīcu.

Яндекс.Метрика