Dekaris

 Dekaris 1 tableti
 Dekaris - worming aģents.

Farmakoloģiskā darbība

Dekaris ar augstu veiktspēju novērš Tārpu laikā izraisot to paralīzi un nāvi.

Arī zāles ir imūnmodulējošu iedarbību, palielināt skaitu antivielu dažādiem antigēniem.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - levomizol.

Lietojot dekaris jāapzinās, ka tas ir efektīvs tikai pret tiem parazītiem, kas ir saglabātas ķermeņa pārvadātājs, izmantojot savu muskuļu darbību.

Nav aktīvs narkotiku pret helmintu, kas noteikti zarnu gļotādā pret lielāko trematode tārpi lentu.

Produkta veids

Dekaris tabletes.

Indikācijas dekaris

Narkotika ir efektīvs šādu slimību, ko izraisa tārpi: askaridoze, Āķtārpu (izraisa anēmiju, skaita samazināšanās sarkano asins šūnu), necatoriasis, trihostrongilez, strongyloidiasis (zarnu slimības, izraisija zarnu tārpi), trichuriasis (zarnu slimība, ko izraisa whipworm), enterobiasis (saukta spalīši) .

Ir arī atsauksmes par dekaris, ir veiksmīgi izmanto toksoplazmoze - parazitārās slimības, ko izraisa Toxoplasma gondii Toxoplasma.

Iespējams, narkotiku lietošana Dekaris bērniem un pieaugušajiem.

Lietošanas instrukcija dekaris

 Dekaris 2 tabletes
 Dekaris saskaņā ar norādījumiem mutiski ēšanas laikā.

Ārstēšanai toksoplazmoze ir paredzēts, lai ņemtu 150 mg / dienā 3 dienas. Tā tas notiek divas vai trīs kursus nedēļas intervālos.

Ārstēšanai helminthiasis pieaugušo izrakstīs zāles vienu reizi uz visīpašākā 150 mg. Bērniem Dekaris, deva tiek aprēķināta, pamatojoties uz to svaru: 2, 5 mg / kg, un pēc tam, kad pirms gulētiešanas.

Saskaņā ar liecību, var būt tikai viens ārstēšanas dekaris nedēļā.

Blakus efekti

Pieteikumu dekaris var izraisīt vemšanu, sāpes vēderā, sārmainās fosfatāzes aktivitāti, slikta dūša.

Ir atsauksmes par dekaris, ka tā lietošana pacientiem izraisa galvassāpes, perifēra polineiropātiju, parestēzija, krampji, vispārēja, ožas halucinācijas, entsefalitopodobny sindroms, letarģija, runas traucējumi.

Uzklausījusi narkotikas Dekaris arī var izstrādāt agranulocitoze, leikopēnija, hypercreatininemia, nieru slimības, alerģiskas reakcijas, dzemdes asiņošana, periorbitāla tūska, izmaiņas garšas, myasthenia gravis, retos gadījumos - iridociklīta, limfadenopātija, vaskulīts, čūlas mutē, nogurums, pārkāpumi miegs, ataksija, apjukums, trīce

Kontrindikācijas dekaris

Dekaris instrukciju nav parakstītas agranulocitozes ko izraisa narkotikas (arī vēsturē). Un grūtniecības laikā, bērniem līdz 14L, laktācijas laikā, paaugstinātu individuālās jutības pret aģents.

Jāuzmanās, ieceļot dekaris pacientiem ar nieru mazspēju, aknu, cerebrovaskulāro ar leikēmijas akūtā stadijā, ar nomācot kaulu smadzeņu asinsradi.

Яндекс.Метрика