DELUFEN

 DELUFEN

DELUFEN - komplekss homeopātiskā izmantots, lai ārstētu rinīta dažādu etioloģiju, kā arī citu slimību ārstēšanai, kas augšējo elpošanas ceļu.

Farmakoloģiskā darbība

Anti-alerģija, pretiekaisuma, reparative (uzlabo biosintēzi) un anti DELUFEN sekas dēļ īpašībām to veidojošo sastāvdaļu.

100 ml satur 10 ml lateksa milkweed resiniferous, lumbago pļavas, luffa, dzīvsudraba jodīda un 1 ml melnās sinepes.

Pieteikums DELUFEN, lai samazinātu pietūkumu gļotādas augšējo elpošanas ceļu, kā arī uzlabo augšējo elpceļu caurplūstamības.

DELUFEN, atsauksmes apstiprināt efektīvs vīrusu, baktēriju, alerģisku un vazomotoros rinīta. Šīs narkotikas lietošana var uzlabot aizsargājošo funkciju deguna gļotādas, novērst tās niezi un sausumu, uzlabot ožu. DELUFEN spēja piesaistīt vietējo imunitāti un paātrināt dzīšanas procesu, jo tās pretmikrobu aktivitāte.

Indikācijas

Piesakies DELUFEN guide iesaka kompleksā terapijā slimības, piemēram:

  • rinīts dažādu etioloģijas;
  • faringīts (iekaisis kakls aizmugurējā siena);
  • sinusīts (iekaisums vai infekcija sinusa audu);
  • evstaheit (slimība, dzirdes caurule).

Lietošanas instrukcijas DELUFEN

 DELUFEN Spray
 DELUFEN ir pieejams kā deguna aerosolu. Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu, ir ieteicams izmantot šo narkotiku 4 reizes dienā, injicējot katrā nāsī 2 devām. Ārstēšanas ilgums Delufenom - 1-4 nedēļas. Vienu mēnesi pēc iepriekšējas konsultēšanās ar ārstu attieksmi var atkārtot, ja nepieciešams.

Lai strauju simptomu DELUFEN jāpiemēro ik 30-60 minūtes (divas devas), bet ne vairāk kā 8 reizes dienā. Pēc sākuma uzlabojumu vajadzētu atgriezties pie normālas lietošanas.

DELUFEN bērniem (no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam), var izmantot šādi: 4 reizes dienā, 1 injekcijas katrā nāsī. DELUFEN bērniem drīkst izrakstīt tikai ārsts.

Blakus efekti

DELUFEN atsauksmes raksturot kā labi panesama narkotikas.

Jāatzīmē, ka agrīna terapija var palielināt summu, izdalījumi no deguna eju sakarā ar palielinātu sekrēcijas dziedzeru no gļotādu, bet šāda reakcija ir norma, un atcelšana izmantošanas DELUFEN prasa.

Kontrindikācijas

DELUFEN netiks uzlikti personām ar paaugstinātu jutību pret narkotiku.

Piesakies DELUFEN instrukcija neaizliedz grūtniecības un zīdīšanas laikā, tomēr, izlemt, vai izmantot šīs narkotikas Šādiem pacientiem vajadzētu veikt ārsts.

Papildus Informācija

Tumšā un sausā vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 C, būs piemērotas uzglabāšanas DELUFEN. Zāles tiek uzskatīts par derīgu lietošanai 5 gadus no izdošanas dienas, pēc pudeles atvēršanas - 2 mēneši.

Яндекс.Метрика