Demalan

 Kosmētikas krēms Demalan
 Demalan - ir pretparazītu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir dermotropic un vietējo pretiekaisuma iedarbība. Arī Demalan izteikta antibakteriāla, antidemodekoznoe rīcību, ko var izmantot, lai novērstu jebkādus simptomus alerģiskas reakcijas (piemēram, izsitumi Demodectic, niezoši plakstiņiem un aptver seju), lai novērstu izskatu jaunu bojājumu un novērst dedzinoša sajūta un diskomfortu.

Demalan satur dabīgas ļoti attīrītus glikānus, kas tiek saņemti ar oriģinālo tehnoloģiju.

Produkta veids

Demalan nāk veidā krēmu sejas un plakstiņu, kas ir kastē 10 g sagatavošana ietver emulgatorus, kumelīšu, olīveļļas un glikānus.

Indikācijas Demalan

Pieteikums instrukcijas Demalan ieteicams ādas kopšanai, kas skāra izsitumi parazītu vai baktēriju izcelsmi, tajā skaitā ārstēšanai demodectic ādas plakstiņu, sejas, auss kanālā un ausīm.

Saskaņā ar pārskatiem, Demalan ir arī efektīvs, lai ārstētu:

  • izsitumi, ko izraisa klātbūtnē ērces;
  • sagrauzusi malas plakstiņiem, kas var rasties fonā demodectic blefarīts.

Kontrindikācijas

Tiek norādīts, ka, ņemot zāles, var būt saistīta ar alerģiskām reakcijām.

Instrukcijas Demalan: kā izmantot

 Demalan - narkotiku, pretiekaisuma iedarbība
 Saskaņā ar instrukcijām Demalanu, tas ir lokāli skartajām jomām sejas vai Demodex vāka starpību.

Ārstēšanas kurss parasti ilgst 45 dienas, ar nosacījumu, krēma 1 vai 2 reizes dienā. Visefektīvākais narkotika pēc pieteikšanās to ādas, kas bija divas reizes ārstēti ar tinktūra kliņģerīšu un eikalipta. Starp noslaukot to darīt 15 minūšu intervālu. Pēc pusstundas pēc uzklāšanas ir nepieciešams, lai novērstu paliekas krēmu ar tīru lupatiņu. Ja plānojat piemērot krēmu vakarā, tas ir labāk, lai ārstētu ādu ar siltu ūdeni un ziepēm un pēc tam piemēro Demalan (atsauksmes liecina, ka šīs zāles darbojas daudz efektīvāk).

Blakus efekti

Piesakoties Demalan dažādu iemeslu dēļ var būt nieze un apsārtums. Kad šīs nevēlamās blakusparādības nekavējoties jākonsultējas ar ārstu vai atteikt, ņemot šo narkotiku.

Analogus Demalan

Līdz šim nav analogu Demalan.

Nosacījumi un noteikumi

Glabājiet krēmu nav nepieciešams vairāk nekā gadu nepieejamā bērniem, sausā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25 par NO.

Яндекс.Метрика