Dentokind

 Dentokind
 Dentokind ir dabas zāles, ko lieto, lai novērstu sāpes, bet zobu zīdaiņiem un maziem bērniem.

Farmakoloģiskā darbība

Rīcība Dentokinda pateicoties īpašībām tās sastāvā aktīvās sastāvdaļas, kas ietver Belladonna, hamomilla, Ferrum fosforikum, gepar sulfuris un pļavas silpurene.

Dentokind ir spēja novērst tūsku, hiperēmija smaganu, mazina sāpes.

Arī Dentokind atsauksmes aprakstīt kā zāles, kas palīdzēs novērst simptomus, kas pavada zobu, ieskaitot drudzi un no krēsla pārkāpumiem.

Indikācijas

Piesakies Dentokind guide iesaka zobu bērnus, lai novērstu sāpes smaganas un ar to saistītās parādības, piemēram, ausu sāpes, drudzis, un caureja.

Lietošanas instrukcijas Dentokinda

Dentokind ir pieejams tablešu formā. Veikt aktīvu narkotikas līdz 30 minūtes pirms ēšanas vai 30 minūtes pēc zāļu ieņemšanas, turot mutē līdz pilnīgai izšķīdināšanai.

Ārstējot zīdaiņi Dentokind tabletes jāizšķīdina 1 tējkarote ūdenī.

Zīdaiņiem pirmajā dzīves gadā ir ieteicams dot 1 Dentokind tablete saskaņā ar šādu shēmu: pirmās divas dienas narkotikas tiek pieņemts katru stundu, un, nepārsniedzot dienas devu 6 tabletes pēc uzlabojumiem - 3 reizes dienā.

Bērniem no 1 gada līdz 6 gadiem ieceļ Dentokind 2 tabletes saskaņā ar iepriekš aprakstīto shēmu, un dienas deva nedrīkst pārsniegt 12 tabletēm. Ārstēšanas kurss parasti ir 2-4 dienas, bet var palielināt ārstēšanas ilgumu vai atkārtoti veikt kursu.

Ja pēc 3 dienām pieteikuma Dentokinda nebija uzlabošanās bērna stāvokli, jums ir nepieciešams apmeklēt ārstu par ārstēšanas politikas izmaiņām

Blakus efekti

Dentokind, atsauksmes apstiprina to labi panes bērniem un nerada negatīvu ietekmi.

Sākumā par tablešu lietošanas Dentokind simptomi zobu var palielināt šajā gadījumā, jums ir vai nu samazināt devu vai palielināt intervālu starp devām.

 Dentokind bērni
 Kontrindikācijas

Piesakies Dentokind norādījums nav ieteicama bērniem ar galactosemia (pārkāpjot pārveides procesā galaktozes līdz glikozei), laktāzes deficītu (pārkāpumi sagremošanu piena produktiem) un malabsorbciju (zaudējumi) glikozes-galaktozes.

Nelietojiet šīs zāles un paaugstināta jutība pret komponentu Dentokinda.

Galvenā Informācija

Sausā vietā un temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 C - nepieciešamie apstākļi uzglabāšanas Dentokinda. Derīguma termiņš ir 5 gadi.

Яндекс.Метрика