Derinat

 Derinat
 Derinat - imunomodulatora narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Derinat - līdzekļiem aktivizējot šķidrumu, šūnu imunitāti, imūnstimulējošais reakcija uz baktēriju, vīrusu, sēnīšu antigēnu, normalizē procesu reģenerāciju.

Ir atsauksmes par Derinat kā narkotikas, kas palielina organisma izturību pret infekcijām, stimulē limfātisko sistēmu, samazina jutīgumu šūnās radiācijas un ķīmijterapijas.

Produkta veids

Izgatavošanas Derinat pilieni un risinājumus aktuāliem injekcijām.

Indikācijas Derinat

Injekcijas Derinat iecelt pacientus ar eroziju gastroduodenitis, staru bojājumiem, kuņģa un zarnu čūla, sirds išēmiskās slimības. Viņi arī veic ginekoloģiskās, Androloģija, onkoloģija, plaušu tuberkulozi.

Aktuālā pieteikums Derinat risinājums ir indicēts venozās čūlas, nonhealing brūces, apdegumus, izdalās strutains-septisko komplikācijas raksturs, stomatīts, hemoroīdi, iekaisuma, baktēriju, sēnīšu slimību maksts, gangrēna.

Ir pozitīvas atsauksmes no Derinat, tā izmantošanu, lai ārstētu pacientus ar rezistento tsistostaticheskim līdzekļiem (tiem, kas saņem starojumu vai citostatiski terapija).

Pilieni Derinat parakstītas SARS, drudzis, iekaisums augšžokļa deguna blakusdobumu, pieres deguna blakusdobumu, sinusīts, izdzēšana no kuģiem kājās slimībām.

Lietošanas instrukcijas Derinat

Risinājums atbilstoši norādījumiem Derinat intramuskulāri, un dažreiz tas praktizē zemādā administrācija.

Pieaugušie Derinat pārvalda vienas devas 5 ml. Kad koronārā sirds slimība, Androloģija, ginekoloģiskās saslimšanas, viena deva tiek ievadīta katru 24-72ch. Ārstēšanas kurss - 10 injekcijas.

Pie kuņģa čūla, divpadsmitpirkstu zarnas čūlu un kuņģa viena deva jāievada ik 48h. Kurss - piecas injekcijas.

Ja vēzis ir ievadīts pieaugušajiem ik 5 ml Derinat 24-72ch. Ārstēšanas kurss - 3-10 injekcijas.

Kad plaušu tuberkuloze izrakstīt viena deva katru 24-48ch. Gaitā terapeitiskā laikā tērē 10-15 injekcijas.

Hronisks iekaisums apstrādāta ar vienu devu Derinat katru dienu administrēšanu. Pēc 5.d. intervāls tika palielināts līdz 72 stundām. Ārstēšanas kurss - 10 injekcijas.

Derinat Bērni iecelt to pašu shēmu, bet viena deva ir atšķirīgs: bērniem līdz 2 gadiem - 0, 5 ml šķīduma; Bērni 2-10l. maksājumu risinājums tiek veikta, pamatojoties uz vecumu - 0, 5 ml viena dzīves gadā. Derinat viena deva bērniem virs 10 litriem. - 5ml.

K  Derinat pilieni
 APLI Derinat novēršanai pilienu katrā nāsī 2kap. 2-4 p / dienā. par 2ned. Ārstnieciskiem nolūkiem, pilieni ievadīt pie pirmajām slimības pazīmes: 2-3kap. katrā nāsī ik 1-2h. pirmā diena. Tad šādās dienās pilēt 2-3 pilieni katrā nāsī Derinat 3-4 lpp / dienā. Ārstēšana var ilgt no 5.d. 1mes up.

Jo kā pilieni var izmantot Derinat bērniem un pieaugušajiem.

Saskaņā ar instrukcijas post-starojuma nekrozi Derinat gļotādu un ādu, nonhealing brūces, apdegumi, trofiskām čūlām, apsaldējumus, gangrēna izmanto kā lokālas lietošanas (kas tiek piemērota 3-4 p / dienā) vai izsmidzināšanai skarto virsmu - 10-40ml 4-5 p / d. Ilgums Derinat - 1-3mes.

Kad iekaisums mutes skalošanas šķīdumu praktizē 4-6 lpp / dienā. 5-10dn.

Hemoroīdi ir apstrādāti ar mikroklizm (15-40ml). Ārstēšanas kurss ilgst 4-10dn.

Hroniskas iekaisuma slimības, baktēriju, sēnīšu infekcija ginekoloģijā apstrādāti makstī tamponu samitrināta ar šķīdumu, Derinat vai caur skalošanu dzemdes kakla, maksts šķīduma - 5 ml. Viena procedūra viens vai divi p / nakts 10-14dn.

Blakus efekti

Uz derinatom atsauksmēm būtībā labs, jo īpaši, ja tas tiek piemērots lokāli.

Kad injekcija var novērot sāpīga. Arī dažiem pacientiem pēc injekcijas var palielināt ķermeņa temperatūru (līdz 38grd), bet tas nozīmē, ka jūs nevarat atcelt. Šajā gadījumā, temperatūras pazemināšana veikt pretsāpju vai difenhidramīna.

Pacientiem ar cukura diabētu izmantot Derinat var izraisīt hipoglikēmiju.

Kontrindikācijas Derinat

Risinājums atbilstoši norādījumiem Derinat nav indicēts pacientiem ar neiecietību pret narkotiku.

Injekcijas Derinat neiesaka laktējošām un grūtniecēm.

Яндекс.Метрика