Detraleks

 Detraleks

Detraleks - gatavošanas, kam venotonic īpašības. Tas tiek izmantots, lai ārstētu vēnu nepietiekamības apakšējo ekstremitāšu un no akūtām hemoroīdi.

Farmakoloģiskā darbība

Detraleks - vēnu narkotiku, kas mazina venozo stāzi un venozo distensibility. Uzlabo venozo tonusu. Tas ir efektīvs, ārstējot hroniskas vēnu nepietiekamības apakšējo ekstremitāšu. In Proktoloģija izmanto akūtu un hronisku hemoroīdi.

Produkta veids

Detraleks ražoti formā ovālas tabletes nehomogēna struktūra rozā-oranžs, plēves pārklājumu. Katra tablete satur 500 mg mikronizētu attīrītu flavonoīdu frakciju skaitā Diosmin 90% un 10% flavonoīdus.

Citas sastāvdaļas - mikrokristāliskā celuloze, želatīns, talks, magnija stearāts, nātrija karboksimetilcelulozes cietes, un attīrīts ūdens. 15 tabletes blisterī, 2 vai 4 blisteros kartona kastē.

Indikācijas detraleks

Detraleks izmanto kā simptomātisku terapiju vēnu-limfātisko mazspējas:

  • "Morning noguruma kājas;
  • Smaguma sajūta kājās;
  • Trofiskas čūlas;
  • Sāpes;
  • Krampji teļš muskuļus;
  • Tūskas kājas un pēdas.

Saskaņā ar atsauksmēm Detraleks visefektīvākais kopā ar veselīgu līdzsvarotu uzturu. Jums vajadzētu arī samazināt laiku, kas pavadīts saulē. Periodi ilgāk palikt uz viņa kājām labāk aizstāj ejot ar speciālām zeķes, kas uzlabo asinsriti.

In simptomātiskai ārstēšanai akūtu hemoroīdu detraleks pieteikumu neaizstāj īpašo attieksmi pret citiem traucējumiem. Gadījumos, kad simptomi neizzūd ieteikto terapijas kursa, jums vajadzētu redzēt ārstu, lai pārskatītu noteikto terapiju un sekot-proktoloģija pārbaudi.

Lietošanas instrukcija detraleks

 Detraleks tabletes
 Saskaņā ar instrukcijām Detraleks ir optimāla iedarbība, lietojot 2 tabletes. Piešķirt mutvārdu ēdienreize.

Dienas deva pie vēnu-limfātiskās nepietiekamības - 2 tabletes. Ir ieteicams sadalīt devu divās devās. Veikt pirmo tableti, kas dienas vidū, otrā - vakarā. Dozēšanas režīms detraleks var mainīties 7 dienu laikā par vienu šīs narkotikas lietošanu ēšanas laikā. Tas pats tiek izmantots, lai ārstētu hronisku Detraleks hemoroīdi.

Akūtos hemoroīdi deva ir daudz vairāk - līdz 6 tabletēm dienā. Devu sadalīts uzņemšanu 3 tabletes no rīta un vakarā, lai pirmās 4 dienas. Nākamajos 3 dienu dienas deva 4 tabletēm - par ņemot 2 tabletes no rīta un vakarā.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no smaguma simptomus un slimības smaguma pakāpes. Vidējais ārstēšanās ilgums - 3 mēneši.

Detraleks izmanto un cik novēršana trombozes.

Pēc atsauksmēm Detraleks reti izraisīt dermatoloģiskas reakcijas (piemēram, nātrene, izsitumi vai nieze) vai traucējumi centrālās nervonoy sistēmas (nespēks, galvassāpes, reibonis vai). Lielākā daļa novēroto traucējumi gremošanas sistēmas - slikta dūša, caureja vai vemšana.

Pārdozēšanas gadījumā instrukcijas Detraleks nav aprakstīts, kā arī nav pierādījumu par mijiedarbību ar citām zālēm. Narkotiku neietekmē psihomotorās reakcijas un spēju vadīt transportlīdzekļus.

Piemērojot Detraleks grūtniecības dati par blakusparādībām laikā nav klāt. Tomēr ārsti brīdina, tas tiek ievadīts laikā trešajā trimestrī. Zīdīšana nav ieteicams lietot narkotikas.

Nosacījumi un noteikumi

Detraleks pieejami receptes sarakstā B. Uzglabāšanas laiks - 4 gadi.

Analogus detraleks

Tuvākais analogs aktīvās vielas Detraleks - Venarus, kas satur 450 mg diosmin un 50 mg hesperidīna. Sagatavošana Venozol izlādējies formā kapsulas, krējuma un želeja, bez iepriekš minētajām aktīvajām vielām, satur arī citus augu ekstraktus. Tomēr, tieša analoģija Detraleks tas neattiecas, jo tas ir saistīts ar bioloģiski aktīvām piedevām, un nevis uz narkotikām.

Яндекс.Метрика