Dibikor

 Dibikor - zāles, kas uzlabo vielmaiņu un energoapgādi audu
 Dibikor - zāles, kas uzlabo vielmaiņu un energoapgādi audu, plaši lieto, lai ārstētu diabēta un sirds un asinsvadu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Dibikora - taurīns, un ir membrānas-osmoregulatory darbību un normalizē vielmaiņu kalcija un kālija šūnās un ir pozitīva ietekme uz fosfolipīdu sastāvu šūnu membrānas. Nekādas blakusparādības vai kontrindikācijas Dibikora ir priekšrocība salīdzinājumā ar citām zālēm, lai ārstētu diabētu. Protective ietekme uz Dibikora norādījumiem, kas vērsti uz tīklenes, sirds, aknām un sarkano asins šūnu.

Pieteikums Dibikora sirds un asinsvadu slimības samazina stagnāciju mazo un lielo apgrozībā, kas izpaužas kā samazinājums intrakardiālu diastoliskais spiediens un paaugstinātu miokarda kontraktilitāte. Hroniska difūza aknu slimībām zāles samazina smagumu citolīzei un palielina asins plūsmu.

Pieteikumu Dibikora mēreni samazinājās asinsspiedienu hipertensijas, kur zāles samazina blakusparādības, kas rodas pārdozēšanas blokatoru "lēns" kalcija kanālu, un sirds glikozīdi. Ilgstoša lietošana Dibikora atsauksmi uzlabo mikrocirkulāciju acs.

Bez tam, narkotiku, kā arī analogi Dibikora, palielina efektivitāti smagā exercise laikā. Dibikor atsauksmi pazemina cukura līmeni asinīs diabēta apmēram divas nedēļas. Arī zāles var samazināt koncentrāciju triglicerīdu un holesterīna.

Form atbrīvot Dibikora

 Dibikor tabletes
 Dibikor veidots kā baltas krāsas tabletes, kas satur 250 un 500 mg taurīnu. Palīgvielas - želatīns, mikrokristāliskā celuloze, kartupeļu ciete, kalcija stearāts un aerosil. 10 gabaliņi blisterī, 30 un 60 tabletes stikla burkā.

Arī ražoti analogi Dibikora - Taufon narkotikas un taurīns, kas satur to pašu aktīvo vielu.

Indikācijas Dibikora

Saskaņā ar instrukcijām Dibikor izmanto:

  • Sirds un asinsvadu mazspēja dažādu etioloģijas;
  • Intoksikācijas sirds glikozīdiem;
  • Cukura diabēts tips 1 un 2.

Kontrindikācijas

Dibikor kontrindicēta veikt, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Sakarā ar to trūkst ticamu klīnisko pētījumu par zāļu pediatrijas vecumā līdz 18 gadiem, kā kontrindikāciju Dibikoru.

Dozēšanas Dibikora

Saskaņā ar instrukciju Dibikor sirds mazspēja veikt divas reizes dienā 250-500 mg, vēlams 20 minūtes pirms ēšanas. Vidējais ārstēšanas ilgums - 30 dienas. Viena deva var atšķirties no 125 mg līdz pieņemt līdz 2-3 g dienā.

2. tipa diabēts parasti Dibikor izmanto kā monoterapiju, vai dažos gadījumos - kopā ar citiem pretdiabēta zālēm. In diabēta tips 1 Dibikor veikt kopā ar insulīnu attieksme - 3-6 mēneši.

Narkotiku, piemēram, kolēģiem Dibikora, pilnīgi saderīga ar visām zālēm, kas tiek izmantoti diabēta ārstēšanā un tā papildus šajā kompleksā terapijā veicina labāku kompensāciju diabētu. Terapijas laikā, devu Dibikorom blokatori un sirds glikozīdi "lēni" kalcija kanālu ieteicams samazināt līdz 2 reizes.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm Dibikor labi panesama un praktiski neizraisa būtiskas blakusparādības, izņemot alerģiskām reakcijām pret narkotiku.

Uzglabāšanas nosacījumi

Dibikor - zāļu izsniegšana ar recepti, ieteicamo derīguma termiņu uz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика