Dicynonum

 Dicynonum taletki
 Dicynonum - homeostatiskos preparāts paredzēts novērst, samazināt un kontrolēt asiņošanas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Dicynonum - etamzilat.

Zāles ir homeostatiskos efektu (aptur vai samazina asiņošanu), kas ir saistīts ar spēju aktivizētu narkotiku gadījumā bojājumu sīko asinsvadu veidošanos tromboplastīna (veidojas pirmajos posmos recēšanas procesā).

Application Dicynonum var palielināt veidošanos Mikopolisaharīdi (proteīnu šķiedras pasargāt no traumām) lielu masu sienām kapilāru, normalizē kapilāru caurlaidību un palielināt to izturību, uzlabo mikrocirkulāciju.

Dicynonum nav iespēja palielināt asins recēšanu un izraisīt sašaurināšanās asinsvadu, kā arī veicina asins recekļu veidošanos. Dicynonum notiek 1-2 stundu laikā pēc iekšķīgas lietošanas, un 5-15 minūtes pēc injicēšanas. Terapeitiskais efekts Dicynonum novērota 4-6 stundu laikā.

Indikācijas Dicynonum

Piešķirt Lietotāju Dicynonum iesaka:

  • parenhīmas (ja bojāts liesas, plaušu, nieru, aknu) un kapilāru (mazākais asinsvadu bojājumu gadījumā) asiņošanas;
  • Sekundārā asiņošana thrombocytopathy laikā (kvalitatīva deficīts trombocītu) un trombocitopēnija (samazināts trombocītu skaits asinīs);
  • hematūrija (asinis urīnā), antikoagulantu (lēna asins recēšanu), intrakraniāla asiņošana;
  • deguna asiņošana uz fona augsts asinsspiediens;
  • hemorāģisko vaskulīts (daudzskaitlī mikrotrombobrazovanie un iekaisums sienām microvessels), un hemorāģiskā diatēze (tendence asins uz pastiprinātu asiņošanu);
  • diabēta mikroangiopātija (bojājumi kapilāru cukura diabēts).

Iespējams, narkotiku lietošana mēnesī Dicynonum lai novērstu smagu asins zudumu.

Lietošanas instrukcijas Dicynonum

Dicynonum ražots šķīduma formā, intravenozai vai intramuskulāru injekciju un tablešu formā, kas paredzēta zāļu ieņemšanas. Tāpat ir iespējams administrēt Dicynonum, pārklājot brūces tamponu piesūcināts ar risinājumu. Viena ampula un viena tablete satur 250 mg etamzilata.

 Dicynonum risinājums
 Vairumā gadījumu tas ir ieteicams lietot tabletes Dicynonum pie 1-2 gab. laikā, vajadzības gadījumā devu var palielināt līdz 3 vienībām. Viena deva injekcijas risinājums parasti atbilst ½ vai 1 ampula, ja nepieciešams - 1 ½ ampula.

Profilaksei pirms operācijas: 250-500 mg etamzilata pēc intravenozas vai intramuskulāras injekcijas 1 stundu pirms operācijas, vai 2-3 tabletēm Dicynonum 3 stundas pirms operācijas. Ja nepieciešams, varbūt intravenozi 1-2 ampulās narkotiku operācijas laikā.

Zarnu un plaušu asiņošana ieteiktu ņemot 2 tabletes Dicynonum dienā 5-10 dienas, ja ir nepieciešams paplašināt ārstēšanās kursu, deva jāsamazina.

Dicynonum menstruācijas ieteicams lietot 3-4 tabletes dienā, 10 dienas - sāksies 5 dienas pirms menstruāciju un beidzas 5. dienā menstruālā cikla laikā. Lai nostiprinātu efektu Dicynonum tablete būtu jāņem par shēmu un divos nākamajos ciklos.

Laikā 5-14 dienu laikā ieteicams lietot 3-4 tabletes Dicynonum asins slimībām, hemorāģisko diatēzi un diabētisko angiopātiju komplikācijām (kaitējums asinsvados).

Pirms operācijas, profilaktiskās bērni parakstītas Dicynonum no 1-12 mg / kg dienā 3-5 dienas. Laikā darbība var intravenozas 8-10 mg / kg, un pēc operācijas, lai novērstu asiņošanu - 8 mg / kg kā Dicynonum tabletēm.

Hemorāģisko sindromu bērniem ārstēti ar perorāli 6-8 mg / kg 3 reizes dienā 5-14 dienas.

Diabēta mikroangiopātijas intramuskulāri Dicynonum lietotājam iesaka devu 125 mg, 2 reizes dienā 2-3 mēnešus.

Blakus efekti

Dicynonum, kuru lietošana jāsaskaņo ar ārstu, var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram, smaguma sajūta pakrūtē (augšējā daļā vēdera sienā) jomā, grēmas, pārplūdes asinsvados sejas, reibonis, galvassāpes, nejutīgums kājām, pazemina asinsspiedienu, alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas Dicynonum

Saskaņā ar instrukcijām, Dicynonum nav indicēts trombembolijas (blokādes asinsvadā, ko veic trombu), vēnu tromboze, akūtu porfīriju (paaugstināts porfirīniem asinīs) un paaugstināta jutība pret etamzilat.

Ar rūpīga sagatavošanās lieto asiņošanas, izraisīja pārdozēšanas līdzekļiem, kas samazina asins recēšanu.

Pieteikums Dicynonum grūtniecēm ir iespējama tikai pēc ārsta norādījuma.

Uzņemšana zīdīšanas laikā nepieciešama pagaidu pārtraukšanu zīdīšanu.

Papildus Informācija

Dicynonum Uzglabāt istabas temperatūrā no gaismas. Uzglabāšanas laiks kad uzglabā - 5 gadi.

Яндекс.Метрика