Diferelin

 Injekcijas Diferelin 3, 75 mg
 Diferelin - par dažādu slimību ārstēšanai reproduktīvās sistēmas vīriešiem un sievietēm.

Farmakoloģiskās iedarbības Diferelin

Diferelin nomāc sekrēciju hormonu gonadotropīnu un tādējādi kavē funkciju olnīcas un sēklinieki.

Ilgstoša narkotiku lietošana nomāc ražošanu estrogēnu sievietēm, testosterona vīriešiem.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - triptorelīna.

Produkta veids

Izgatavošanas Valium vaislas suspensija intramuskulāras injekcijas.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Diferelin norādītas endometriozes un ārpus dzimumorgānu, prostatas vēža, dzemdes fibroids (pirms operācijas), ar priekšlaicīgas pubertātes.

Ir atsauksmes par Diferelin veiksmīgi izmanto neauglību sievietēm - ar to sagatavošanās in vitro apaugļošanu.

Instrukcijas Diferelin: metodes izmantošanu

Pacientiem, kuri cieš no prostatas vēzi, liek vienu injekciju ik pēc četrām nedēļām medikamentu - 3, 75 mg. Šajā gadījumā, mēs iesakām saimniecības ilgtermiņa terapiju.

Ārstēšanai agrīnā seksuālās nobriešanas pacientiem, kas sver vairāk nekā 20 kg, ko ievada ik pēc 28 dienām Diferelin 3, 75 mg, pacientiem, kas sver mazāk nekā 20 kg ievada 1, 875 mg.

Ārstēšanai endometriozes Diferelin ievada ik pēc četrām nedēļām pirmo piecu dienu laikā no menstruālā cikla laikā devā 3, 75 mg. Spriežot pēc pārskatiem Diferelin ārstēšanas ilgst ne vairāk kā sešus mēnešus.

Par sievietes neauglības ārstēšanai iecelt 3, 75 mg: gada 2. dienā menstruālā cikla, darīt vienu injekciju Diferelin.

Kad dzemdes fibroids pacienti gatavojas operācijas, zāles ievada pirmās 5 dienas menstruālā cikla laikā tiek ievadīts 3, 75 mg ik pēc četrām nedēļām. Terapija ilgst 3 mēnešus.

Diferelin injekcijas var izdarīt tikai intramuskulāri.  Injekcijas Diferelin 0, 1 mg

Blakusparādības injekcijas Diferelin

Diferelin var izraisīt niezi, nātreni, vemšana, slikta dūša, hipertensija, redzes traucējumi, un emocionāla labilitāte (reti), angioedēma, kaulu demineralizācijas, svara pieaugums, sāpes injekcijas vietā, drudzis, obstrukcijas urīnvada, īsu pieaugumu skābes fosfatāzes aktivitāti.

Vīriešiem, var būt pasliktināšanās potences sievietēm - depresija, izmaiņas libido, svīšana, sausa maksts gļotādas, izmaiņas krūšu izmēru.

Meitenes, kas Diferelin ieceltie ārstēšanai agrīnā pubertātes, izdalījumi no maksts var sākties ar asinīm.

Ilgstoša narkotiku terapija sievietēm var izraisīt amenoreja.

Ir atsauksmes par Diferelin kas izraisīja ārstējot prostatas vēža paaugstinātu sāpes kaulos, kas izplatās metastāzes laikā.

Kontrindikācijas

Diferelin nevar ņemt ar grūtniecēm, zīdīšanas, paaugstināta jutība pret narkotikām un tā analogiem. Uzmanīgi lietot medikamentus osteoporozes, policistisku olnīcu.

Vīriešiem, kuri pakļauti ārstēšanu prostatas vēzi, 1. mēneša zāļu laikā vajadzētu būt ārsta uzraudzībā, jo tie var pasliktināt simptomus. Saskaņā īpaši kontroles, ir pacienti, kam ir paaugstināts risks saslimt ar muguras smadzeņu kompresijas vai obstrukcija urīnvada.

Plānojot grūtniecību jāņem vērā, ka pēc izstāšanās no narkotiku sievietēm atjaunota olnīcu funkciju un 57 dienas pēc pēdējās injekcijas Diferelin sākas ovulāciju. Pirmais menstruālā asiņošana sākas 69 dienas pēc pēdējās injekcijas (70 minūtes dienā).

Яндекс.Метрика