Differin

Differin - ārstēšana pinnes.

Farmakoloģiskā darbība Differin

 Differin Cream
 Differin pretiekaisuma iedarbība, palīdz novērst tumši plankumi, bet darbojoties slēgtās un atklātās comedones, pinnes pārtraukumiem korķa, samazina sebum ražošanu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Adapalēnu.

Produkta veids

Ražot želeju un krēmu.

Analogus Differin - Klenzit, Adapalēnu Adolat.

Indikācijas

Differin lieto, lai ārstētu pinnes un vieglas vidēji.

Differin rokasgrāmata: kā izmantot

Līdzekļi manuālo Differin piemērot vienreiz dienā, lai skartajām teritorijām pinnes, naktī, bez berzes. Ādas pirms piemērot gelu un krējumu jābūt tīrai un sausai.

Ietekme narkotiku attīstās 4-8 nedēļu laikā pēc ārstēšanas sākšanas, stabila uzlabošanās tiek novērota pēc trim mēnešiem.

Atkārtota kursi terapija tiek veikta tikai ieteikuma ārsta.

Differin krēms ir piemērots sausai un jutīgai ādai.

Narkotiku ar vietējo un sistēmiskas antibiotikas (eritromicīns losjona 4% Klindamicīnu losjons 1%) kombinācija, kā arī benzoilperoksīds un antiandrogēni iekšējo izmantošanu. Tas Differin krēms vai gēls ir piemērots naktī un no rīta, izmantojot citus līdzekļus. Ir reģistrēti klīniski nelabvēlīgas sekas šo zāļu mijiedarbību.

 Klenzit - līdzīgi Differin
 Atsauksmes par Differin raksturo to kā ļoti efektīvs zāles, ietekme, kas dažos gadījumos var redzēt pēc pirmās nedēļas lietošanas. Ņemiet vērā, ka rīks veiksmīgi likvidē pinnes uz muguras un pleciem.

Analogus Differin, neskatoties uz līdzības principu, piemērot tikai ar ārsta recepti.

Blakus efekti

Differin ja to lieto lielos daudzumos, var izraisīt ādas lobīšanos.

Dažreiz laikā ārstēšana ar ādas kairinājums. Šajā gadījumā, piemērojot ziedes vai krēma pārtraukta un atsākta pēc kairinājuma caurlaide.

Nav atsauksmes par Differin, kas izraisīti saistībā ar pārdozēšanas aktīvās vielas viņa negatīvajām sekām. Ir konstatēts, ka Adapalēnu uzsūcas asinīs mazos daudzumos.

Kontrindikācijas Differin

Izvairīties no saskares ar narkotiku uz lūpām un acīm. Ārstēšanas laikā, nevar būt reibumā ultravioletajiem stariem. Nelietojiet kosmētiku ar žāvēšanu, kairinoša iedarbība, piemēram, tās, kas satur alkoholu, kā arī līdzekļus, kas nosprostot poras uz ādas (pulveri, krēmi, krēmi ar blīvu tekstūru), kā tie var izraisīt izskatu comedones.

Grūtnieces, ar krūti barojošām sievietēm nevajadzētu piemērot Differin.

Яндекс.Метрика