Diflazon

Diflazon - pretsēnīšu līdzeklis.

 Diflazon

Farmakoloģiskās iedarbības Diflazon

Aktīvā viela Diflazon - flukonazolu, kas nomāc sēnītes Candida, Cryptococcus, microspores, trihofītiju, blastomikoze, kokcidiomikoze patogēna, histoplazmozes.

Produkta veids

Izgatavošanas risinājumu, tabletes, sīrups, pulveris, kapsulu Diflazon.

Analogi Diflazon: Diflyuzol, Diflucan, mikomaks, Medoflyukon, Mikosist, Mikoflyukan, Nofung, Flukozid, flukonazols, Flukozan, Fluzole.

Indikācijas Diflazon

Diflazon lieto ādas infekcijām un plaušu sepsi, meningītu un citām sistēmiskām bojājumu Cryptococcus, lai novērstu infekcijas, kuri ir slimi ar AIDS.

Palīdz Diflazon kad candidemia, kandidozes, kas pārsteidza vēderplēves orgānus, elpošanas, uroģenitālās sistēmas, acis, endokardīts, tai skaitā tiem pacientiem, kuri saņem imūnsupresīvu vai citotoksisku terapiju.

Instrukcijas Diflazon norādīja, ka zāles var tikt noteikti, lai ārstētu gļotādu kandidozes no barības vada, rīkles, mutes, bronchus, plaušu, mutes dobuma kandidoze atrofiska izprovocēja valkā zobu protēzes, ādas un gļotādu kandidoze, mikozi cirkšņos, ķermenis, kājas, onihomikoze, Pityriasis ķērpju, Candida ādas infekcijas, sporotrichosis, histoplazmoze, kokcidiomikoze, un (ja normāls imūnsistēmu).

Ir atsauksmes par Diflazon veiksmīgi izmantot, lai ārstētu dzimumorgānu kandidozes vai vaginālā balanīta akūtu un hronisku.

Diflazon lieto profilaksei sēnītes uz sejas starojums vai ķīmijterapijas, lai novērstu ar mutes dobuma un rīkles kandidozes AIDS pacientiem atkārtošanās.

Instrukcijas Diflazon: kā izmantot

Kad cryptococcal infekcijas, izplatīt kandidoze, candidemia uzņemt 1. dienā un 400 mg Diflazon pēc 200-400 viens p / dienā.

Lai novērstu cryptococcal meningīts AIDS parakstīt 200 mg / dienā.

Ārstēšanai un rīklē kandidozi pārņemt 7-10dn. 50-100mg viena rinda / dienā. Lai novērstu šāda veida kandidozes AIDS pacientu noteiktajā viena 150 mg p / nedēļā.

Mutiski atrofiska kandidozes, ko izraisa valkājot protēzes ņemt 50mg Diflazon vienu p / dienā divas nedēļas, apvienojot narkotiku ar antiseptiķi par zobu protēzēm.

Citos formām gļotādas kandidozes (izņemot dzimumorgānu kandidozes) veikt 50-100mg / dienā. par 14-30 dienām.

Kad maksts kandidozes veikt vnutr150mg Diflazon reizi. Lai novērstu recidīvi veikt vienu 150mg p / mēnesī. uz 4-12 mēnešiem.

Kad balanīta, kas izraisīja sēnītes Candida ņemot 150 mg vienu reizi.

Lai novērstu kandidozes ieteicams lietot Diflazon 50-400mg dienā.

Ja risks ģeneralizētas infekcijas palielināts, ir iespējams veikt 400mg / dienā.

Kad sēnīšu infekcijas ādas, ieskaitot cirkšņos, kode pedis, kandidozi veikt vienu 150mg Diflazon p / nedēļā vai vienu 50 mg p / dienā. Ārstēšanas ilgums ir 2-4 nedēļas un līdz 6 nedēļām. pēc sportista pēdas.

Kad herpes otrubevidnom veikt vienu 300mg p / nedēļā. 2 nedēļas vai 50 mg 1 p / dienā 2-4 nedēļas.

Ārstēšanai onihomikozes lietojat 150mg Diflazon viens p / nedēļā, lai pabeigtu nomaiņu inficēto nagu.

Endēmiskos dziļā mikozes veikt 200-400 / dienā. Ārstēšana ilgst 2-17 mēnešus paracoccidioidomycosis., 3-17 mēneši. ja histoplazmozes, 11-24 mēneši. kokcidiomikoze, 1-16 mēneši. kad sporotrichosis.

Babies Diflazon iecelt īpašu zāļu formas bērniem, dot medikamentus vienu p / dienā.

Kandidoze kas pārsteidza barības vadu, gļotādu bērniem tiek dota 3 mg / kg / dienā trīs nedēļas; vispārināts kandidoze un cryptococcal infekcijas - 6-12mg / kg / dienā 10-12 nedēļas.

Lai novērstu attīstību sēnīšu infekciju bērniem, kuri pazeminātu imunitāti, fona staru terapijas vai ķīmijterapijas izstrādāto neitropēnijas iecelt 3-12mg / kg / dienā.

Bērni, kas traucē funkciju nieres Diflazon dienas deva tiek samazināta.

 Diflucan - līdzīgi Diflazon
 Spriežot pēc pārskatiem Diflazon, gados vecākiem pacientiem, ja nieru funkcija nav bojāta, jūs varat veikt zāles pēc standarta shēmas.

Neskatoties uz līdzību ar darbības principu, kas jāveic Diflazon kolēģiem, vispirms pētot viņu norādījumus.

Blakus efekti

Diflazon var izraisīt sliktu dūšu, caureju, zobu sāpes, ēstgribas zudums, sāpes vēderā, aizcietējums, meteorisms, aknu darbības traucējumi, nieru, reibonis, nogurums, krampji, galvassāpes, trombocitopēnija, agranulocitoze, leikopēnija, neitropēnija, ādas izsitumi, eritēma multiforme eksudatīvais, toksiska epidermas nekrolīze.

Ir atsauksmes par Diflazon, kas izraisa matu izkrišanu, hipokaliēmiju.

Ja notiek pārdozēšana, paranoja, halucinācijas. Ārstēšanai saindēšanās mazgā kuņģa, rīcība piespiedu diurēzi.

Kontrindikācijas

Diflazon apmācības ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība. Ar aprūpi izrakstīt zāles nieru, aknu mazspēja, alkoholismu, laktācijas laikā, grūtniecēm, bērniem līdz sešiem mēnešiem.

Nelietojiet Diflazon Diflazon un analogu ar tādu pašu aktīvo sastāvdaļu kopā ar hepatotoksiskiem narkotikām.

Яндекс.Метрика