Digidrotahisterol

 Digidrotahisterol formula

Digidrotahisterol - zāles, kas ietekmē funkciju epitēlijķermenīšu un vairogdziedzeri.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums digidrotahisterol pozitīvi ietekmē vielmaiņu kalcija un fosfora, palielina kalcija uzsūkšanos zarnās un urīna izdalīšanās fosfora.

Produkta veids

Digidrotahisterol novada kā eļļas šķīdumu un pilienus.

Bieži analogi digidrotahisterol - Tahistin, A.T.10.

Indikācijas digidrotahisterol

Digidrotahisterol indicēts ārstēšanai Hipokalciēmija, kā rezultātā fona vai pseudohypoparathyreosis hipoparatireoze, ārstēšana nieru osteodistrofiju, tetānija, ģimenes hipofosfātēmija, kas izstrādāta, jo no D-ilgtspējīgas vitamīnu rahīts.

Dozēšanas digidrotahisterol

Digidrotahisterol iekšķīgi laikā vai pēc ēšanas 0, 5 mg trīs p / dienā katru dienu. Stabilā samazinoties kalcija koncentrāciju - 0, 75 mg trīs p / dienā. Maksimālā dienas deva - 1, 5-2, 25 mg.

Pēc 7-10dn. ārstēšana, ja ir izmaiņas koncentrācijas fosfora un kalcija, pārejot uz uzturošo terapiju - 0, 5-1, 5 mg dienā digidrotahisterol 02:59 p / nedēļā. Vidēji 0, 5 mg ir 12 pilieni nauda.

Ārstēšanai ģimenes hipofosfātēmija ņemt 0, 5-2mg / dienā. Maintenance Deva - 0 maijs 02-01 mg dienā.

Kad tetānija dot 0, 75-2, 5 mg / dienā uz trim dienām. Ja jums labāk, jūs varat veikt 0, 25-0, 5 mg līdz  Digidrotahisterol
 Nākamo trīs dienu laikā. Balstterapijas laikā ņemt 0, 25 mg / dienā vienu nedēļu.

Ārstēšanai hipoparatireoze ievadītās 0, 75-2, 5 mg dihydrotachysterol dienā. Atbalstoša aprūpe - 0. 2-1mg dienā.

Ja nieru osteodystrophy dot 0, 1-0, 25 mg / dienā. Atbalstoša aprūpe - 0. 2-1mg dienā.

Analogus digidrotahisterol izmantoti saskaņā ar to norādījumiem.

Blakus efekti

Application digidrotahisterol var izraisīt alerģiskas reakcijas, izraisa sliktu dūšu.

Tas var būt hipervitaminoze D vitamīna ar raksturīgo simptomu: caureja, aizcietējums, slāpes, galvassāpes, sausums mutē, bieža urinēšana, poliūrija, vemšana, niktūrija, anoreksija, metāliska garša mutē, hiperkalciēmija, astēnija, nogurums, hiperkalciūriju, duļķains urīns, palielinot spiedienu , kaulu sāpes, fotosensitivitāte acs, aritmiju, nieze, miegainība, piesarkums, pankreatīts, konjunktivīts, muskuļu sāpes, gastralgia.

Lietojot digidrotahisterol var rasties hronisku saindēšanos ar D vitamīna, kas ir izteikta hipertensija, asinsvadu pārkaļķošanās, plaušu, mīksto audu, nieru mazspēja, sirds un asinsvadu, nieru, traucēta pieaugums bērniem. Ārstēšanai intoksikācijas jāatceļ preparāts atbilst gultas režīms, diētu ar zemu kalcija, ņemot caureju, dzert daudz šķidruma.

Kontrindikācijas

Pieteikums digidrotahisterol kontrindicētas pacientiem ar augstu asinīs kalcija.

Яндекс.Метрика