Uzpirkstīte

 Ladyfingers
 Derīgās īpašības uzpirkstītes

Digitalis purpurea - augs ģimenes cūknātres. Neoficiāls tās nosaukums: Meža bell, bell mežs, zāle cimdu. Interese medicīnā nav nekādas bezgaumīgs ziedi uzpirkstīte, un tās lapas. Iekārta ir reizi divos gados, un atstāj terapeitiskiem nolūkiem vāc tikai otro gadu pēc stādīšanas. Ziedi uzpirkstīte parādās arī otrajā dzīves gadā augu vasarā. Tie var būt violeta, rozā, balta, un dzeltena.

No uzpirkstīte lapas satur sirds glikozīdi - vielas, tonizējoša aktivitāti sirds muskuli, palīdz novērst aritmija: digoksīnu, lanatozidy E, C, A, B, D, digitoxine, gitoksin, atsetildigitoksin, digotonin, purpureaglikozidy un B.

Iesniegums

Visaktīvākie un digoksīns ir lanatozid S. uzpirkstītes preparāti, kas ietver ar glikozīdu izmanto medicīnas praksē, ārstējot hronisku un akūtu formām asinsrites mazspēja, tahikardija, hipertensija, koronārā skleroze, mitrālā vārstuļa, miokarda distrofija, akūta sirds mazspēju.

Šajā piezīmē šādas īpašības Digitalis: tas palielina jaudu sirds produkcijas paildzina diastolā, samazinot slieksni uzbudināmību sirds vadīšanas sistēmu, uzlabotu kalcija līmenis plazmā. Tas viss stabilizē cirkulāciju miokarda un asins plūsmu asinsvados. Digitalis purpurea glikozīdi uzkrājas audos, un sakarā ar to ilgstošu terapeitisko efektu. Tiek atzīmēts, un ir īpašums Digitalis - tās loceklis saponīnu un digitonin palielinātu absorbciju citu glikozīdi, ko pacients.

Farmācijas nozare ražo šādus uzpirkstītes preparātus: tabletes satur sausā koncentrāts lapas, pulveris kaltētas lapas izņem no lapām, tabletes Gitoksin, digitoksīnu, Kordigit, risinājumi un tabletēs un digoksīna Tselanid.

 Digoksīns - medicīna balstīta Digitalis purpurea
 Zāles, kuru pamatā Digitalis purpurea Tselanid un digoksīnu ir ātri, lai tos varētu izmantot, akūtos gadījumos. Lai apturētu uzbrukumu glikozīdi tiek ievadītas intravenozi, un ārstēšanai hronisku sirds slimību noteiktajos tabletēm. Pēc intravenozas uzpirkstītes sirds īpašības izpaužas caur 15-30min, bet orāli - par 1 5-2ch, ņemot tabletes.

Kontrindikācijas uzpirkstītes

Digitalis - indīgs augs ar vairākām nopietnām blakusparādībām, tāpēc jāpiemēro tā atstāj sev mājās nav ieteicama. Grow uzpirkstīte puķes piemājas dārzos tikai dekoratīviem nolūkiem.

Sirds preparātus var pieņemt tikai saskaņā ar kardiologa slimnīcā uzraudzībā - sakarā ar nepareizu devu līdzekļiem var saindēšanās.

Sirds saindēšanās simptomi: zemāka sirdsdarbība, elpas trūkums, samazināts urinēšanas biežuma, slikta dūša, neregulāra sirdsdarbība, caureja, galvassāpes, reibonis, zilām lūpām, aizrīšanās, smagas ķermeņa sāpes, trīce, halucinācijas, krampji, garīgi traucējumi. Uzskatīts nāvējoša deva 2, 25 g glikozīdiem.

Ārstēšana saindēšanās sākas ar tūlītēju klīringa zarnas, kuņģa, aktivēto ogli vai citu adsorbentu. Noteikti meklēt medicīnisko palīdzību. Parasti pacienti atzina ar saindēšanās Digitalis ir parakstītas kofeīns, atropīns, kālija hlorīds, unitiol.

Digitalis ir kontrindicēta šādos gadījumos: akūta miokarda infarkta, pilnīga AV bloku un citu izpausmju smagu bradiaritmiju, aktīvu reimatisko sirds slimību, aortas stenozi, endokardīts, kompensēto sirds slimībām.

Яндекс.Метрика