Dikain

 Dikain - zāles izmanto oftalmoloģisko praksē
 Dikain attiecas uz grupu vietējo anestēzijas narkotikām.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotika ir diezgan spēcīgs anestēzijas līdzeklis, kas ir ievērojami pārāka par aktivitāti Novocain. Dikain labi uzsūcas organismā caur gļotādu.

Produkta veids

Ražo Dikain pulveris vai acu dikainom filmas, kas tiek īstenoti ar kastē dozators 30 gab.

Indikācijas dicain

Instrukcija dicain norāda, ka zāles var izmantot tikai virsmas anestēziju.

Kontrindikācijas

Tas nav ieteicams lietot narkotikas pacientiem ar smagu vispārējo stāvokli, un bērniem līdz 10 gadu vecumam.

Dikain neattiecas uz keratīnus (iekaisums skaidru seguma acs vai radzenes).

Instrukcijas dicain: kā izmantot

 Dikain - vietējā anestēzija narkotiku
 In a 0, 1% šķīdumu izmanto oftalmoloģisko praksē, un kur zāles tika noteikts, izmantojot acs iekšējo spiedienu. Saskaņā ar ārsta recepti Dikain nepieciešams rakt ik pēc minūti vai divas divvietīgas 1 kritums. Dažu minūšu laikā jaunattīstības anestēziju. Ar nosacījumu, ka nepieciešamība ražot operācija, lai izņemtu svešķermeni vai var pilēt 2-3 pilienus 0, 25-0, 5-1-2%. Smagas anestēzija jāizstrādā 1-2 minūšu laikā. Ir svarīgi zināt, ka risinājumi, kas satur vairāk nekā 2% no aktīvās vielas, var sabojāt ārējā slāņa radzenes un nodarīt būtiskus vazodilatāciju konjunktīvu (ārējo membrānu acs). Parasti, anestēzijai turpmākas operācijas pietiekami 0, 5% šķīdumu. Lai uzlabotu un pagarinātu anestēzijas efektu, var pievienot šķīdumu, tetrakaīns 0, 1% šķīdumu epinefrīns.

Ar nosacījumu, ka ir nepieciešams diezgan sen anestēzijas, kas oftalmoloģisko praksē var izmantot acu plēve, no kuriem katrs satur 0, 75 mg tetrakaīna.

Saskaņā ar instrukcijām, Dikain var izmantot ENT praksē, ja nepieciešams virsma anestēzija noteiktos ķirurģiskas iejaukšanās, kas nepieciešami, lai atdalītu polipus, vidējā vai zemākas gliemežnīcas, lai veiktu operācijas vidusauss, deguna blakusdobumu punkciju. Ir nepieciešams rūpīgi uzraudzīt stāvokli pacienta un ļoti jārūpējas, lietojot narkotikas sakarā ar to, ka tas ir diezgan strauji uzsūcas caur gļotādu.

Augstākā deva dicain pieaugušo, kas prasa anestēziju augšējo elpceļu - 3% šķīdumu daudzumā 3 ml.

Šļirces un rīki, strādājot ar produktu nekādā gadījumā nedrīkst saturēt atlikušo sārmu, jo sakarā ar tās saturu Dikain nogulsnes.

Blakus efekti

Piemērojot šo narkotiku ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ​​tas ir toksisks.

Pēc atsauksmēm, Dikain var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Analogus dicain

Starp vienaudžiem dicain saukt Detsikan, Interkain, Reksokain, Ametokain, Pantokain, Anetin, Fonkain, medicīnas un Felikain.

Turpmākie norādījumi

Uzglabāt šīs zāles būtu labi noslēgtā traukā.

Pārdots Dikain recepti.





Яндекс.Метрика