Diprivan

Diprivan - zāles, kas pieder pie anestēzijas narkotikām un ko izmanto, lai neingalyatsionnyh vispārējo anestēziju.

Struktūra un sastāvs

 Diprivan ampulas
 Aktīvā viela - propofols. Preparāts tiek veikts, kā emulsija intravenozai lietošanai.

Saskaņā ar izdoto Diprivan ampulas kā risinājumu baltā krāsā (kas ilgstošas ​​uzglabāšanas laikā var delaminate nedaudz) norādījumiem. 1 ml šķīduma satur 10 mg propofolu un palīgvielu (sojas pupiņu eļļa, fosfolipīdu, glicerīns, dinātrija EDTA, nātrija hidroksīds, sterils ūdens).

In Viens flakons 20 ml šķīdumā narkotiku vienā iepakojumā 5 flakoni.

Pastāv arī forma stikla šļirci ar 50 ml Diprivan, kas ir aprīkota ar polipropilēna virzuli un Luer savienotāju.

Farmakoloģiskā darbība Diprivan

Darbības veids - obscheanesteziruyuschee. Šīs zāles pieder neliela darbības rādiusa iekārtām vispārējo anestēziju par Diprivan raksturo ātru iedarbību (30 sekundes pēc zāļu lietošanas). Out anestēzija pēc zāļu lietošanas ir straujš. Pārskatīšana Diprivan nav pietiekamu pretsāpju iedarbība, tāpēc tiek izmantots kombinācijā ar citiem anestēzijas.

Diprivan izmanto anestēzijas (t anestēzijas ieviešana), un to uzturēt. Propofol ir pretvemšanas efektu, un tāpēc no anestēzijas pēc tā lietošana nav kopā ar sliktu dūšu, vemšanu un galvassāpes.

Pēc gada Diprivan ieviešana ātri izplatās organismā un ātri izdalās (metabolizējas galvenokārt aknās).

Indikācijas

  • indukcija (administrācija) anestēzijas, un tās uzturēšana;
  • sedācija (sedācija un relaksācija, kad overexcited) pacienti, kam veic intensīvu terapiju ar mehānisko ventilāciju;
  • sedācija pacientu diagnostikas vai ķirurģiskām procedūrām īstermiņa laikā.
  • vēsture alerģiskas reakcijas pret Diprivan (propofola);
  • bērni, kas jaunāki par 1 mēnesi (par ieviešanu un uzturēšanu anestēzijas);
  • slimības, piemēram, krustiem vai epiglotīts ir kontrindikācija uz narkotiku lietošanu;
  • vecums līdz 16 gadiem ar mērķi sedācijas intensīvās terapijas laikā;
  • vecums līdz 16 gadiem ar mērķi sedācijas diagnostikas un ķirurģiskas procedūras laikā.

Kontrindikācijas Diprivan

Saskaņā ar instrukcijām Diprivan jālieto piesardzīgi patoloģijas, sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmu, kā arī nieru un aknu pacientiem ar hipovolēmiju.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Diprivan nedrīkst lietot grūtniecības laikā, jo tas šķērso placentāro barjeru un var izraisīt depresiju no būtiskākajiem funkciju auglim. Šis produkts nav izmantots dzemdniecībā par anestēziju.

Tomēr Diprivan tiek izmantota pārtraukuma grūtniecības (I trimestra viņas) laikā.

Zīdīšanas laikā nav konstatēts, ka zāles ir drošas zīdaiņiem. Tādēļ, ja māte, jābūt no Diprivan ieviešana, tad barošana ar krūti ir jāpārtrauc uz noteiktu laika periodu.

Diprivan Instrukcijas: Devas un administrēšana

Diprivan ievada intravenozi (bolus vai infūzijas). Raksturīgi, narkotiku ir apvienota ar citiem anestēzijas un var arī kombinēt ar epidurālās vai spinālo anestēziju.

Par anestēzijas (injekcijas anestēzijas) Diprivan sniegt norādījumus nepieciešams ievadīt bolus pie 40 mg ik pēc 10 sekundēm. Vidējā deva pieaugušajam ir 1, 5 - 2, 5 mg / kg ķermeņa masas. Smagas pacienta veselības stāvokļa, kā arī vecāki par 55 gadiem, izmantot zemāku likmi administrācijas (20 mg, 10 sekundes).

Lai saglabātu nemainīgu infūzijas anestēzijas veikto (pilienu) Diprivan, vai ko veic atkārtotas bolus injekciju. Kad nepieciešams infūzijas ievadīšanas ātrums izvēlēts individuāli (vidēji 4-12 mg / kg / stundā). In atkārtotas bolus injekcijas prasa palielināt devu (no 25 mg līdz 50 mg Diprivan) ieviešanu.

Par sedācija diagnostikas un ķirurģiskas procedūras laikā pieprasīt individuālo izvēli, deva narkotiku. Lielākā daļa pacientu pietiekami administrēšanu 0, 5 - 1 mg / no Diprivan kg uz 1-5 minūtēm.

Kā uzskata Diprivan sniedz ātrs anestēzijas bez nelabvēlīgām sekām. Waking up pēc tam, izmantojot šīs zāles ātri un viegli.  Diprivan stikla šļircē

Blakus efekti

Blakusparādības šīs narkotikas ir līdzīgi tiem, kas rodas, izmantojot citus obscheanesteziruyuschih līdzekļus. Kā uzskata Diprivan reti izraisa nevēlamas blakusparādības, ja to lieto anestēziju.

10% gadījumu ir sāpes injekcijas vietā anestēzijas laikā. No blakusparādībām pārējais notiek retāk. In 1-10% gadījumu ir hipotensija (zems asinsspiediens), bradikardija (palēnināta sirdsdarbība), asins plūsma (bērniem). Tur var būt galvassāpes, slikta dūša un vemšana pēc aiziešanas no anestēzijas. Ļoti reti ievadīšanas Diprivan laikā var rasties pagaidu apnoja (pārtraukšanu elpošana). Citas komplikācijas (tromboflebīts, drudzis, anafilakse, plaušu tūska) rodas mazāk nekā 0, 1% gadījumu.

Pārdozēšana Diprivan

Pārdozēšana šo narkotiku, var inhibēt šo funkciju sirds - asinsvadu un elpošanas sistēmu. Ja elpošanas nomākums jāsāk mākslīgo elpināšanu (ventilācijas) ar skābekli. Ja pazīmes apspiešanu sirds - asinsvadu sistēmas var pieprasīt administrēšanu plazmas aizvietotāji un vazopresorus (norepinefrīna, mezatona et al.).

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām, Diprivan var lietot kopā ar epidurālās un spinālo anestēziju, apvienojumā ar narkotiku sedācija, muskuļu relaksanti, pretsāpju un anestēzijas ieelpot.

Diprivan nedrīkst sajaukt ar jebkuru infūzijas šķīdumiem, izņemot 5% glikozes šķīdumu, vai injicējamu lingokaina alfentanila injekcijas.

Ja izmanto anestēziju Diprivan laikā, ieviešana tiek veikta pēc mazgāšanas relaksanti infūzijas sistēmu, lai aizkavētu, sajaucot narkotiku vai citu infūzijas līnija tiek izmantota.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām, Diprivan jālieto tikai personāls, kas ir apmācīti jomā anesthesiology. Administrācijas narkotiku laikā nepieciešama pastāvīga uzraudzība pacienta ir pastāvīgi jābūt gataviem izmantot aprīkojumu, lai uzturētu elpceļu, iekārtas ventilācijas un citus līdzekļus atdzīvināšanu.

Paturiet prātā, ka, izmantojot Diprivan par sedācijas laikā ķirurģiskās manipulācijas iespējamas patvaļīgas kustības pacientiem. Tāpēc, ja procedūra prasa nekustīgums jānodrošina nosaka pacientam.

Яндекс.Метрика