Disflatil

 Disflatil
 Disflatil - nozīmē samazināt vēdera pūšanos.

Farmakoloģiskā darbība

Disflatil palīdz novērst un samazināt pārmērīgu gāzu veidošanās zarnās un arī paātrina motilitāti kuņģa-zarnu traktā.

Disflatile simetikons ietverti virsmaktīvās vielas nav toksiskas vielas, kas iznīcina burbuļu gāzes zarnu mainot to virsmas spraigumu. Atbrīvo gāzes absorbē zarnu sienā, vai, vai redzams dabiskā veidā caur anālo atveri.

Disflatil, atsauksmes apstiprina, efektīvi novērš diskomfortu un sāpes izraisītajā stiepjas zarnu gāzes burbuļus. Disflatil sistēmiskās asinsrites netrāpa, un no zarnām parādās nemainīgs.

Indikācijas

Iecelt Disflatil guide iesaka:

  • uzkrāšana un pastiprināta veidošanās gāzes zarnās (meteorisms, aerophagia, Remgelda sindroms pēcoperācijas periodā);
  • novēršot putu veidošanos gastroskopiju laikā (pārbaudi dobumā, kuņģa, barības vada un divpadsmitpirkstu zarnas);
  • sagatavošana iegurņa un vēdera dobuma diagnostikas procedūras;
  • saindēšanās mazgāšanas līdzekļus, kā defoamer.

Lietošanas instrukcijas Disflatila

Disflatil ražots veidā, tablešu, kapsulu, pilieni, suspensijas un emulsijas veidā iekšķīgai lietošanai.

Spriežot pēc pārskati par Disflatile visbiežāk lieto narkotikas kā pilieni. Īpaši noderīga forma šādas Disflatila zīdaiņiem un maziem bērniem. Kapsulu lietošana (viena kapsula atbilst 25 pilieniem Disflatila) vairāk piemērots pieaugušajiem un pusaudžiem.

 Disflatil pilieni
 Take pilieni Disflatil pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu ieteicams pēc katras ēdienreizes un pirms gulētiešanas, ļāva atšķaidījumu narkotiku nelielā ūdens daudzumā. Pirms lietošanas, jums ir Disflatil sakratīt. Pieaugušie 25-50 pilieni parasti tiek paredzēti medikamenti, un bērniem 6-15 gadus veci, ja vien ārsts nav ieteicis citu devu - 15-20 pilieni. Disflatil zīdaiņiem un bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem, ir piešķirts deva 10-15 pilieni, kas veicami laikā vai pēc ēšanas 2-3 reizes dienā.

Gatavojoties diagnostikas kārtībā piemēro Disflatil ceļvedis iesaka šādi: divas dienas pirms pētījuma zāļu 50 pilieni 3-4 reizes dienā, un pēc tam vēl vienu devu no rīta tukšā dūšā dienā pētījuma un tieši pirms procedūras.

Ja saindēšanās mazgāšanas vai citas virsmaktīvās vielas Disflatil ir jāizmanto devā vismaz 20-25 ml.

Blakus efekti

Disflatil atsauksmes un klīniskie pētījumi raksturot kā drošu un nav blakusparādības narkotiku. Tikai retos gadījumos var izraisīt alerģisku reakciju sastāvdaļām Disflatila.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Disflatil nedrīkst pie obstruktīvu slimību gremošanas traktā, zarnu aizsprostojums un paaugstināta jutība pret narkotiku.

Tā Disflatil nav iekļūt sistēmiskā apritē un izdalās mātes pienā, izmantošana narkotiku grūtniecības un zīdīšanas laikā nav aizliegta.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks Disflatila - 5 gadi. Uzglabāt šīs zāles, istabas temperatūrā.

Яндекс.Метрика