Disulfirāmu

Disulfirama - ārstēšanai alkoholisma.

Farmakoloģiskā darbība

 Disulfirāmu - tabletes iekšķīgai lietošanai
 Disulfirāms, ietekmējot sadalīšanos etanola, kas ir norīts, izraisa cilvēku toksisku reakciju uz alkoholu, kas noved pie veidošanos stabilas refleksu un izskatu nepatiku pret produktiem, kas satur spirtu, un ne tikai uz savu gaumi, bet to smarža un redzes .

Pieteikums disulfirāmu izraisa pēc alkohola lietošana cilvēkam sākas vemšana, reibonis, samazina spiedienu, pastāv vispārējs vājums, sajūta, bailes.

Produkta veids

Tabletes, kapsulas un gēla implantu tabletes iekšķīgai lietošanai, šķīdums intravenozas disulfirāmu.

Indikācijas

Disulfirāms atbilstoši instrukcijām indicēts profilaksei, ārstēšana ar alkoholismu, hronisku saindēšanos ar niķeļa.

Disulfirāms rokasgrāmata: kā izmantot

Disulfirāms ievada intravenozi, zemādā, iekšķīgi.

Tabletes tiek pieņemti devā 0, 25-0, 5 grami dienā.

Disulfirāms ievada intravenozi, vidēji devā 0, 25-0, 5 grami dienā.

Labas atsauksmes par disulfirāmu ka subkutāni šūti - tas var būt kapsulas, želeju vai tabletes. Implanti iešūta ķermeņa zonām, kur ir taukaudi - gurniem, plecu lāpstiņas, sēžamvieta vai vēdera. Jūs varat šūt 5-8 disulfirāmu tabletes vai kapsulas 1-2.

Devas ir vidēji, vairumā gadījumu iecelšana ārsta pavada individuāli.

Liels efekts, spriežot pēc atsauksmēm par disulfirāmu var sasniegt tikai tad, ja pacients tiešām vēlas, lai atgūtu no alkohola atkarības.

Blakusparādības disulfirāmu

Pēc narkotiku disulfirāmu var rasties garšu metāla mutē, apjukums, hepatītu, polineiropātija kājās, atmiņas zudums, ādas alerģijas, galvassāpes, redzes neirīts.  Disulfirāmu - tabletes implantāciju

Ir atsauksmes par disulfirāmu, kas ir saistīts ar kombināciju ar etanolu izraisa attīstību elpošanas mazspēja, sirds aritmiju, stenokardiju, sirdslēkmes, sirds un asinsvadu sabrukuma, neiroloģiski traucējumi, koma, smadzeņu tūska.

Ja, ārstēšanas laikā, pacientam būs dzert vairāk nekā 50-80 ml degvīna, tas var būt smagas patoloģijas, sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmas darbību, pietūkums, krampji var sākties.

Ņemot vērā ilgstošas ​​terapijas var rasties psihoze, gastrīts, hepatītu, saasināšanos polineirīts. Tā var arī izstrādāt smadzeņu trombozes (biežāk pacientiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām), tāpēc nejutīgums roku, kāju vai sejas jāpārtrauc disulfirāmu.

Kontrindikācijas

Disulfirāms ir kontrindicēta dekompensētas formām sirds un asinsvadu slimībām, tireotoksikozi, neirīts ar dzirdes vai redzes nerva glaukoma, cukura diabēts, tuberkuloze, bronhiālā astma, emfizēma, saasināšanos čūlu, smagu aknu slimību, nieru slimību, ļaundabīgiem audzējiem par asinsrades sistēmas, garīgas slimības, krampji jebkura izcelsmi, epilepsija, zīdīšanas laikā, grūtniecība.

Ārstniecības laikā uzskata, ka atbilde uz etanola samazinās C vitamīna; izoniazīds kombinācijā ar sagatavošanu disulfirāmu izraisa koordinācijas traucējumi un uzvedību; tinidazolu, ornidazole, metronidazolu, seknidazol bet narkotiku lietošana izraisa apjukumu un murgojošs traucējumi.

Saskaņā ar instrukcijām disulfirāmu ar piesardzību apvienot ar varfarīnu, jo pastāv asiņošanas risks atvēršanu, ar teofilīnu, jo tā vielmaiņa ir nomākta, ar benzodiazepīniem, jo sedācija var notikt, tricikliskos antidepresantus, kā var palielināt reakciju etilspirta neiecietību.

Яндекс.Метрика