Ditsetel

 Ditsetel
 Ditsetel - narkotiku mazina spazmas gludās muskulatūras vēdera dobumā.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir Ditsetela pinaveriya bromīds, ir spazmolītiskais selektīva ietekme uz kuņģa-zarnu gremošanas traktā.

Pieteikums Ditsetela samazina tonusu, novērstu un izskaustu spazmas gludās muskulatūras gremošanas sistēmu, samazina sālsskābes sekrēciju kuņģa sulas. Pēc izņemšanas sagatavošanu muskuļu spazmas ir uzlabojusies asinsrite ķermeņa sienas. Ditsetel, atsauksmēm apstiprināt nekādas ietekmes uz funkciju sirds un asinsvadu sistēmu.

Resnās zarnas absorbē 1/10 no devas zāļu. Ditsetela maksimālā koncentrācija asinīs var novērot 1 stundas laikā pēc pieteikuma. Lielāko daļu no pinaveriya bromīdu metabolītu izdalās ar fekālijām, un daļēji caur nierēm.

Analogus Ditsetela

Ar Ditsetel analogs ar tādu pašu aktīvo vielu, narkotiku attiecas Pinaveriya bromīdu. Starp Ditsetel kolēģiem ar līdzīgu farmakoloģiskās iedarbības var identificēt Palaverina hidrohlorīda Bekarbon, Dibazol, Spazmol, Nospanum, Driptan, Nikoverin.

Indikācijas

Piešķirt Lietotāju Ditsetel iesaka:

  • Simptomātiskai sāpju pievienots gastrīts (kuņģa iekaisums), duodenītu (iekaisums divpadsmitpirkstu zarnas), ezofagītu (iekaisums barības vads), pilorospazmu (samazināšanas zonā, ir pāreja no kuņģa uz divpadsmitpirkstu zarnā), holangīts (iekaisums žultsvadi), enterīta (zarnu iekaisums) , zarnu kolikas (akūtas sāpes, ko izraisa pagājušo cieto izkārnījumi), holecistīts (iekaisums žultspūšļa);
  • Terapija sindromi, ko raksturo toni un kustīguma traucējumi gremošanas sistēmas;
  • sagatavošana radioloģisko un endoskopijas izskatīšanas kuņģa-zarnu traktā.

 Ditsetel tabletes

Lietošanas instrukcijas Ditsetela

Ditsetel ražots tablešu formā, kas satur 50 mg vai 100 mg pinaveriya bromīdu.

Narkotiku, lietojot iekšķīgi ēšanas laikā nav atļauts uzsūkšanos vai košļājamo tablešu. Ditsetel nozīmēts vai 50 mg trīs reizes dienā, vai 100 mg divas reizes dienā. Maksimālā dienas deva - 300 mg. Sagatavošanās izpēte gremošanas traktā ietver, ņemot 200 mg Ditsetela dienā 3 dienas pirms aptaujas.

Blakus efekti

Kaitīgā ietekme uz narkotiku Ditsetel viedokļos un gida būt slikta dūša, vemšana, caureja, sāpes vēderā, alerģiskas izsitumi uz ādas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Ditsetel nav piešķirts pacientiem ar paaugstinātu jutību pret pinaveriya bromīdu, kā arī personām, kas cieš no neiecietības un galaktozes, laktozes deficītu glikozes-galaktozes malabsorbciju un (nepietiekama absorbcijas).

Tā kā nav ticamu datu par narkotiku drošības Ditsetel, instrukcijas neiesaka to izmantot, lai bērniem, pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, sievietēm grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Papildus Informācija

Sausā un tumšā vietā ar temperatūru zem 30 0 C - piemēroti apstākļi uzglabāšanas Ditsetela. Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma atbilst 5 gadiem.

Яндекс.Метрика