DITT depo

DITT depo - narkotiku ārstēšanai psihisko traucējumu ārstēšanai.

 Formula DITT Depot

Farmakoloģiskā darbība DITT depo

DITT depo pieder pie grupas neiroleptiskie, ir nomierinoša iedarbība, novērš trauksme, halucinācijas, uzbudināmība, murgiem.

Īpaši efektīvs narkotiku ilgstošas ​​šizofrēnijas un paranojas, catatonic vai gebefrenicheskoy slimības formu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - flufenazīna.

Produkta veids

Eļļas risinājums.

Analogus DITT depo - preparāti prolinate flufenazīna un kas satur to pašu aktīvo vielu.

Indikācijas

Zāles ir parakstītas šiem garīgiem traucējumiem: agresija, bailes, paranoja, halucinācijas, šizofrēnija, psihoze, nervu spriedzi, neirozes, kopā ar bailēm, depresīvi-iedomu slimnieks sindromu.

Labas atsauksmes par DITT depo lieto, lai mazinātu satraukumu demences pacientiem, ārstēšanu emocionālo traucējumu vecākiem cilvēkiem.

Instrukcijas DITT depo: kā izmantot

Sākumā ārstēšanas noteiktajā 12, 5-25 mg DITT depo. Iecelšana tiek pārskatīta ik pēc 1-3 nedēļām: zāles ievada pašā apjomā vai palielinot devu.

Uzturēšanas pacientu ārstēšanai administrēto narkotiku subkutāni vai intramuskulāri: ik pēc 1-4 nedēļām ar 50 mg.

Maksimālā pieļaujamā deva pieaugušajiem - 100 mg.

Instrukcijām, DITT depo norādīja, ka to var izmantot pediatrijā. Bērni 5-12 gadi iecelt 3, 125-12, 5 mg līdzekļus. Re-narkotiku ievada ik pēc 1-3 nedēļām. Bērniem līdz 12 gadiem un vecāki var ievadīt katru nedēļu 6, 25-18, 75 mg. Palielināt devu līdz 12, 5-25 mg reizi 1-3 nedēļās.

Dažos gadījumos, šķīdums ņemti perorāli. Lai sāktu, pacients tiek dota 2, 5-10 mg dienā.

Lai veiktu apkopes parakstīto ārstēšanu 1-5 mg šķīdums DITT depo. Veikt noteikto devu, var būt vienu reizi dienā, tas var arī sadalīt vairākos devās.

Novājinātiem pacientiem nepieciešama devas pielāgošana. Agrīna ārstēšana maijs 01-02 mg, skatoties reakciju pacienta un pakāpeniski palielināt devu, ja nepieciešams.

Maksimālā dienas deva šķīduma pieaugušajiem iekšķīgai lietošanai ir 20 mg. Bērni var iecelt ne vairāk kā 0, 25-0, 75 mg, un narkotiku ieteicams dot 1-4 reģistratūrā.

Ir pozitīvas atsauksmes no DITT depo lieto, lai ārstētu pacientus, kuriem ir pēdējo redzējis krampjiem. Lai panāktu lielāku efektivitāti un novēršanu blakusparādības narkotikas tiek noteikts kopā ar epilepsijas medikamentiem.  DITT Depot

Blakus efekti

Ārstēšanas laikā, pacients DITT Depot var rasties slikta kustību koordināciju, hipertermiju, reibonis, veģetatīvās labilitātes.

Turklāt līdzekļi var izraisīt urīna aizturi, paaugstināts acs iekšējo spiedienu, letarģija, tahikardija, samazināts spiediens, fotosensitivitāte, alerģija, dismenoreja, seboreja, galaktoreyu, psihomotorās atpalicība, leikopēnija, agranulocitoze, anēmija, eozinofilija, pancitopēnija.

Ja pēc tam, kad, ņemot šo narkotiku pacientu ievērojami pazemināta spiediena, ir nepieciešams ieviest intravenozas norepinefrīna.

Kontrindikācijas DITT depo

DITT stacija un depo DITT analogi ir kontrindicēti rēduite, dekompensētu hronisku sirds mazspēju, smagu apspiešanu nervu sistēmas, smadzeņu traumas, sistēmisku progresējoša slimība ar muguras smadzeņu vai smadzeņu. Zāles nedrīkst lietot laktējošām un grūtniecēm.

Saskaņā īpaši kontroles lietojat zāles pacientiem, kas cieš no alkoholisma, traucētas asinsradi, vēža krūts, kā arī tiem, kuri ir atraduši slēgšanas glaukoma, kuņģa čūlas kuņģa-zarnu trakta, nieru vai aknu mazspēja, prostatas hiperplāzija, Parkinsona slimība, epilepsija, Reja sindroms, kaheksiju, jebkurš hroniskas slimības, kas saistītas ar traucētu elpošanu.

Ieceļot narkotiku vērā to, ka samazina efektivitāti flufenazīna efedrīna, L-dopa, guanetidīna, klonidīns, amfetamīnu.

Яндекс.Метрика