Diuver

Diuver - narkotiku ar diurētisku darbību.

Farmakoloģiskās iedarbības Diuvera

 Diuver 10 mg
 Aktīvā viela Preparāta - torasemide, kas nomāc uzsūkšanos nātrija jonu un ūdens, samazina osmotisko spiedienu šķidruma šūnās.

Ir bijuši, un šāda turpmāka rīcība narkotiku, jo uzlabošanai diastolisko funkciju sirds muskuli un samazinot fibrozi.

Darbībā līdzīgi furosemīdu torasemide (kopējs diurētisku), bet spriežot pēc atsauksmēm par Diuvere, tā aktīvā sastāvdaļa ir aizvien atšķirīgs darbības ilgums, un tā ir mazākā mērā izraisīja hipokaliēmiju. Šo iemeslu dēļ uz ilgtermiņa ārstēšanas ir ieteicams izvēlēties Diuver.

Produkta veids

Tabletes Diuver.

Indikācijas Diuvera

Diuver Apmācības paredzētais nieru, aknu un plaušu slimībām, lai mazinātu tūsku, kas izriet no hroniskas sirds mazspējas.

Instrukcijas Diuvera: kā izmantot

Diuver lieto vienu reizi dienā, pēc ēšanas, deva 5 mg. Ja nepieciešams, devu palielina līdz 20 vai 40 mg.

Pirms ārstēšanas ir nepieciešams regulēt ūdens un elektrolītu līdzsvaru. Pacientiem ar cukura diabētu, ieteicams terapiju, lai kontrolētu glikozes līmeni asinīs laikā.

Ja tiek parādīts ilgstoša ārstēšana, lai kontrolētu glikozes līmeni, kas nepieciešama visiem pacientiem un, turklāt, vēl vairāk, lai uzraudzītu kreatinīna, urīnskābes, lipīdu, elektrolītu līmeni.

Blakus efekti

Diuver var ražot trombocitopēnija, leikopēnija, samazinot skaitu eritrocītu, pazeminot spiedienu, trombembolija, asinsrites traucējumi, dispepsija, pankreatīts, slikta apetīte, paaugstināts aknu enzīmu, urīna aizturi (nosprostojums urīna kanālos), sausa mute, palielinot kreatinīna, urīnvielas, galvassāpes, apjukums, nejutīgums plaukstās un pēdās, miegainība, vājums, hipovolēmiju, hiperglikēmija, elektrolītu līdzsvara traucējumus, hyperlipidemia, hipokaliēmiju, pieaugums apjoma urīnskābes līmenis asinīs, kurlumu.

Ir atsauksmes par Diuvere izraisīt troksnis ausīs, neskaidra redze, izsitumi, nieze, fotosensitivitāte.

Sakarā izmantošanas pārmērīgu devu Diuvera ar hipovolēmiju notiek, apjukums, miegainība, sabrukumu, palielināta urinēšana, izraisot elektrolītu nelīdzsvarotību. Tā var arī traucēt darbību kuņģa-zarnu trakta, pazemina asinsspiedienu.

Lai novērstu minētās blakusparādības, samazināt devu Diuvera vai pilnībā atcelt, lai kompensētu zaudējumu elektrolītu un šķidruma.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Diuver nieru mazspējas, hipotensijas, anūriju in prekomatosnoe stāvoklī aknu koma, aritmiju, bērni līdz 18L, grūtniecēm, zīdīšanas laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sulfonamīdiem, torasemide.  5 mg tabletes Diuver

Diuver Instrukcijas norādīja, ka jāievēro piesardzība, ņemot zāles, pacientiem ar noslieci uz attīstību podagras, hiperurikēmiju, ar spēcīgu un slēptās diabētu.

Ir atsauksmes par Diuvere, ka tas ietekmē psihomotorās reakcijas, tāpēc ir nepieciešams, lai brīdinātu pacientus, kuri brauc ar auto un tiem, kuru ikdienas darbs prasa lielu koncentrēšanos uzmanību.

Pieteikuma Diuvera uzskata, ka viņa aktīvā viela palielina jutību sirds muskuļa uz sirds glikozīdi laikā, uzlabo darbību zema spiediena zāles, teofilīns, kumarīna atvasinājumu, ototoksiskas un nefrotoksiska ietekme uz aminoglikozīdiem, nefrotoksiska ietekme uz cefalosporīniem, un neirotoksiska ietekme, kā arī litija toksicitātes cisplatīnu.

No torasemide ar caurejas kombinācija, kortikosteroīdi veicina lielāku izdalīšanos kālija.

Diuver mazina diabētu.

Diurētisku efektu narkotiku un probenecīda samazināt nesteroidy. Sūkšanas torasemide no kuņģa-zarnu trakta negatīvi ietekmē holestiramīns.

Яндекс.Метрика