Djufaston

 Djufaston
 Djufaston - narkotiku, pamatojoties uz dzimumu sieviešu hormonus.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Duphaston - dydrogesterone, kas ir analogs no dabiskā progesterona (hormona no corpus luteum olnīcu).

Dydrogesterone nav nedz kortikoīdiem vai estrogēnu vai androgēnu iedarbību, nav ietekmes uz termoģenēzi (siltuma ražošanai nepieciešamo darbībai visu sistēmu organismā), tāpēc pēc ovulācijas duphaston var uzstādīt uz analīzi par bazālo ķermeņa temperatūru.

Produkta veids

Mutisks duphaston efektīvāk, jo tās darbības tabletes.

Indikācijas duphaston

Saskaņā ar instrukcijām Djufaston norādītas endogēnā progesterona trūkums - tas var būt neveiksme luteālās fāzes, endometrioze, draudi augļa zaudēšanu, menstruālā cikla traucējumi, dismenoreja, premenstrual sindroms, amenoreja vidusskolas.

Ir atsauksmes par Djufaston, efektivitāti, piedaloties hormonu aizstājterapiju, ko izmanto ķirurģiskās kastrācijas, menopauzes sindromu (ja nepieciešams, lai neitralizētu proliferatìvâ ietekmi estrogēnu uz endometrija).

Lietošanas instrukcijas duphaston

Uzņemšana duphaston veikt vienā un tajā pašā laikā. Dotos norādījumus Djufaston vairākas procedūras.

Ārstēšanai endometrioze noteikts 10mg dydrogesterone divām vai trīs p / dienā. Pārtraukums ciklā 5-25 dienām netiek darīts.

Lai ārstētu neauglību progesterons izcelsmi noteikto izmantošanu Duphaston 20 mg / dienā divās dalītās devās pie 11-25 dienu cikla. Terapija ilgst 3-6mes.

Ja diagnoze draudēja abortu sākt dzeramo 40mg dydrogesterone, ik pēc 8 stundām. at 10 mg uz vienu nedēļu. Jūs varat pieteikties uz Djufaston 12-20ned. grūtniecība.

Ārstēšanai atkārtotu aborts narkotiku ārstēšanu sāk plānošanas posmā grūtniecības - divi p / dienā. at 10 mg 11-25 dienu cikla. Pēc grūtniecības, lai 20ned. uzņemšana Djufaston turpināja tādā pašā devā, un pēc tam, kad sākuma pazeminot.

Premenstrual sindroms apstrādā 3-6mes. saņemšanai pie 10mg. narkotiku v11-25 dienu ciklā.

 Duphaston tabletes

Ārstēšanai dismenoreja instrukciju Djufaston uzrādīts ņemot 20mg / dienā. divās dalītās devās 5-25 dienas cikls visā 3-6mes.

Ārstēšanai amenorejas un estrogēnu izmantot Duphaston. Dzert 10mg dydrogesterone divas p / dienā 11-25 dienas ciklā, un 0, 05mg no etinilestradiola no 1 līdz 25 dienām. Ārstēšana ilgst trīs vai vairāk cikliem.

Lai apturētu asiņošanu disfunkcionālas 10mg no narkotikām, kas dzert divas p / dienā. 5-7dn., Apvienojot ar 0, 05mg etinilestradiola.

Blakus efekti

Pēc duphaston var atvērt asiņošanas (pieaugums deva).

Ir atsauksmes par Djufaston par šīm negatīvajām sekām: migrēna, galvassāpes, krūšu jutīgums, dzelte, sāpes vēderā, aknu darbības traucējumi, hemolītisko anēmiju, nieze, izsitumi, angioneirotiska tūska, nātrene, perifēra tūska.

Kontrindikācijas duphaston

Tā kā pēc duphaston var parādīties aknu darbības traucējumi, un alerģiskas reakcijas, tas nav piemērots noteiktu aknu slimībām, paaugstinātu jutību pret narkotikām.

Uzmanīgi ieteiktu līdzekļus pacientiem, kuri ir ierakstīti izskatu niezi iepriekšējās grūtniecības laikā.

Яндекс.Метрика