Dlyanos

Dlyanos - attieksme pret saaukstēšanās.  Dlyanos pilieni

Farmakoloģiskās iedarbības Dlyanos

Dlyanos vazokonstriktors efekts izmanto ENT praksē. Aktīvā viela ir - xylometazoline, kas sašaurina asinsvadus deguna gļotādā, samazina tūsku, noņem apsārtumu no aizdegunes, kā rezultātā vieglāk elpot ar aukstumu.

Tur nāk ietekme narkotiku pēc dažām minūtēm pēc pieteikuma, un spriežot pēc atsauksmēm par Dlyanos ilgst apmēram 10.h.

Produkta veids

Izgatavošanas pilieni, aerosols Dlyanos.

Indikācijas

Dlyanos norādījums parakstītas siena drudzis, sinusīts, alerģiskā rinīta, akūta, Eustace, vidusauss vidējā, sagatavošanā pacienta diagnostikas procedūrām.

Instrukcijas Dlyanos: kā izmantot

Dlyanos Spray var lietot pieaugušajiem un bērniem pēc 6L: veikt vienu injekciju katrā nāsī 3-4r / dienā. Spriežot pēc pārskatiem Dlyanos, šis skaitlis saņemot zāles parasti ir pietiekama, lai radītu efektu.

Pulverizators jānovieto vertikāli pirms iesmidzināšanas sprauslas ir vērsts uz augšu, tad tas tiek ievietots nāss un preses reizi. Izņemiet sprausla nav nepieciešams atbrīvojot aerosolu.

Laikā smidzināšanas ieteicams ieelpot gaisu caur degunu.

Pilieni Dlyanos ievadīt jaundzimušajiem un bērniem līdz 6 litriem. Kapaa 1-2 pilieni 1-2r / dienā. katrā nāsī. Vairāk nekā trīs reizes dienā, nozīmē, ka jūs nevarat siekaloties. Bērni pēc 6L var pilēt 2-3 pilienus trīs p / dienā katrā nāsī.  Dlyanos Spray

Blakusparādības Dlyanos

Dlyanos var izraisīt sausu ilgāku izmantošanas un deguna kairinājums laikā pieauga šķaudīšana, dedzināšana, tirpšana, pastiprināta gļotas ražots.

Retos gadījumos, narkotika izraisa gļotādas tūska, tahikardija, paaugstināts spiediens, vemšana, neskaidra redze, alerģisku, depresija (sakarā ar ilgstošu piemērošanu pilieni vai aerosols lielā apmērā).

Kontrindikācijas

Dlyanos kontrindicēta ateroskleroze, hipertensija, atrofiska rinīta, hipertireozi, tahikardija, glaukomu, operācijām korpusa smadzeņu pagātnē, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Spray ir kontrindicēta bērniem līdz 6 litriem.

Ar aprūpi izrakstīt zāles diabētu, labdabīgas prostatas hiperplāzijas. Raindrops krīt zem bērnu uzraudzību līdz 2 gadiem.

Kad grūtniecība Dlyanos atļauts piemērot. Zīdīšanas laikā var izmantot arī narkotiku. Pirms lietošanas grūtniecības laikā Dlyanos, kā arī zīdīšanas laikā, jums vajadzētu konsultēties ar ārstējošā ginekologa.

Яндекс.Метрика