Doksorubicīna

 Doksorubicīna
 Doksorubicīns - pretvēža antibiotika.

Farmakoloģiskā darbība

Doksorubicīns - ir antibakteriāla zāles no vairākiem antraciklīnu. Viņš iebilst pret ieroču izplatīšanu (audu augšanu pa mobilo izplatīšanu), palēnina pārmērīgu šūnu dalīšanos.

Farmakoloģiskā ietekme doksorubicīnu ir tās mijiedarbība ar DNS tiešu rīcību šūnu membrānas, brīvo radikāļu veidošanos.

Produkta veids

Doksorubicīns izlādējies kā koncentrāta un risinājumu sagatavošanai liofilizāts intravenozai lietošanai.

Indikācijas Doksorubicīns

Doksorubicīna atbilstoši norādījumiem norādītas: noteikta veida sarkomu (Ewing, osteosarkomas, mīksto audu sarkomas), krūts vēzis, nesīkšūnu plaušu vēzis, ļaundabīgo timoma, vēzis, barības vada, kuņģa, aizkuņģa dziedzera, primārais aknu šūnu, urīnpūšļa, olnīcu, endometrija, dzemdes kakla, , prostatas dziedzera, virsnieru dziedzeri, hepatoblastoma, karcinoīda audzēji, sēklinieku cilmes šūnu, trophoblastic audzēji, audzēji Williams, neiroblastoma, akūta limfoblastiska un mieloleikozi, hroniska limfoleikoze, multiplās mielomas, limfoma nehodzhikinskoy, hlamīdijas, retinoblastoma.

Arī tur ir labas atsauksmes no doksorubicīna izmanto AIDS.

Kontrindikācijas

Doksorubicīns ir kontrindicēta gadījumos anēmija, miokardītu, akūtu miokarda infarktu, leikopēniju, akūtu hepatītu, trombocitopēnija, kuņģa čūla, divpadsmitpirkstu zarnas čūlu un kuņģa, tuberkulozi, grūtniecību, traucējumi nieru, aknu, bilirubinēmija.

Lietošanas instrukcijas Doksorubicīns

Doksorubicīns ievada intravenozi tikai izšķīdinot iepriekš izotoniskā šķīdumā.

Iecelšana nozīmē ārsts pavada profilu, pamatojoties uz pacienta vecumu, viņa vispārējo stāvokli, jo īpaši slimības. Rokasgrāmatā ir doksorubicīna šādu kopīgu ārstēšanas shēmu: vienu kvadrātmetru ķermeņa virsmas administrē 50-65mg narkotiku. Ievads jāatkārto pēc 21 dienām.

Doksorubicīnu mazāku devu izraksta pacientiem, kurās trūkst kaulu smadzeņu rezervēm - jo vecums, neoplastiska infiltrācijas terapiju vai kaulu smadzenēs.

 Doksorubicīnu - lyophilisates par risinājumu
 Izmantot var un citu apstrādes režīms, kurā viens kvadrātmetrs ķermeņa virsmas laukuma administrē 20-30mg katru dienu - trīs dienas, ik pēc trīs līdz četras nedēļas. Jūs varat ievadīt reizi nedēļā 30 mg uz kvadrātmetru un 3-4ned. Pārtraukums starp terapeitiskā kursa - 3-4ned.

Pieņemams deva narkotiku, ievadīts intravenozi, neatkarīgi no izvēlētās shēmas - 550mg / m.

Blakus efekti

Visnopietnākās blakusparādības doksorubicīna, jo tas ir nepieciešams, lai ierobežotu devu - mielosupresīva efektu (apspiešanu asinsrades funkcijas kaulu smadzenēs) un kardiotoksicitātes.

Bez tam, ir atsauksmes par doksorubicīnu, ka tas rada atgriezenisku alopēcija, paaugstinātas jutības reakcijas, skalošanai ādu pār vēnas ar ātru ieviešanu, fleboskleroz, vemšana, anoreksija, slikta dūša.

Nekroze apkārtējos audos var rasties, ja šķīdums iztek doksorubicīna kuģiem.

Яндекс.Метрика