Dolak

Dolak - pretiekaisuma līdzeklis.  Dolak

Farmakoloģiskās iedarbības Dolakov

Dolak ir mērens pretiekaisuma, pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība.

Atsauksmes Dolakov raksturo tās efektivitāti, kā anestēzijas gan augstas un līdzīgi morfīna.

Pēc tabletes vai intramuskulāras Dolak pretsāpju iedarbība attīstās 0, 5 un 1 stundu, maksimālu efektu tas sasniedz 1-2, 2-3ch.

Produkta veids

Dolak tabletes, šķīdums intramuskulāri, intravenozi.

Indikācijas

Dolak instrukciju izmanto mērenu līdz stipru sāpju no traumām, operācijām, dzemdības, onkoloģijā, muskuļu sāpes, neiralģija, sastiepumiem, išiass, artralģija, sastiepumiem, reimatisms, zobu sāpes.

Instrukcijas Dolakov: kā izmantot

Dolak tabletes pacientiem 16-64 gadu vecumam, kas sver vairāk nekā 50 kg, ieteicams lietot devu 20 mg (pirmās devas) un tad - 4p 10mg / dienā, ne vairāk kā 40mg / dienā.

Pacientiem, kas sver mazāk nekā 50 kg, vai tiem, kuri cieš no nieru mazspējas, 10 mg vienu reizi pieņemts pēc 4p / dienā, 10 mg. Pieļaujamā maksimālā deva Dolakov, ņemot viņam iekšā - 40mg.

Intramuskulārās 16-64l pacienti, kas sver vairāk nekā 50 kg ievada ne vairāk kā 60 mg - 30 mg ik pēc 6 h (ieskaitot tabletes). Dolakov 30mg ievadīts intravenozi. Maksimālā pieļaujamā deva šīs kategorijas pacientiem - 90 mg / dienā.

Pacientiem, kas sver mazāk nekā 50 kg, vai cieš no hroniskas nieru mazspējas, injicējot intramuskulāri ne vairāk kā 30mg Dolak intravenozi - ne vairāk kā 15 mg ik pēc 6 h. Maksimālā pieļaujamā deva - 60 mg. Ārstēšanas ilgums - ne vairāk kā 5 dienas.  Ketanov - līdzīgi Dolakov

Blakus efekti

Dolak var izraisīt caureju, vēdera uzpūšanās, gastralgia, vemšana, stomatīts, slikta apetīte, slikta dūša, hepatīts, pankreatīts akūtas, akūta nieru mazspēja, sāpes mugurā, azotēmiju, biežāka urinācija, nefrīts, tūska, troksnis ausīs, redzes traucējumi, dzirdes traucējumi, bronhu spazmas, rinīts, pietūkums rīklē vai plaušās, miegainība, meningītu, depresija, ģībonis, psihoze.

Ir atsauksmes par Dolakov, izraisa spiediena, leikopēnija, anēmija, taisnās zarnas asiņošana, deguna, brūces atlikušie pēc operācijas, nātrene, ļaundabīgā eksudatīvu eritēma, sāpes un dedzināšana injekcijas vietā, elpas trūkums, plakstiņu pietūkums, smaguma sajūta krūšu kaula, drudzis, paātrināta elpošana pieaugumu , pastiprināta svīšana.

Pārdozēšanas gadījumā ir vemšana, sāpes vēderā, eroziju vai čūlas kuņģa-zarnu trakta, slikta dūša, nieru funkcijas traucējumiem.

Kontrindikācijas Dolakov

Dolak apmācības ir kontrindicēta hipovolēmiju paaugstināta jutība, smagu nieru mazspēju, pastiprina eroziju un čūlas, kuņģa-zarnu trakta asiņošana, aknu mazspēja, dzemdības, laktāciju, bērniem līdz 16 litriem laikā.

Piesardzīgi jāieceļ Dolak ja konstatēta pastiprināta jutība pret nesteroidam vai kombinācijā ar tiem, bronhiālo astmu, holecistīts, tabakas atkarības, alkoholisma, pēc operācijas, hroniska sirds mazspēja, tūska sindromu, hipertensija, nieru darbības traucējumiem, aktīvu hepatītu, holestāzi, sepsi in gados vecākiem cilvēkiem, grūtniecības laikā.

Яндекс.Метрика