Dolar

 Dolar ziede
 Dolar - līdzeklis, lai mazinātu iekaisumu.

Farmakoloģiskā darbība

Sastāvā Dollar diklofenaku un paracetamolu, kas samazina aktivitāti ciklooksigenāzes, veicina veidošanos vielām, kas darbojas izejmateriālu veidošanās prostaglandīnu iesaistītas attīstībā iekaisuma procesiem un to izpausmēm: sāpes, pietūkums, drudzis.

Produkta veids

Ražot ziedi un tabletes Dollar.

Indikācijas Dolar

Inside Dollar veikt, lai mazinātu simptomus saaukstēšanās, likvidēt galvassāpes, zobu sāpes, drudzis, lai ārstētu neiralģijas, osteoartrīts, lumbago, išiass, bursīts, išiass, reimatoīdais artrīts, tendinīts, dismenoreja, miozīts. Dolar arī efektīvs sāpju mazināšanai pēc operācijas.

Dolar ziede indicēts lokālai ārstēšanai: artrītu, psoriātisko, mialģija, miozīts, fibrozīta, reimatoīdais artrīts, išiass, ankilozējošā spondilīta, traumu cīpslas, muskuļu, saišu, reimatiskām slimībām.

Kontrindikācijas

Dolar saskaņā ar instrukcijām kontrindicēts uz nierēm un aknām, paaugstinātu jutību, slimības laktācijas, bronhiālo astmu, grūtniecības, traucējumi asinīs, aspirīna triāde laikā.

Nelietojiet Dollar kopā ar antihipertensīviem līdzekļiem, furosemīdu, jo tas var samazināt to klīnisko efektu. Arī zāles palielina toksicitāti metotreksātu, ciklosporīnu palielina nefrotoksicitāti.

Lietošanas instrukcijas Dollar

 Dollar tabletes
 Tabletes Dolar dzert pēc ēšanas. Jūs varat piešķirt tos pacientiem līdz 6 gadu vecumam. Parasti deva nosaka ārsts. Dolar parāda, kā dzert vienu tableti laikā (divas vai trīs maltītes dienā).

Dolar ziede uz ādas trīs līdz četras reizes - 2-4gr. (Sloksne ziedes apmēram 4-8sm). Ārstēšanas kurss parasti ilgst apmēram 10d.

Blakus efekti

Uzņemšana Dolar var izraisīt aizcietējums, caureja, slikta dūša, čūlu gremošanas traktā, miegainība, hematūrija, anoreksija, sāpes vēderā, anēmija, proteinūrija, galvassāpes, depresija, trombocitopēnija, alerģiskas reakcijas, nefrotiskais sindroms, akūta nieru mazspēja.

Pārdozēšanas gadījumā var rasties Dollar nieru mazspēja, krampji, hipotensija arteriālas, elpošanas mazspēju, gremošanas traucējumi. Šādos gadījumos, simptomātiska ārstēšana parasti veic.

Яндекс.Метрика