Domperidons

 Domperidons tabletes
 Domperidons - aģents ārstē kuņģa un zarnu traktā.

Farmakoloģiskā darbība

Domperidons palīdz tikt galā ar žagas, slikta dūša, ir pretvemšanas darbību, regulē motora darbību kuņģa-zarnu traktā.

Produkta veids

Domperidons tabletes, granulas, kā risinājumu iekšējai lietošanai, piekares, svecītēm.

Otrs kopīgs nosaukums narkotiku - Teva domperidona, ir pieejams tablešu formā.

Lietošanas indikācijas Domperidons

Domperidons saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par sliktu dūšu, vemšanu un citas izcelsmes, žagas, atony zarnu trakta dispepsijas traucējumiem lēnu kuņģa iztukšošanās laikā, astroezofagealnom refluksa, ezofagītu, kas tiek izteiktas vēdera uzpūšanos, sajūtu pilnības šajā epigastrium, meteorisms, gastralgia, atraugas, grēmas.

Ir labas atsauksmes par domperidona, ko izmanto, lai paātrinātu peristaltiku.

Kontrindikācijas

Domperidons ir kontrindicēta saskaņā ar instrukciju: asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, paaugstināta jutība, mehānisko zarnu nosprostojumu, perforācija no zarnu, kuņģa, prolaktinome. Neiecelt Domperidons tabletes bērniem līdz 5 gadi. vai sver līdz 20 kg.

Jāievēro piesardzība, lietojot zāles grūtniecības laikā, pacientiem ar aknu, nieru mazspēja, laktācijas laikā.

Lietošanas instrukcijas Domperidons

Tabletes 10mg ir parakstītas trīs vai četri P / dienā pirms ēšanas. Ja slikta dūša vai vemšana ir smagas Domperidons 20mg Teva uzņemties arī uz trim vai četrām lpp / dienā.

Bērniem līdz 5 gadi. hroniska dispepsija dot 2, 5 mg uz 10 kg bērnu trīs p / dienā. un pēc tam, kad pirms gulētiešanas (kad tas ir  Domperidons svecītes
 nepieciešams).

Arī bērni var tikt piešķirts 1% šķīdumu 1. piliens uz 1 kg svara trīs vai četru p / dienā vai 2, 5 ml. balstiekārta par 10kg svara trīs p / dienā.

Sveces Domperidons pieaugušo iecelts veikt taisnās zarnas svecītēm ar 2-4 60 mg bērniem vecumā no 2L. iecelt 2-4 sveces pie 30mg bērniem līdz 2 gadu vecumam - 2-4 sveces pie 10mg.

Blakus efekti

Domperidons var izraisīt pārejošu zarnu spazmas, ekstrapiramidāli traucējumi, alerģiskas nātrenes un izsitumi, hiperprolaktinēmijas.

Ir atsauksmes domperidona, ka pārpalikums devas var izraisīt dezorientācija, miegainība, ekstrapiramidāli traucējumi (galvenokārt bērni). Ārstēšanai mazgā kuņģa, ņem aktivēto ogli. Lai apturētu ekstrapiramidālus traucējumus var būt efektīva uzņemšana m-antiholīnerģiskus un zāles lieto, lai ārstētu Parkinsona slimību.

Яндекс.Метрика