Dopamīns

 Formula Dopamīns
 Dopamīns pieder klīniskās un farmakoloģiskās grupas adrenomimeticheskih un dopaminomimetic narkotikām.

Farmakoloģiskā darbība dopamīna

Dopamīns - efektīvs hipertensiju un cardiotonic aģents.

Ārstēšanas un devas ilgums ieceļ tikai ārsts, self-ārstēšana ir stingri aizliegts iesaistīties, jo katra vienība ir savas īpašības.

Raksturīgi, zemas devas, kas ir vienāda ar 0, 5-3 mkg / kg / min, nozīmē vienu, kas darbojas galvenokārt uz dopamīna receptoriem, stimulējot izplešanās apzarņa, smadzeņu, nieru, un koronāro kuģiem. Sakarā ar īpašu ietekmi uz perifēro receptoriem narkotiku palīdz samazināt nieru asinsvadu pretestību, kā arī, lai palielinātu to cirkulāciju.

Zema un vidēja devu dopamīna var stimulēt postsinaptiskos adrenerģiskos receptorus, un tādējādi palielināt minūšu apjomu asinīs (SOK) un sasniedz maksimālo pozitīvo efektu.

Lielas devas var izraisīt sašaurināšanās nieru kuģiem un palielināt sirdsdarbību, PR. Home terapeitiskais efekts rodas 5 minūšu laikā pēc narkotikas.

Produkta veids

Dopamīna tiek ražots koncentrāta formā, kas tiek izmantota, lai sagatavotu šķīdumu intravenozai ievadīšanai.

Indikācijas Dopamīns

Saskaņā ar instrukcijām, Dopamīns ir šādus pierādījumus:

  • akūta sirds un asinsvadu nepietiekamība dažādas izcelsmes;
  • infekcijas toksiskas, anafilaktiska, pēcoperācijas, hypovolemic un kardiogēnais šoks;
  • hipotensija;
  • saindēšanās.

Kontrindikācijas

Analizējot norādījumus dopamīna, var identificēt šādus Kontrindikācijas: kambaru fibrilācija, feohromocitoma, palielināta jutība pret narkotikām, un hipertrofisku obstruktīvu kardiomiopātiju.

Dopamīns rokasgrāmata: kā izmantot

Devu var uzstādīt tikai individuāli, tas ir atkarīgs no lieluma no asinsspiediena, smaguma šoks un reakcijas, kas var rasties par administrēšanu dopamīna. Lai uzlabotu miokarda sarauties un palielinātu diurēzi, zāles tiek ievadīts / min infūziju 100-250 mg. Ja nepieciešams, devu var palielināt, bet tas nedrīkst pārsniegt maksimāli pieļaujamo - 1, 5 mg / min.

Bērniem deva ir 4-6 mg / kg / min.

Ārstēšanas kurss ilgst līdz 28 dienām.  Dopamīns

Blakus efekti

Kā rezultātā saņem dopamīnu var būt backfired par daļu no gremošanas sistēmas, izpaužas vemšana, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta un slikta dūša.

Tāpat var negatīvi ietekmēt izmantot dopamīna sirds un asinsvadu sistēmu, kas var reaģēt uz bradikardija un tahikardija, krampji, traucēta caurlaidības, supraventrikulāras un kambaru aritmijas, samazinājās vai paaugstinātu asinsspiedienu.

Arī lietot narkotikas, var papildināt ar vietējo alerģiskas reakcijas, problēmas ar centrālo nervu sistēmu.

Papildus Informācija

Dopamīns jāuzglabā tumšā un pieejami bērniem, temperatūras, kas ir 15-25 par NO.

Dopamīns izdalās aptiekās pret ārsta recepti.

Яндекс.Метрика