Dopegit

 Dopegit

Dopegit - Zāles par augstu asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Dopegit hipotensijas darbība ir saistīta ar tās spēju pazemināt sirdsdarbību, samazinātu asins minūšu apjomu un kopējo perifēro asinsvadu pretestību.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - metildopa.

Atsauksmes dopegit liecina, ka narkotiku raksturo "izņemšana".

Maksimālais spiediena kritums vērojams 4-6ch. pēc pieteikšanās dopegit. Efekts saglabājas vēl 1-2sut. Pirmā deva zāles var izraisīt īsu hipertensiju.

Produkta veids

Dopegit tabletes.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām dopegit lieto, lai ārstētu arteriālās hipertensijas, vieglas līdz mērenas intensitātes.

Atzīmējot pozitīvo efektu dopegit grūtniecības laikā (pēc dzimšanas valsts bērnu mātēm, kas lietoja narkotikas bija labāka, nekā tiem, kas dzimuši, kuri neņēma).

Kad zīdīšana dopegit iecelt īpašas norādes.

Lietošanas instrukcijas Dopegita

Pieaugušie sāk veikt tabletes vakarā ar dopegit devas 250mg un turpināt pirmajās divās dienās.

Ik Nākamās divas dienas palielināt devu 250mg (līdz paredzams atzīmēta hipotensīvo efektu).

 Dopegit tabletes
 Maksimāli pieļaujamo dienas devu - 2 g. Kombinētā terapija, kas ietver citus antihipertensīvos līdzekļus, saskaņā ar norādījumiem dopegit, deva nedrīkst pārsniegt 500 mg.

Bērniem, sākuma deva ir 10 mg dopegit uz kilogramu ķermeņa svara bērnu. Sadaliet tā parasti 2-4 reģistratūrā. Bērnu dienas deva - 65mg / kg.

Devas dopegit grūtniecības laikā ir pilnīgi individuāls, nosaka ārstējošais ārsts.

Vecāki pacienti dopegit sāk 125 mg ar vienu vai divām p / dienā. Par savu dienas devu 2g, sadalīts divos posmos.

Blakus efekti

Spriežot pēc pārskatiem dopegit, tā lietošana var izraisīt miegainību un nogurumu, letarģija, parkinsonisms, sejas paralīze, parestēzija, satriecoša, kad pastaigas, horioatetoidnye spontānu kustības, galvassāpes, reibonis.

Tās var arī attīstīties ortostatisku hipertensija, perifēra tūska, bradikardija, paasināšanās sirds mazspējas simptomiem, paaugstināts stenokardija, skalošanai augšējā ķermeņa, miokardītu un perikardīts (reti).

Ziņots Redzēts un glossalgia, slikta dūša, kolīts, vemšana, sausa mute, caureja, pankreatīts, hepatotoksicitāte, dzelte, palielināta aktivitāte aknu transamināžu, hemolītisko anēmiju, trombocitopēniju, muskuļu sāpes, leikopēnija, agranulocitoze, locītavu sāpes, ginekomastija, galaktoreja, hiperprolaktinēmijas, samazināts libido un potences, amenoreja, drudzis, Laiela sindroms, izsitumi, izsitumi, aizlikts deguns, iekaisums siekalu dziedzeri, pozitīvs tiešais Kumbsa tests

Kontrindikācijas

Jūs nevarat piešķirt dopegit vienlaikus ar MAO inhibitoriem (lieto, lai ārstētu depresiju), levodopas (lieto Parkinsona slimības).

Dopegit kontrindicēts hemolītisko anēmiju, paaugstināta jutība, akūtu hepatītu, nieru un aknu mazspēja, ciroze, sistēmiskām slimībām, saistaudu, depresija, akūtu miokarda infarktu, Parkinsona slimības, feohromocitoma, koronāro aterosklerozi un asinsvadu smadzenēs.

Dopegit zīdīšana noteikts piesardzīgi (narkotiku atbrīvota pienā), kā arī pacienti ar diencephalic sindroma, akūta kreisā kambara mazspēja, hepatīts, kas pacientam.

Яндекс.Метрика