Dormicum

Dormicum - hipnotisks.  Dormicum tabletes

Farmakoloģiskā darbība

Dormicum ir spēcīga nomierinoša iedarbība, nomierina, novērš trauksmi, atbrīvo skeleta muskuļu tonusu, nomāc epilepsijas lēkmes, un novērš tos no atkārtotas izpausmes.

Ievadā dormicum intramuskulāri vai intravenozi pacientam laikā attīstās amnēzija cilvēks neatceras notikumus, kas notika brīdī aktīvākajā ietekmes narkotiku.

Aktīvā viela ir - midazolāmu.

Produkta veids

Tabletes un risinājums dormicum.

Indikācijas

Dormicum parakstītas administrācijai cilvēkiem vispārējās anestēzijas un tās nepārtrauktu uzturēšanu, par kopējo anestēzijas un pediatrijas (kopā ar ketamīnu) par sedāciju pirms diagnostikas procedūru vai operāciju nepārtrauktai sedācija (procedūra, kuras mērķis ir pacienta nomierināties un atslābināties ) intensīvās terapijas laikā.

Labas atsauksmes par dormicum lieto īsu ārstētu bezmiegu.

Instrukcijas dormicum: kā izmantot

Lai veiktu apzinātu sedācija narkotikām dormicum lēnām injicēts, deva noplūktiem individuāli. Pieaugušajiem tas ir 2, 5 mg, kas tiek lietots, lai 5-10min. pirms diagnostikas vai terapeitiskās procedūras. Vidējā pieļaujamā deva svārstās 3, 5-7, 5 mg.

Pacienti nekā 60L un tie vājina hroniskas slimības vai nopietnu un ilgstošu terapiju ievada pirmo 1mg 5-10min. pirms procedūras, un piebilda, pamazām, cik nepieciešams, lai 0, 5-1mg. Vairumā gadījumu, spriežot pēc atsauksmēm par pietiekami dormicum kopējā deva 3, 5 mg.

Mazuļi par sedācija narkotikas ievada intramuskulāri - 0, 1-0, 15 mg / kg 5-10min pirms procedūras. Ja tiek uzskatīts par ievērojamu stimulācija ievada 0, 5 mg / kg ķermeņa svara no bērna. Parasti 10mg dormicum pietiekami.

Bērni var ievadīt zāles intravenozi un nepieciešamo devu pakāpeniski uzņemt, pirmās divas devas tiek ievadītas ik pēc 2-3 minūtēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bērniem līdz 5 litriem un mazuļiem var būt nepieciešama lielāka deva dormicum nekā vecākiem bērniem.

Dormicum sākuma deva bērniem no sešiem mēnešiem līdz 5 l ir 0, 05-0, 1 mg / kg, kopā - 0, 6 mg / kg, bet ne vairāk kā 6 mg.

Sākuma deva bērniem 6-12l ir 0, 025-0, 05mg / kg, kopā - ne vairāk kā 0, 4 mg / kg vai 10 mg.

Par sedāciju Bērniem 12-16l prasa tādu pašu devu kā pieaugušajiem.

Lai veiktu norādījumus premedikācijā dormicum ievadītās muskulī par 20-60min pirms anestēzijas.

Pieaugušie ar nepieciešamību, lai novērstu atmiņas par notikumiem pirms darbību un sagatavošanu sedācijas ievada intramuskulāri 0, 07-0, 1 mg / kg ķermeņa svara (apmēram 5 mg).

60L pacienti pēc slimo ar hroniskām slimībām vai novājinātu pacientiem noteiktos šo narkotiku devā 0, 025-0, 05mg / kg vai 2-3mg. Šo devu lieto, ja pacients nav ņemot narkotiskās vielas.

Zīdaiņu 1-15l dormicum par sedācijas ievadāms devā 0, 08-0, 2 mg / kg. Spriežot pēc pārskatiem dormicum, tas ir visefektīvākais deva.

Par anestēzijas ievadīts pacientam pirms 60L 0, 15-0, 2 mg / kg intravenozi 2 minūtes 20-30sek un novērtētu ietekmi. Par novājinātiem pacientiem lieto mazākas devas.

Par anestēzijas pacientiem līdz 60l, nesaņēma premedikācija, administrē šo narkotiku lielākas devas - 0, 3-0, 35mg / kg ķermeņa masas. Ievadiet dormicum intravenozi 20-30sek, tad jāgaida 2 minūtes, rezultātu novērtēšanā. Ja nepieciešams, atkārtota ievadīšana ceturksnis sākuma devu ievada.

Pacientiem nav iziet premedikāciju, un ka vairāk nekā 60l administratīvi mazākas devas narkotiku. Sākumdeva - 0, 3 mg / kg, ja ir smagas blakusslimības, vai pacients ir novājināta, ievada 0, 2-0, 25 mg / kg, retos gadījumos - 0, 15 mg / kg.

In pediatrijas praksē ir neizmantot dormicum par anestēzijas.

Lai veiktu atbalstot anestēzijas zāles tiek ievadītas dalītās devās - 0, 03-0, 1 mg / kg, vai tērēt infūzijas - ievada 0, 03-0, 1 mg / kg stundā, piebilstot, pretsāpju līdzekļus.

Pacienti pēc 60L un tiem, novājināta vai cieš no hroniskām slimībām, ieviest mazāku devu.

Bērni, kas tiek ieviesti kā anestēzijas ketamīnu, dormicum intramuskulāri pie 0, 15-0, 20 mg / kg. Ir atsauksmes par dormicum apliecina, ka dziļā miega notiek 2-3 minūšu laikā.

Par sedāciju pieaugušo intensīvās terapijas dormicum kā iekraušanas deva lēnām, fractionally, iv: 1-2, 5 mg zāļu ievada laikā 20-30sek, ik pēc 2 minūtēm. Kopējais deva ir 15 mg.

Pacienti ar hipotermija, asinsvadu sašaurināšanos, hipovolēmija dormicum sniegt norādījumus vai nestājās vispār, vai samazināt devu.

Mazuļi Šādas sedācija tiek ievadīts intravenozi dormicum: 0, 05-0, 2 mg / kg 2-3 minūtes. un pēc tam nodota infūzijas intravenozas 0, 06-0, 12 mg / kg.

Jaundzimušo bērnu, kas jaunāki par 32 nedēļām dormicum administrē intravenozas nepārtrauktas infūzijas - 0, 03mg / kg / h. Bērni, kas ir vairāk nekā 32 nedēļas, administrē 0, 06mg / kg / h.

Dormicum instrukcijas atšķaidītu nātrija hlorīda 0, 9% un 10 dekstrozi, 5%, 5% fruktozes, Hartmaņa risinājumu, Ringera šķīdumu.  Dormicum risinājums

Nokrišņi risinājums iespējams, tā atcelšanai jāsakrata flakons.

Blakusparādības dormicum

Dormicum var izraisīt apjukumu, halucinācijas, galvassāpes, miegainība, vājums, reibonis, ataksija, eiforiju, sausa mute, žagas, slikta dūša, aizcietējums, vemšana, sirds un elpošanas nomākumu, samazināsies spiediena, tahikardija, aizdusa, tromboze, tromboflebīts, sāpes un eritēma injekcijas vietā.

Ir atsauksmes par dormicum kas izraisa šādus neparastas reakcijas, piemēram, motora darbību, uzbudinājums, agresivitāte, naidīgums.

Jaundzimušajiem un priekšlaikus dzimušiem bērniem var sākt krampjveida pienācīgi dormicum.

Tas ir pamanījuši, ka dormicum var izraisīt fizisku atkarību un tās atcelšanu pēc ilgstošas ​​intravenozai lietošanai, dažos gadījumos izraisa lēkmes.

Kontrindikācijas

Dormicum instrukcijas netiek parakstītas psihozes, smaga depresija, miega traucējumi, muskuļu distrofijas, paaugstināta jutība, akūta plaušu mazspēja grūtniecības laikā (1 st trim mēnešiem), darba un piegādes, laktācijas laikā laikā.

Esiet piesardzīgs iecelt dormicum bērnus ar akūtu alkohola saindēšanās, aptaukošanās, hroniska nieru vai sirds mazspēja, aknu mazspēja, miega apnoja, pacientiem šoka stāvoklī komā, ar organisku smadzeņu bojājumus.

Vaislas dormicum Makrodeksa risinājums, sajauc ar glikozi vai sārmiem nav ieteicama.

Dormicum nav paredzēts primārai terapijai bezmiega pacientiem ar psihozi vai smagu depresiju. Narkotiku lietošanu laikā būtu izslēgt etanola izmantošanu, jo īpaši pirmajā 6H. dormicum pēc lietošanas.

Pacienti jābrīdina, ka aktīvā viela dormicum ietekmēs psihomotorās reakcijas koncentrāciju.

Ieceļot dormicum uzskata, ka tas uzlabo darbību antidepresanti, antipsihotiskie līdzekļi, miega, narkotiskās analgētiskiem, nomierinošus līdzekļus, antihistamīni, pretepilepsijas līdzekļus, anestēzijas.

Palēnina narkotiku amiodarons, eritromicīns, cimetidīnu, neiroleptiķi.

Яндекс.Метрика