Dormiplant

 Dormiplant
 Dormiplant - nomierinošs.

Farmakoloģiskā darbība

Kā daļu Dormiplant satur augu sastāvdaļas (ekstrakti lapām citronu balzams un baldriāna saknes), ar kuru tā nomierina un uzlabo miegu.

Ir pozitīvas atsauksmes no Dormiplant, efektivitāti tās piemērošanas, lai atdalītu grūtības aizmigt, nemierīgs miegs ar biežiem pamošanās, nepatīkamām sapņiem.

Produkta veids

Dormiplant tabletes.

Indikācijas

Zāles ir parakstītas, lai novērstu nepamatotu trauksmi, miega traucējumi, nemiers, aizkaitināmība, ko izraisa nervu stress, hronisks stress.

Lietošanas instrukcijas Dormiplanta

 Dormiplant tabletes
 Dormiplant atbilstoši noteiktajām tikai mutiski norādījumiem. Tabletes jānorij veselas, uzdzerot ūdeni. Ņemt tos neatkarīgi no ēdienreizes.

Pieaugušie un bērni, vecāki par 6 litriem. miega traucējumi un grūtības ar aizmigšana paredzēts lietot divas tabletes Dormiplant pusstundu pirms gulētiešanas.

Lai novērstu trauksme, paaugstināta uzbudināmība bērniem līdz 6 litriem. un pieaugušajiem iecelt divas tabletes divas p / diennaktī (parasti ņem tos no rīta un vakarā).

Parasti, ja pēc nedēļas ārstēšanas pacienta stāvoklis neuzlabojas, ir nepieciešams pielāgot ārstēšanas devu.

Blakus efekti

Būtībā atsauksmes Dormiplant labi, bet dažos gadījumos, neiecietība uz galvenajām un papildu komponentu narkotikas var izraisīt alerģiju.

Kontrindikācijas

Dormiplant par norādījumiem nav noteikts bērniem līdz 6 l., Ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku, aknu mazspēja, aknu darbības traucējumiem.

Pacientiem ar cukura diabētu Jāatzīmē, ka vienā tabletē ir Dormiplanta 0, 12gr. ogļhidrāti.

Jāievēro piesardzība ar transporta vai sarežģītiem mehānismiem vadības laikā ārstniecības Dormiplant (līdzeklis samazina ātrumu psihomotorās reakcijas).

Zīdīšanas laikā, grūtniecība nevajadzētu lietot narkotikas (trūkuma dēļ dati par drošumu tās izmantošanu šajā periodā).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Dormiplant uzlabo darbību narkotiku kas nomākt centrālo nervu sistēmu, miegazāles un etanolu, tāpēc tas var būt nepieciešams mainīt ārstēšanas režīmu.

Dati par toksicitāti lielās devās uz narkotiku pieejams. Pieņemts kontrindicēta katru dienu par 1 5-2mes.

Яндекс.Метрика