Dostinex

 Dostinex
 Dostinex - zāles, kas ietekmē muskuļus dzemdē.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku Dostinex raksturo izteiktu, ilgi pazeminošā ietekme uz prolaktīna (hormons, kas vajadzīgs reproduktīvo sistēmu).

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - kabergolīns (ergoline atvasinājums).

Produkta veids

Izgatavošanas Dostinex tabletes.

Indikācijas

Izrakstīt Dostinex pārtraukt laktāciju (pēc nedzīvi dzimušu bērnu, aborts, dzemdību), ārstēšana hiperprolaktinēmija sievietēm acīmredzamu pārkāpums menstruālā cikla, neauglības ārstēšana, hiperprolaktinēmija vīriešiem, impotence izpaužas, apspiešana seksuālo vēlmi, prolaktīna ārstēšana hipofīzes adenoma, idiopātiska hiperprolaktinēmijas, ārstēt sindroms tukša turku seglu.

Instrukcijas saņemšanas Dostinex

Dostinex saskaņā ar instrukcijām, lai ārstētu hiperprolaktinēmija sāk veikt reizi nedēļā (dienas no saņemšanas - pats) 0, 25-0, 5 mg. Izvērtējot liecību, aptaujas rezultāti un panesamība līdzekļu katru mēnesi palielinās devu 0, 5 mg.

 Dostinex Tabletes
 Dostinex pārtraukt laktācijas uzņemties 1mg reizi pirmajās 24 stundās. pēc dzimšanas, abortu.

Tur ir mīkstāks režīms apspiest laktācijas Dostinex - pie 0, 25 mg narkotiku ik pēc 12 stundām. divas dienas.

Blakus efekti

Atsauksmes par Dostinex, viņa tolerance parasti ir labs, bet dokumentēti gadījumi rašanās bezmiegs, slikta dūša, sāpes vēderā, hipotensija, reibonis apspiešanā laktācijas lietojot narkotikas. Visi šie simptomi ir viegli un ātri pāriet.

In ārstēšana hiperprolaktinēmija var parādīties slikta dūša, dispepsija, gastrīts, reibonis, vājums, depresija, krūšu jutīgums, sāpes vēderā, hipotensija, parestēzija, pietvīkums drudzis, galvassāpes. Šīs funkcijas arī ir vieglas un pārejošas. Visbiežāk blakusparādības rodas pirmajās divās nedēļās, ņemot Dostinex laikā.

Tā kā narkotikas blakusparādības ir atkarīgas no devas, attīstība smagām reakcijām ieteicams samazināt devu un pakāpeniski palielināt - pēc divām nedēļām pie 0, 25 mg / nedēļā.

Ir atsauksmes par Dostinex, ka pēc pilnīgas atsaukšanas narkotiku blakusparādības ir par vienu vai divas dienas.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Dostinex ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret kabergolīna, melnā rudzu grauda alkaloīdu, citas sastāvdaļas fondu gadījumā vēlu gestosis, kuru tur aizdomās par attīstot pēcdzemdību psihoze.

Яндекс.Метрика