Doxazosin

 Doxazosin
 Doxazosin - narkotiku, lai samazinātu spiedienu hipertensijas, kā arī simptomātiskai ārstēšanai labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Farmakoloģiskā darbība

Doxazosin uzlabo perifēro kuģus, tādējādi samazinot to kopējo pretestību un pazemina asinsspiedienu.

Arī prasība ir vērsta samazināt doksazosīna pretestību urīnizvadkanāla un spiediena samazināšanu savā iekšējā urbuma.

Doxazosin, atsauksmes apstiprināt, veicina normalizēšanos pārvietošanās urīna secinot ceļiem un samazina simptomus labdabīgas prostatas hiperplāzijas (pietūkums) prostatas.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Doxazosin ir indicēts hipertensijas (stabili augsta asinsspiediena) un simptomātiskai ārstēšanai labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Lietošanas instrukcija doksazosīna

 Doxazosin tabletes

Doxazosin ir pieejams tablešu formā, kas tiek mudinātas noteikt tukšā dūšā no rīta vai vakarā.

Norijiet tabletes būtu veselas, nesakošļājot, dzeramais ūdens. Ārstēšana jāsāk ar 1 mg doksazosīna dienā, 1-2 nedēļas dienas deva tika palielināta līdz 2 mg pēc tajā pašā laika periodā - līdz 4-8 mg.

Maksimālā dienas deva doksazosīna arteriālo hipertensiju - 16 mg, ar labdabīgu audzēju no prostatas dziedzera - 8 mg.

Atbalstoša terapija ietver, ņemot narkotiku 2-4 mg dienā.

Blakus efekti

Dotie ar doksazosīna nevēlamu ietekmi narkotiku, piemēram, nogurums, vājuma sajūta, miegainība, reibonis, galvassāpes, slikta dūša, rinīta instrukcijas.

Atsauksmes par doksazosīna liecina, ka agrīna ārstēšana ar iespējamu pārmērīgu asinsspiediena pazemināšanos, kad atrast ķermeņa vertikālā stāvoklī. Lai izvairītos no šo parādību, ir ieteicams, lai izvairītos no pēkšņas un negaidītas izmaiņas ķermeņa stāvokli.

Saskaņā ar instrukcijām, doksazosīna hipertensijas ārstēšanai var izraisīt ritma traucējumus (traucējumus ritmu sirdsdarbība), tahikardija (paātrināta sirdsdarbība), sirdslēkme, sāpes krūtīs.

Retos gadījumos, izmantošana doksazosīna var izraisīt alerģiskas reakcijas, deguna asiņošana, sausa mute, urīna nesaturēšana, aizcietējums, pastiprināta ēstgriba, mialģija (muskuļu sāpes), artralģija (locītavu sāpes).

Kontrindikācijas

Doxazosin norādījumu nav ieteicams paaugstināta jutība pret hinazolīna atvasinājumus grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Kontrindicēta pacientiem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Papildus Informācija

Narkotiku Doxazosin iederēsies 2 gadu laikā no ražošanas datuma, ja tiek uzglabāts temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 NO.

Яндекс.Метрика