Drapolen

 Drapolen
 Drapolen - apvienojumā antiseptiskas gatavošanos ārīgai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvās sastāvdaļas Drapolena - Cetrimīds un benzalkonija hlorīds.

Zāles ir dezinfekcijas un antiseptiska (dezinfekcijas) ietekme. Visefektīvākais pret gram-pozitīvo baktēriju, un daļēji pret gramu. Attiecībā uz baktēriju sporām un pienskābes baktērijas nav aktīvas.

Piemērojot krējuma sagatavošanu Drapolen sastāvdaļas nav iesūcas asinīs. To plaši izmanto bērniem grudnichkovogo vecumam.

Produkta veids

Narkotiku izdalās vienoti rozā krēmu. 1 g ziedes satur 100 pg Drapolen benzalkonija hlorīdu un 2 mg Cetrimīds. Palīgvielas - cetilspirts, baltais mīkstais parafīns, karmoizin (E122), bezūdens lanolīnu, hlorkrezols, polivaks GP200 un attīrīts ūdens. 55 g lamināta cauruļu kartona kastē.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Drapolen piemēro:

  • Ārstēšanai un profilaksei autiņu dermatīta, kas notiek jaundzimušajiem (jauniešiem) bērniem;
  • Kā līdzeklis pirmās palīdzības samazināšanu, nelielus apdegumus, tostarp saules, skrāpējumiem un samazināšanu.

Kontrindikācijas

Zāles ir praktiski nav kontrindikāciju, izņemot paaugstināta jutība pret narkotikām, un, kā uzskata Drapolen labi panes bērnu grudnichkovogo vecumā.

Lietošanas instrukcijas Drapolena

 Drapolen krēms
 Cream Drapolen piemērot tikai virspusēja bojājumiem. Pirms lietošanas skartā platība ir jāizmazgā un jāizžāvē. Arī atzinumu Drapolene rūpīgi nomazgāt ziepes un citus anjonu virsmaktīvās vielas, kas samazina efektivitāti narkotiku.

Ja autiņš izsitumi bērniem, ārstēšana nekavējoties sākas ar pirmajām pazīmēm - nelielu kairinājumu, apsārtumu un berzi. Šim ziedi Drapolen plānā slānī uz skartajā zonā trīs reizes dienā. Parasti ziede tiek piemērota katrā autiņbiksīšu maiņas. Lai novērstu pietiekami piemērot zāles reizi dienā, vēlams pirms gulētiešanas. Ja narkotiku lietošana ir divas līdz trīs dienu laikā nav uzlabojumu, Jums jākonsultējas ar savu ārstu. Nepieļaut saskarsmi ar acīm.

Ārstēšanai skrāpējumiem, griezumiem un saules apdegumiem krēmu Drapolen piemēro skartajā zonā. Ja nepieciešams, piemērot marles saiti.

Saskaņā ar instrukcijām Drapolen var izraisīt alerģiskas reakcijas. Ja paaugstināta jutība pret Cetrimīds - lokalizēts kontaktdermatītu vai izskatu, vispārēji izsitumi. Ļoti reti attīstīt reakciju uz lanolīnu.

Informācija par sekām pārdozēšanas vai nejaušu datu izmantošanas iekšpusē Drapolena ne.

Uzglabāšanas nosacījumi

Drapolen nolēma pieteikumu kā aģents Valium brīvdienas. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика