Katalin

 Katalin

Katalin - zāles izmanto oftalmoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Pieteikums Catalina palēnina attīstību kataraktu (lēcas apduļķošanās, pievienojot samazināšanās redzes asums), atjauno caurlaidība membrānas lēcas, lēcas novērš iznīcināšanu olbaltumvielu, tas atjauno glikozes vielmaiņu, novērš veidošanos sorbitola, bloķējot aldose reduktāzi, tā aptur darbību hinonus.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - pinoreksin kā palīgvielas izmanto borskābi, skābes aminoethylsulphonic.

Ar iepilināšanas krituma konyunktivialny maisā septiņas reizes ik pēc 5 minūtēm. maksimālā koncentrācija narkotikas lēcām - 0, 003mkg / ml (sasniegts ar 4h.) no ūdens humora - 0 0189mkg / ml (sasniegts pēc 2 stundām)..

Katalin saistās ar plazmas olbaltumiem, gandrīz netiek metabolizēts, nemainītu izdalās caur nierēm

Produkta veids

Drops Katalin nav pārdots gatavs. No zāļu pagatavošanai, kas pilienu iepakojuma ir flakons ar šķīdinātāju (buferēts izotonisks sāls) un sterili tablete, kas satur 0, 75 mg pirenoksina.

Indikācijas Catalina

Pieteikums Catalina efektīvs, lai novērstu priekšlaicīgas katarakta, diabētiskā katarakta.

Mode piemērošanas

 Drops Katalin

Katalin pilienveida pilieni noteikti ar vienu, divas zirņi maisiņā konyunktivialny 5-6 p / dienā. Ārstēšanas kurss parasti ir garš - dažus mēnešus.

Sagatavot pilienus šķīdumā, bez pārrāvuma sterilitāti, tablete jāsvītro. Pēc izšķīšana tabletes iegūta dzeltens caurspīdīgs šķidrums.

Kad aizbēršanas acis nevēlama pieskaršanās acīm, ādai, skropstas, pirksti pipeti.

Blakus efekti

Drops Katalin parasti panes. Dažos gadījumos tas ir novērots radzenes iekaisums, malas plakstiņiem, rašanos sāpes, nieze, sāpes, asarošana, apsārtums.

Parasti blakusparādības ir pārejošas, ja tie parādās, Katalin atcelts un negatīvās sekas pazūd.

Kontrindikācijas Catalina

Katalin neizmanto šo, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Atšķaidīts Drops Katalin uzglabā vēsā vietā, kur nav piekļuves gaismas. Izmantojiet gatavu risinājumu, var būt tikai trīs līdz četras nedēļas.

Kontrindicēta veikt zāles kopā ar acu pilieniem, kas satur metāla jonus - cinka sulfāta, koloīds sudrabs, sudraba risinājumiem.

Piemērojot pilienus vienlaicīgi ar taurīnu var uzlabot savu efektu.

Яндекс.Метрика