KOMBINĒTA

KOMBINĒTA - ausu un acu pilieni lokālai pārvaldē. Šīs zāles tiek plaši izmantots ENT praksē un oftalmoloģijā.

Atbrīvošana forma narkotiku kombinācijām un Duo

 Kombinācijām, ko izmanto infekcijas un iekaisuma slimību un acs un tās piedēkļu
 Pilienus kombināciju pieejami flakonah- kā risinājumu no bezkrāsas līdz dzeltens. Viens flakons satur 1 ml formulēšanā ciprofloksacīnu un 3 mg deksametazona. Aksesuāri: dinātrija edetāts, bezalkoniya hlorīds, mannīts, sālsskābe, gidroksipropilbetatsiklodekstrin, ūdens injekcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības kombinācijas Duo

Aktīvās sastāvdaļas narkotiku ciprofloksacīna un deksametazonu nodrošina mikrobu un pretiekaisuma darbība.

Ciprofloksacīns ir izteikta aktivitāte pret gan reproducēšanai un uzturas nerunājot gram-negatīvām baktērijām. Deksametazons - sintētisks glikokortikosteroīdu, darbojas kā pretiekaisuma un imūnsupresīvu līdzekli. Šī funkcija samazina caurlaidību un kapilāru izplatīšanas, vietējā izsūkšanās, šūnu infiltrācijas un kolagēna nogulsnēšanos fibroblastu darbību. Sakarā ar deksametazonu, kombinācijas Duo spēj nomākt veidošanos rētaudu.

Pieredzi ar pilieni kombinācijām liecina, ka aktīvā sastāvdaļa ir narkotiku ciprofloksacīns pilnīgi iekļūst dažādiem audiem un acs (izņemot lēcas). Maksimālā koncentrācija aktīvās vielas tur pusstundu pēc iepilināšanas priekšējās kameras mitruma. Deksametazons ir arī vērā konjunktīvas un radzenes epitēliju.

Papildsastāvdaļa Preparāta nodrošina ilgu saglabāšanu aktīvās sastāvdaļas uz acs virsmas, tā ilguma palielināšanu darbību un efektivitāti.

Indikācijas pilieni kombinācijas Duo

Saskaņā ar instrukciju kombinācijām, ko izmanto acs infekcijas un iekaisuma slimībām un tās piedēkļiem - akūtu un subakūtu konjunktivīts, keratīts, uveīta priekšējās blefarīts un citu iekaisuma slimības gadsimtā. Pilienus kombināciju var izmantot, lai novērstu un ārstētu infekcijas komplikācijas pēc operācijas uz acs ābola vai pēc acs traumas un tās piedēkļiem.

Pilieni kombinācijas var izmantot arī infekcijas un iekaisuma slimības auss - akūtu vidusauss externa, akūtu vidusauss iekaisumu ar šunta bungādiņa, akūtu vidusauss iekaisumu ar otorrhea un granulu klātbūtnē šunta bungādiņa.

Kombinācijas - Lietošanas instrukcija

Ja infekcijas, iekaisuma procesi dobumā acs un tās piedēkļu viens vai divi pilieni jāiepilina kombinācijas konjunktīvas maisiņā ik pēc četrām līdz sešām stundām. Pirmajā ārstēšanas dienā iepilināšanas var atkārtot ik pēc divām stundām.

Saskaņā ar instrukcijas kombinācijām blefarīts, baktēriju konjunktivīts ir ieteicams no piecām dienām līdz divām nedēļām, ar keratīts - sākot no divām līdz četrām nedēļām. Lai novērstu pēcoperācijas iekaisuma ieskaitot perforāciju acs ābola - no piecām dienām līdz vienam mēnesim. Ja šīs zāles lieto vairāk nekā desmit dienas, būtu jāveic no acs iekšējā spiediena pacienta uzraudzību.

Kad infekcijas un iekaisuma slimības auss ir nepieciešama, lai bakstīt auss kanālā skarto ausu kombinācijām četriem pilieniem divas reizes dienā vienu nedēļu.

Pirms apglabāšanu nozīmē dzirdes kanāls vispirms jānoskalo un žāvētas. Pirms iepilināšanas narkotikas ir nepieciešams uzsilt līdz ķermeņa temperatūrai. Tad apgulties un noliekt galvu, lai atvieglotu iepilināšanas. Pilēja uz auss kanālā vajadzīgo skaitu pilienus, un dot viņiem tecēt, velkot ausu ļipiņu uz leju un atpakaļ. Pirms pilnu iekļūšanu pilienu minūtes laikā jūs nevarat mainīt pozīciju galvas.

Kontrindikācijas kombināciju Duo

Pilieni kombinācijas nevar izmantot herpes keratīts un citām vīrusu bojājumiem konjunktīvas un radzenes, acs tuberkulozes, sēnīšu acu slimības, vīrusu infekcijas, auss kanālā, bungādiņa perforācijas. Saskaņā ar instrukcijām duets kombinācijām nedrīkst lietot bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, kā arī gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo sastāvdaļu, vai pret kādu no papildu sastāvdaļas narkotiku grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Blakusparādības kombinācijas Duo

 COMBINED - ausu un acu pilieni lokālai lietošanai
 Iedvest narkotiku kombinācijas uz ilgu laiku var izraisīt apsārtumu, niezi acīs, pietūkums vēnām, lai redzes traucējumi, kā arī no redzes lauka sašaurināšanos un samazinās redzes asums. Drops kombinācijas ar ilgstošu lietošanu var veicināt veidošanos katarakta, konjunktīvas hiperēmija. Ar ilgstošas ​​lietošanas līdzekļu pamatslimība var pievienoties sekundāro infekciju (bakteriālu vai sēnīšu).

Ar iepilināšanas pilieni auss kanālā varētu attīstīties diskomfortu auss, auss aizlikuma. Dažreiz iepilināšanas narkotiku palēnina brūču dzīšanu, tur ir sejas pietūkums un ādas izsitumi, garšas izmaiņas.

Brīdinājumi

Ilgstoša lietošana acu pilieniem dažkārt pavada intraokulārā spiediena palielināšanos. Paaugstināts acs iekšējais spiediens, var kopā ar samazinājumu nozarē un redzes asuma, redzes nerva bojājumu, kataraktas veidošanos. Tāpēc, izmantojot kombinācijas Duo vairāk nekā desmit dienas, ir ieteicams, lai kontrolētu acs iekšējo spiedienu. Kad strutaini infekcijas akūtām kortikosteroīdu narkotiku var būtiski pasliktināt vai slēpt galvenās slimības simptomus.

Pēc tam, izmantojot acu pilienus, dažkārt samazināts redzes asums. Tātad, pēc iepilināšanas narkotikas nedrīkst braukšanu. Kontaktlēcas var valkāt tikai pēc divdesmit minūtes pēc iepilināšanas pilieni.

Nosacījumi un noteikumi

Drops kombinācijas, kas tiek glabāti temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C. Uzglabāšanas laiks - divi gadi. Pēc pudeles atvēršanas produkts jāizlieto mēneša laikā.

Яндекс.Метрика