Lekrolin

Lekrolin - zāles izmanto oftalmoloģisko prakses un kam ir anti-alerģiskas efektu.

Produkta veids

 Lekrolin
 Farmakoloģiski aktīvā viela preparātā ir formā kromoglicīnskābi nātrija kromoglikāts (tās terapeitisko loma tiks aplūkoti turpmāk). Lekrolin pieejams tikai vienā zāļu formā - pilieni - bet tas ir divas dažādas formas ražošanai:

 • lekrolin kritums flakonah- 10 ml. Pudele izgatavota no polietilēna un plastmasas aizbāznis ir aprīkota ar pipeti;
 • lekrolin kritums vienreizējās cauruļveida izskatās, pielodēti kopā. Pakete var būt vai nu 20 vai 30 no šīm caurulēm. Jauda katram no tiem - 0, 25 ml.

Pilienu flakonā koncentrācija Lekrolin patīk un tajās pašās caurulēs, droppers: 2% (20 mg nātrija kromoglikāts 1 ml šķīduma).

Šīs narkotikas ražotājs ir Somijas farmaceitiskā fabrika "Santen".

Analogus lekrolin

Tas vienmēr ir noderīgi zināt, kā zāles var aizstāt ar konkrētu narkotiku, viņa prombūtnes laikā aptiekā. Drops lekrolin - nav izņēmums, tāpēc šeit tie tiks uzskaitīti sinonīmus par narkotiku.

Tādējādi, analogs Lekrolin identisks, ieskaitot zāļu formā un to var uzskatīt:

 • High-hroma (UK);
 • Chrome-alerģija (Rumānija);
 • Alergēns-krūtīs (Vācija);
 • Kromogeksal (Vācija);
 • Kromoglin (Vācija);
 • Ifiral (Indija).

Jāatzīmē, ka visi no šiem medikamentiem ir reģistrētas ar Veselības ministrijas un līdz šim Krievijas aptiekās.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenais "aktieris" pilieni lekrolin - kromoglicīnskābi - ir tā dēvētie tuklo šūnu stabilizatori. Vai ne visi zina, ka ir tuklo šūnu. Tie ir specializēti šūnas, kas iesaistītas imūnreakciju pret iebrukumu ārvalstu aģenta, un tieši iesaistītas alerģisku un iekaisuma procesus. Tātad: (. Histamīna, leikotriēnu un citu lymphokines), stabilizējot šūnu membrānas kromoglicīnskābi novērš izeju no tā iekaisuma mediatoru, tādējādi aizturot iekaisumu un citas alerģiskas reakcijas.

Šī uzvara ļāva farmakoloģisko efektu pozitīvas atsauksmes lekrolin pacientiem, jo ​​šie pilieni samazina vajadzību pēc glikokortikosteroīdu bieži izmanto konjunktivīts. Nu, spriežot pēc atsauksmēm no lekrolin, zāles ir izveidojusi pati novēršanā alerģisku reakciju oftalmoloģijas praksē.

Jāatzīmē, ka pilieni Lekrolin neefektīvu konjunktivīts, ko izraisa baktērijas vai vīrusi.

Indikācijas

Te ir liecība, ka norādīts Instrukciju lekrolin:

 • alerģisks konjunktivīts, t.i. iekaisums gļotādas acs ābola alerģiska rakstura (nav infekcijas);
 • keratīts, alerģija (alerģisks iekaisums, radzenes);
 • keratokonjunktivītu (simptoms, kas apvieno abus iepriekš minētos patoloģiskās reakcijas);
 • acu kairinājumu, ko izraisa fizikālo un ķīmisko faktoru (sadzīves ķīmijas, medikamentiem, veselības apdraudējumiem rūpniecībā, ziedputekšņi, kosmētika, dzīvnieku ragveida zvīņas).

Saskaņā ar pārskatiem lekrolin pilnu anti-alerģiskas iedarbības narkotikas var sagaidīt svārstās no dažām dienām līdz nedēļai vai divām.

Instrukcija lietošanai lekrolin

Standarta deva zāļu noteiktajā ārstiem (tas ir norādījumiem uz lekrolin) - 1-2 pilieni uz slimajā acī četras reizes dienā.

Ja jūs izmantojat caurule-pilinātāju, saturs šajā mēģenē ilgs vienu poligona abās acīs.

Tube-laiks, tāpēc pat tad, ja pēc iepilināšanas tā paliek zāles jāiznīcina.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas lai pa pilieniem lekrolin ir viņu idiosinkrāzija. Turklāt, tas ir biežāk sastopami nekā aktīvā viela, un viens no meitas: benzalkonija hlorīds (tas satur tikai Lekrolin novada flakonos).

Kā uzskata lekrolin kontaktlēcu lietotājiem šādos gadījumos tas ir labāk izmantot šo narkotiku caurules, droppers, jo tie netraucē sadzīšanas no brūces no kontaktlēcu konjunktīvas un radzenes.

Lekrolin grūtniecības laikā

Vietējā narkotiku lietošana un praktiski nav absorbcija (un kas tika absorbēts, izvadīšana no organisma, kas tikai dažas minūtes) ļauj izmantot pilienus lekrolin grūtniecības laikā. Drops Lekrolin

Blakusefekts

Darbības mehānisms ietver attīstību lekrolin ne jebkādas blakusparādības. Vienīgais, jūs varat sagaidīt - īstermiņa diskomforts un neliels vietējais kairinājums. Kā minēts iepriekš, kas ietverts flakonos Lekrolin benzalkonija hlorīdu, iespējams, var izraisīt kļūdu epitēlija šūnas radzenes. Spriežot pēc pārskatiem lekrolin, alerģiskas reakcijas pret narkotiku veidā caurules, droppers tika atzīmēts. Bet Lekrolin pudelēs, atšķirībā, var izraisīt līdzīgus simptomus formā blefarīts, iekaisuma plakstiņu ādas vai konjunktivīts.

Par profesionālās darbības, tostarp studēt, Lekrolin neietekmē absolūti nekādas ietekmes (tik neuzmanīgs studenti vai skolēni nevar atsaukties uz atbrīvojumu no mācībām).

Tas viss nenozīmē, ka Lekrolin flakons ir jebkāds apdraudējums acs. Tas nav taisnība. Visas negatīvās blakusparādības, ja to izmanto reti.

Pārdozēšana Lekrolin pilieni medicīniskajā praksē nav reģistrēti.

Brīdinājumi

Lekrolin atbrīvots no aptiekās bez receptes.

Instrukcijas uzglabāšanas lekrolin

Zāles jāuzglabā istabas temperatūrā. Svarīgi precizējums: Lekrolin, kā arī daudzi citi medikamenti, ko izmanto oftalmoloģijā, būtu jāpaliek spēkā, lai novērstu no viņa tiešas saules gaismas.

Derīguma termiņš no narkotiku, ko nosaka ražotājs, ir 3 gadi. Bet tas ir taisnība, tikai neatvērtu iepakojumiem medikamentu. Ja flakons ir atvērts, tad tas būtu pilnīgi patērēts 1 mēneša laikā. Attiecībā uz caurulēm, tad, kā jau minēts iepriekš, tie tiek izmesti ārā ar atlikumu narkotiku (ja tādi ir) tūlīt pēc lietošanas.

Atverot paketi ar cauruļu droppers Lekrolin (un tās, kā mēs varētu būt 20-30), un tie ir pilnībā jāizmanto 1 mēneša laikā.

Яндекс.Метрика