Oftakviks

Oftakviks (starptautiskais nosaukums - levofloksacīnam) ir pretmikrobu zāles no grupas fluorhinolonu. Zāles ir paredzēts, lai novērstu acu iekaisumu un iznīcināšanu kaitīgo mikroorganismu, kas nevar tikt ārstēti ar penicilīnu un citām antibiotikām.

Struktūra un sastāvs

 Oftakviks ir mikrobu fluorhinolonu
 Galvenā aktīvā sastāvdaļa - levofloksacīnu 5, 12 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: benzalkonija hlorīds, nātrija hlorīds, nātrija hidroksīds, sālsskābe un attīrīts ūdens. Oftakviks ražoti veidā acu pilieni no pilinātāju stāšanās pudelītēm 5 ml, kas ir novietoti kartona kastē. Pilieni Oftakviks ir gaiši dzeltenā krāsā, vienmērīgu konsistenci un vāju smaržu hlorīda.

Farmakoloģiskās īpašības Oftakviksa

Acu pilieni ir Oftakviks narkotiku ar plaša spektra anti-baktēriju, anti-mikrobu un pretiekaisuma iedarbība. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas ir vērsta uz apspiešanu sintēzes DNS girāzi un morfoloģijas izmaiņas citoplazmu, membrānas un šūnu struktūru.

Oftakviks efekts pret dažādiem oftalmoloģijas baktēriju un mikroorganismu, ieskaitot Staphylococcus aureus, Streptococcus agalactiae, Enterobacter cloacae, Enterococcus faecalis, Klebsiella oxytoca, Moraxella catarrhalis, Proteus vulgaris, pertussis, Chlamydia pneumoniae, Klebsiella oxytoca, Acinetobacter anitratus uc

Aktīvā viela levofloksacīnam ir spēcīga pretmikrobu aktivitāte un nomāc veidošanos DNS mikroorganismu un neitralizē to negatīvo ietekmi uz gļotādas acs.

Labas atsauksmes Oftakviks ir gan ātras darbības zāles, un augstu efektivitāti ārstēšanā acu slimību, ko izraisa Gram-pozitīvām un Gram-negatīvām baktērijām.

Drops Oftakviks pēc pieteikumu gļotādas acs var aizkavēties ar asaru filmā. Vidējā koncentrācija narkotikas tiek sasniegta 5-7 stundu laikā, un maksimālā koncentrācija noteikta 4 dienas un piemērojot 2 mg / ml.

Terapeitiskais efekts narkotikas tiek uzturēta 6 dienas pēc ārstēšanas beigām. Aktīvie komponenti Oftakviksa 5-7 dienām izveidot un uzturēt atslēga atkārtota inficēšanās acu infekcijām un baktērijām.

Indikācijas

Pilieni Oftakviks indicēts lietošanai dažādu veidu virspusējām bojājumi acu infekciju, Gram-pozitīvo un gram-negatīvās baktērijas, baktēriju radzenes čūlas, hroniskas un akūtas iekaisums gļotādas acīm. Narkotiku indicēts ārstēšanai konjunktivīts, blefarīts, keratīts, dacryocystitis un meybomita.

Pozitīvas atsauksmes saņēma Oftakviks kā efektīvu narkotiku profilaksei komplikācijas pēc acu operācijas un rehabilitācijas laikā.

Labas atsauksmes partija Oftakviks ir efektīvs līdzeklis, lai no infekcijas, iekaisuma ārstēšanai un ietekmi svešķermeņiem uz acs ābola un to palīgorgānu.

Lietošanas instrukcijas Oftakviksa

 Pilieni Oftakviks indicēts lietošanai dažādu veidu virspusēja bojājumu sastopamība acu infekciju
 Saskaņā ar instrukcijām Oftakviks izmanto ārīgi, rakšana stūrī acs medikamentu uz skartajā zonā vai gļotādas. 2-3 dienas piemēro 2 pilienus preparāta katrā acī, un tad devu palielina līdz 4 pilieniem dienā. Ārstēšanas ilgums būtu jānosaka, ārsta, kurš kursa laikā pielāgo devu atbilstoši pacienta lasījumos un acu slimību veidiem. Vidējais ārstēšanas ilgums ir 5-10 dienas.

Saskaņā ar instrukciju Oftakviks nedrīkst lietot grūtniecēm, jo ​​tā ir nelabvēlīga ietekme uz augli. Ja jums ir nepieciešams augstas nozīmēšana baro bērnu ar krūti apgāza.

Instrukcijas Oftakviksa paredz atbilstības intervālu lietojat citas oftalmoloģijas narkotikas. Jūs nevarat apglabāt Oftakviks no priekšējās kameras, un datu pilieni nav ieteicama, kamēr valkā mīkstās kontaktlēcas.

Kontrindikācijas

Acu pilieni ir kontrindicēti Oftakviks uz iecelšanu, ja Jums ir paaugstināta jutība un alerģiskas reakcijas pret klātbūtni sastāvdaļu narkotiku, grūtniecības un zīdīšanas, un bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem.

Esiet piesardzīgs iecelt pacientus ar Oftakviks iekaisuma bojājumiem ādas, nieru un aknu mazspēja, smagām sirds un asinsvadu slimībām, un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Blakusparādības Oftakviksa

Oftakviks var izraisīt alerģiskas reakcijas, tai skaitā dedzināšana un nieze, nātrene, konjunktivīts un angioneirotisko tūsku. Pilieni var izraisīt attīstību blefarīts, plakstiņu tūska, dermatīts, eritēma un uzbudināms acīm.

Aktīvā viela levofloksacīnu var izraisīt blakusparādības par dažādām ķermeņa sistēmām. Nelabvēlīgie pasākumi ietver:

  • centrālo nervu sistēmu - galvassāpes, reibonis, psihiski traucējumi, traucēta koordinācija, nogurums, miegainība, nogurums, murgi, zvanīšana ausīs, neskaidra redze;
  • no sirds un asinsvadu sistēma - hipertensija, sirds slimības, flebīts, miokarda infarkts, aritmija, tahikardija, trombocitopēnija, sirds asins plūsmas;
  • Elpošanas sistēma - rinīts, sinusīts, astma, sauss klepus, elpas trūkums, bronhītu, elpošanas mazspēja;
  • gremošanas sistēma - asu svara zudums, slikta dūša, vemšana, vēdera uzpūšanās, neiralģija, sāpes kuņģī un zarnās, sausa mute, pārmērīga siekalošanās, kolīts, gastrīts, hepatīts, disfāgija, anomālijas aknu funkciju;
  • par daļu no Uroģenitālās sistēmas - vaginīts, nieze un dedzināšanas dzimumorgāniem, nieru bojājumiem, seksuāla disfunkcija, impotence, traucējumi ejakulācija;
  • par daļu no balsta un kustību sistēmas - artrīta, reimatisma, podagras, artrīta, muskuļu sāpes, muskuļu krampji, artralģija, tendinīts, vājināt muskuļu tonuss.

Pēc ārstēšanas pilieni var rasties Oftakviks ādas reakcijas, ieskaitot blīvējumu, piesarkums, izsitumi uz ādas, pīlings, un svīšana, kas parasti izzūd 5-7 dienu laikā.

Яндекс.Метрика