Oksial

 Sastāvā Oksiala elektrolītu un hialuronskābi
 Oksial - mitrinošs acu pilieni, efektīvi novērš simptomus sausumu un kairinājumu gļotādām acīm, dēļ, kas ir daļa Oksiala elektrolītu un hialuronskābe. Saskaņā ar koncentrāciju liecības un viskozitāti sastāva Oksiala - analogu dabas asaras, kas palīdz ātri atjaunot šūnas radzenes un noņemt kairinājumu.

Sastāvā Oksiala 15% šķīdumu hialuronskābes kombinācijā ar dažām borskābes, sāļus, nātrija, kālija, kalcija un magnija. Palīgvielas -polymer aizsargs un konservants oksīds 0, 06% (patentēts).

Farmakoloģiskās iedarbības Oksiala

Acu pilieni Oksial samazinātu sausumu, samazināt acu nogurumu, noņem dedzināšana, apsārtums un izraisa ietekmē ārējie faktori, piemēram, kaitinošas nieze:

  • Ilgtermiņa kontaktlēcu apģērbs;
  • Long eyestrain - pastāvīgs darbs pie datora, atrast sen vadot auto;
  • Uzturas putekļainā, dūmu vidē;
  • Citi faktori, kas izraisa ādas sausumu un apsārtums acīs.

Ar Oksial ieviešanu pilieni uz radzenes plānas elastīgu plēvi, kas aizsargā gļotādu no izžūšanas. Hialuronskābes ar Oksiala risinājums veicina dzīšanas (epithelialization) microcracks radzeni. Balanced elektrolītu (Ca, K, Cl, Mg, Na) atbalsta dabisko līmenī rada Mucin in biķeris šūnās konjunktīvas. Kas nonāk saskarē ar radzeni, konservants oksīds (patentēts), sadalās skābekli, ūdeni un nātrija hlorīda - bioloģiski inerts komponentiem. Kuru Oksiala sastāvs neizraisa alerģiju, tas nav toksisks un nekairina acis.

Produkta veids

Izgatavošanas Oksial pilieni sterilā pilinātāju pudelē. Tilpums 10 ml flakons.

Analogus Oksiala

Analogi Oksiala mehānisms iedarbība var būt jebkuri pilieni, ko izmanto, lai samitrinātu radzenes un konjunktīvas. Mūsdienu farmācijas tirgū ir visai plašs medikamentu - analogi Oksiala: Comfort, Likontin, Sisteyn, Hilozar Chest un daudzi citi.

Indikācijas Oksiala

Saskaņā ar instrukcijām Oksial pilieni var izmantot, lai mazinātu kairinājumu un sausumu radzenes un gļotādas acs šādos gadījumos:

  • Kontaktinformācija konjunktivīts. Ir reibumā vēja, dūmu, putekļu, kondicionētu gaisu, ultravioleto, kosmētika, hlorētu ūdeni;
  • Intensīva vizuālo slodzi. Ir rezultāts ilgstošas ​​acu celms braucot, strādājot pie datora monitors, utt.;
  • Noteiktas zāles, kas ir blakusparādība atūdeņošanos gļotādu;
  • Ja nēsājat kontaktlēcas;
  • Kad sausās acs sindroms.

Saskaņā ar instrukcijām Oksial Drops tiek izmantotas kompleksā ārstēšanā apstākļiem, kas radušies pēc operācijas lāzera redzes korekcija.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Oksial pilieni nevar izmantot, ja indivīds paaugstināta jutība pret sastāvdaļām sagatavošanu.

Dozēšanas Oksiala

Mitrinošs acu pilieni Oksial lietošanas instrukcija, ja nepieciešams. 1-2 pilieni acī, no viena vai vairākas reizes dienā. Bury acu piesardzīgi uz pipetes ar nekas kontaktā, lai izvairītos no iespējamas inficēšanās.

Piemērojot drop Oksial, kontaktlēcas nav obligāti šaut.

Narkotiku mijiedarbība Oksiala

 Oksial ir analogs no dabas asaras
 Saskaņā ar instrukcijām Oksial neiesaka lietot vienlaikus ar citiem acu pilieniem. Mijiedarbība ar citām zālēm nav aprakstīta.

Blakusparādības Oksiala

Alerģiskas reakcijas uz sastāvdaļām narkotikas, ja Jums ir paaugstināta jutība Oksial.

Uzglabāšanas nosacījumi

Oksial uzglabāt istabas temperatūrā vietā, sargājot no gaismas. Freeze ir neiespējami. Uzglabāšanas laiks 2 gadi no ražošanas datuma.

Drops Oksial jāizlieto 60 dienu laikā pēc atvēršanas sterilu flakona. Paliekas narkotiku jāizmet.

Яндекс.Метрика