Vigantol

 Drops Vigantol
 Vigantol - zāles, kas regulē apmaiņu kalcija un fosfora organismā.

Farmakoloģiskā darbība

Papildus regulēšanas zāles joprojām ir šādas īpašības: iztrūkums D3 vitamīna, fosfora nierēs atkārtotu adsorbciju un paaugstināts zarnu kalcija uzsūkšanos. Vigantol arī palīdz saglabāt kaulu struktūru, un kaulu veidošanos skeleta zobiem bērniem.

D vitamīns, kas kompensē trūkumu sagatavošanai ir nepieciešams, lai organismā, lai nodrošinātu, ka epitēlijķermenīši var funkcionēt normāli, un, pēc atsauksmēm, Vigantol pilnīgi kompensē deficītu šā vitamīna organismā.

Produkta veids

Drops Vigantol ir dzidrs, viskozs, viegli iedzeltens un eļļaina risinājums, kas paredzētas iekšķīgai lietošanai. 1 ml 500 mikrogramu ir kolekaltsiferola un 939 mg 5 triglicerīdu, kas ir palīgvielas.

Saražotie īpašā Vigantol pilienu flakonah- izgatavotas no tumša stikla 10 ml, kas savukārt ir kastītēs.

Indikācijas Vigantola

Saskaņā ar instrukcijām, Vigantol ir indicēts:

 • ārstēšana un profilakse rahīts;
 • ārstēšana Hipokalciēmija un tetānija gipokaltsiemicheskih;
 • novēršana D vitamīna deficīta pacientiem, kas pieder augsta riska grupām, proti, kas cieš no hroniskām slimībām, tievo zarnu, aknu ciroze un malabsorbciju, kā arī cilvēku valstī pēc rezekcijas tievajās zarnās vai kuņģī;
 • Osteoporozes ārstēšana;
 • pseudohypoparathyreosis un ārstēšana hipoparatireoze;
 • ārstēšana osteomalāciju (bieži attiecas uz pacientiem, vecākiem par 45 gadiem, kā arī pēc ilgstošas ​​imobilizācijas, uz kuriem traumas, un pēc diētas, kas nozīmē noraidījumu piena produktiem).

Instrukcijas Vigantola: metodes izmantošanu

 Vigantol - zāles, kas regulē kalcija vielmaiņu
 Instrukcijas Vigantola ietver izmantot narkotiku iekšpusē. Nepieciešamā šķīduma daudzums, kas iepriekš sajaukts ar karoti piena vai jebkuru citu šķidrumu.

Lai veiktu novēršanu rahīts veseliem dzimušiem bērniem, ārsti iesaka veikt 1 pilienu dienā 5 dienas pēc kārtas, padarot pārtraukumu uz 2 dienām, tad atkārtojiet kursu. Lai sāktu šādas procedūras ir otrais mēnesis dzīves visā pirmajā un otrajā dzīves gados, ir svītrots, varbūt tikai vasaras mēnešos.

Priekšlaicīgi dzimušajiem palielina narkotiku 2 pilieniem Vigantola. Ja jums nav veikt profilaksi un ārstēšanu, to var uzlikt uz vāciņa 2-8. dienā.

Lai novērstu risku, slimībām, kas ir saistītas ar deficīta D3 vitamīna, Vigantol var piešķirt tādā daudzumā no 1-2 pilieni dienā. Malabsorbcijas par D3 vitamīna sindroms un veikt 4-8 pilienus narkotiku dienā. Ārstējot osteomalācijas, ko izraisa trūkums D3 organismā vitamīna, tiek piešķirts 2-8 pilienus zāles, un uzturošajai terapijai osteoporozes ārstēšanai vai profilaksei - 2-4 pilieni.

15-30 pilienus narkotiku Vigantol var iecelt ārstēšanai hipoparatireoze un pseudohypoparathyreosis.

Blakusparādības Vigantola

Pēc atsauksmēm, Vigantol ir daudzas blakusparādības, kas var izpausties atšķirīgi dažādiem pacientiem.

Tādējādi, no elektrolītu vielmaiņas var rasties hiperkalciēmiju (palielināts kalcija koncentrāciju līmeņu asins plazmā), hiperfosfatēmija (pieaugums serumā fosfora), hiperkalciūriju (pārāk augsts saturs kalcija urīnā).

No gremošanas sistēmas Vigantol dažkārt izraisa aizcietējums un anoreksija. No urīna sistēmā var būt nieru mazspēju un poliūrija.

Redzot Vigantol centrālo nervu sistēmu var atbildēt galvassāpes un muskuļu un skeleta sistēmas - artralģija un mialģija. Sirds un asinsvadu sistēma ilgu saņemšanas narkotiku reaģē aritmija un augstu asinsspiedienu.

Tur var būt dažādi veidi, alerģiskas reakcijas uz komponentu Vigantola.

Kontrindikācijas Vigantola

Lai izmantotu Vigantola ir kontrindikācijas:

 • hiperkalciūrija;
 • hiperkalciēmija;
 • sarkoidoze;
 • tireotoksikoze (iespējama paaugstināta jutība);
 • nefrourolitiaz kalcija;
 • hipervitaminoze D;
 • paaugstināta jutība pret D3 vitamīnu;
 • nieru osteodystrophy, pievieno hiperfosfatēmijas.

Ļoti tuvu galamērķim jāņem Vigantola sirds mazspēja, ateroskleroze, aktīvā forma tuberkulozes un plaušu, nieru mazspēja, fosfātu nefrourolitiaze grūtniecības un zīdīšanas laikā, hronisku un akūtu nieru slimību, organisku sirds slimības laikā.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Uzglabāt šīs zāles būtu temperatūrā starp 15 un 25 ° C, sargāt no gaismas un bērniem nepieejamā vietā. Derīguma termiņš ir 5 gadi Vigantola.

Яндекс.Метрика