Vitabakt

 Acu pilieni Vitabakt
 Vitabakt - mikrobu narkotikas lieto acu slimību ārstēšanā iekaisīga rakstura.

Atlaidiet forma un sastāvs

Pieejams Vitabakt acu pilienus. Aktīvā viela ir piloksidin. 1 ml šķīduma satur piloksidina hidrohlorīdu - 500 mg. Papildu sastāvdaļas: attīrīts ūdens, bezūdens dekstroze, polisorbāts 80.

Acu pilieni ir pieejamas plastmasas Vitabakt flakonah-. Apjoms - 10 ml.

Farmakoloģiskā darbība

Piloksidin - Connect biguanīds grupu. Tā ir plaša pretmikrobu iedarbība. Efektīvs, ārstējot iekaisuma un infekcijas bojājumiem priekšējās acs, ko izraisa E. coli, Shigella, patogēnu koki, hlamīdijām un citām sēnīšu un vīrusu.

Narkotiku akti lokāli sūkšanas piloksidina praktiski nenotiek, tāpēc tas iekļūst asinsrites vismazākajos daudzumos.

Indikācijas pilieni Vitabakt

Vitabakt Apmācības parakstītas iekaisuma un infekcijas bojājumiem priekšējā acs (dacryocystitis, keratīts, blefarīts, konjunktivīts), kā arī hlamīdiju acu infekciju (trahoma) un citiem mikroorganismiem, kas ir jutīgi pret rīcību piloksidina.

Vitabakt norādījumu arī ordinēts pacientiem, kam ir bijusi operācija uz acs ābola, lai novērstu attīstību infekcijām un komplikācijām.

Lietošanas metode un deva acu pilieni Vitabakt

 Vitabakt - zāles, ko lieto, lai ārstētu acu slimību
 Vitabakt lietošanas instrukcijas tikai par ieteikumiem ārstu. Ārstēšanas un devu no narkotikām komplekti ārsta ilgums.

Ārstēšanai baktēriju acs bojājumu deva ir 1-2 pilieni katrā acī divas līdz sešas reizes dienā. Ar simptomu mazināšanu un devas tika pakāpeniski samazināts skaitu iepilināšanas. Ārstēšanas ilgums ir desmit dienas.

Kā preventīvs pasākums pret infekcijas bojājumiem pēcoperācijas periodā, vienu reizi drop jāiepilina 1-2 pilieni tieši pirms operācijas katrai acij, un 1-2 pilieni trīs vai četras reizes pirmajā dienā pēc operācijas.

Kontrindikācijas pilieni Vitabakt

Nav negatīvas atsauksmes Vitabakte ziņots. Tikai kontrindikācija izmantot šīs narkotikas tiek palielināts idiosinkrāzija piloksidina vai citas sastāvdaļas, kas ietverti pilienu.

Iespējamās blakusparādības

Pozitīvas atsauksmes par Vitabakte pacientiem parādīt savu labo panesamību. Dažos gadījumos, mēs noteikti alerģiskas reakcijas (apsārtums acs).

Pārdozēšana pilieni Vitabakt

Pieteikums instrukcijas Vitabakta nav izraisīt pārdozēšanu.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav atsauksmes Vitabakte un citu informāciju par mijiedarbību ar citām zālēm nav.

Brīdinājumi un piesardzība

Piesakās pilieni Vitabakt nav ietekmes uz mīksto kontaktlēcu pārredzamību, tomēr to izmantošana gadījumā parāda pazīmes acu iekaisuma nav vēlama, jo tas var izraisīt nopietnas komplikācijas.

Gadījumā, ja ārstēšana infekcijas acs ir piešķirts vairāku veidu pilienus starp to piemērošanas jāiztur pārtraukumu 10-15 minūtes.

Pēc flakona atvēršanas izmanto vienu mēnesi.

Pirmkārt, narkotikas ir jāiepilina konjunktīvas maisiņā acs, kas ir mazāk izteiktas iekaisuma pazīmes. Lai izvairītos no pudeles virsmas piesārņojumu, tas nav nepieciešams, lai pieskarties galu uz gļotādām, acs vai ādas.

Uzglabāšanas laiks ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика