Dulkolaks

Dulkolaks - nozīmē, ka ar caureju veicinoša iedarbība.

Farmakoloģiskā darbība

 Dulkolaks tabletes
 Caureju efekts Dulkolaksa veic kairinājumu receptoriem zarnās, tās ietekme uz gļotādas, zarnu peristaltiku, stimulēt ražošanu gļotas kolu.

Ir atsauksmes par Dulkolakse kas pierāda, ka tā ietekme vietējā pieteikumā notiek 6 stundas, vai 8-12 stundu laikā, ja Jūs lietojat tableti pirms gulētiešanas, un stundā, lietojot taisnās zarnas svecītēm.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Bisacodyl.

Produkta veids

Dulkolaks atbrīvot taisnās zarnas svecītes, tabletes apvalkotās tabletes.

Indikācijas

Dulkolaks norādījums parakstītas atoniskas aizcietējumi un hipotonijas, ieskaitot tiem, kas rodas gados vecākiem cilvēkiem, pēc operācijas vai dzemdību.

Noderīga narkotika proktīta, hemoroīdi, anālās plaisas, kur tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu nesāpīgu zarnu kustības, kā arī sagatavošanās radioloģiskās vai instrumentālo pētījumiem, ķirurģija.

Instrukcijas Dulkolaksa: kā izmantot

Tabletes Dulkolaks veikt pusstundu pirms brokastīm, pēc 14L bērniem, pieaugušajiem iecelt veikt 5-15mg, bērnu 2-7l - 5 mg, bērni 8-14l - 5-10mg.

Norijiet tabletes vai tabletes jābūt veseliem, košļāt tos nav ieteicams.

Taisnās zarnas svecītes Dulkolaks bērni pēc 14 litriem, pieaugušie iecelt 10-20mg (līdzvērtīgs 1-2 sveces), bērniem 8-14 l - 10 mg, bērniem 2-7 litri -5mg.

Lai sagatavotos operācijas vai pētniecības ņemot 10-20mg iekšā un vēl viena svece Dulkolaks (10 mg) rektāli.

Blakusparādības Dulkolaksa

 Sveces Dulkolaks
 Caureju var izraisīt krampjus, spiediena samazināšanas, muskuļu vājums, dehidratācija, caureja, zarnu spazmas, sāpes vēderā, alerģijas, vēdera uzpūšanās.

Spriežot pēc pārskatiem Dulkolakse dēļ lietošanu lielās devās narkotikas var sākties caureja, hipokaliēmiju, atoniskas kolu, dehidratācija var sagraut šķidruma un elektrolītu līdzsvaru.

Ārstēšana simptomātiska, jo pretlīdzeklis zāļu nav. Lai samazinātu pakāpi absorbcijas aktīvās vielas, kuņģis mazgā, lai izraisītu vemšanu. Dažos gadījumos, pacientiem nepieciešama korekcija elektrolītu līdzsvara, šķidruma deficītu, iecelšanu spazmolītisķiem.

Kontrindikācijas

Dulkolaks norādījums nedrīkst ordinēt bērniem, ar nožņaugti trūce, peritonīts, ileuss, akūts iekaisums orgānu vēdera dobumā, klātbūtne asiņošanu kuņģa-zarnu traktā, cistīts, metrorāģija, akūts proktīta, spastiska aizcietējums, akūtas hemoroīdi.

Piesardzības pasākumi ir lietot medikamentus, grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, pacientiem ar nieru / aknu mazspēju.

Nelietojiet Dulkolaks ilgu laiku, kopā ar minerālūdeni, pienu.

Zāles, kas samazina kuņģa skābumu var atlaist apvalks Dulkolaksa, kairina gremošanas traktu.

No hipokaliēmija (elektrolītu līdzsvara traucējumi), risks pieaug, tajā pašā laikā ņemot lielās devās caureju ar kortikosteroīdiem vai diurētiskiem līdzekļiem, sirds glikozīdiem.

Яндекс.Метрика