Dufalac

Duphalac - farmakoloģiskā sagatavošana, pamatojoties uz Laktulozes ar caureju veicinoša iedarbība.  Dažādas zāļu formas zāļu Duphalac.

Struktūra un sastāvs

Duphalac ir pieejams formā sīrupa. 100ml medikaments satur 66 g Laktulozes un 7 attīrītu ūdeni līdz tilpumam 100 ml.

Saskaņā ar instrukcijām Dufalac ir caurspīdīgs, viskozs šķidrums no gaiši dzeltenā krāsā.

Šīs zāles ir izgatavots plastmasas pudelēs, 200, 500 vai 1000 ml (standarts - mērtrauka). Ir arī atbrīvot forma vienreizējās lietošanas maisiņi no folijas un polietilēna 15 ml (10 somas uz kasti).

Farmakoloģiskās iedarbības Duphalac

Šīs zāles ir caureju veicinoša iedarbība. Dufalac ir hiperosmotiska iedarbību, un līdz ar to stimulē peristaltiku. Tas arī uzlabo kalcija uzsūkšanos un fosfātu, un atbalsta atcelšanu amonija jonu. Zarnu mikrofloras resnās laktulozes sašķeļ uz zemu organisko skābju molekulāro svaru, palīdz palielināt apjomu zarnu satura. Tādējādi Dufalac stimulē zarnu peristaltiku un ietekmēt izkārnījumu konsistenci. Tas noved pie atjaunot fizioloģiskā ritma iztukšošanas kolu un novērstu aizcietējumus.

Pieteikums Duphalac aknu encefalopātijas vai precoma (koma), var samazināt saturu toksisko vielu zarnās slāpekļa vielmaiņas, tādējādi samazinot negatīvo ietekmi šo vielu smadzenēs.

Saskaņā ar instrukcijām Duphalac ir prebiotic, ti, veicina augšanu labvēlīgo baktēriju (bifidobaktēriju un lactobacilli), un kavē to augšanu patogēnu (Clostridium, Salmonella) un samazina periodu baktērijām. Tādējādi, šīs zāles dod labvēlīgu līdzsvaru zarnu mikrofloras.

Saskaņā ar instrukcijām Duphalac zāles ir zems pēc norīšanas runa ir resnās nemainīta un pastāv split mikroflora. No 40-75 ml dienā narkotiku devu pilnīgi metabolizējas. Pie lielākām devām zāles ir daļēji izdalās neizmainītā veidā.

Indikācijas

 Narkotiku Duphalac.
 Duphalac lieto aizcietējums funkcionālās izcelsmes, kā arī mīkstina Stool hemoroīdi, Anal plaisas, pēc operācijas uz zarnās un anālā kanāla. Šīs zāles ir indicēts aknu encefalopātijas vai komu (precoma).

Saskaņā ar instrukcijām Duphalac izmantoti ārstēšanā dysbiosis, enterīta (stadijā baktēriju) un pretīgs dispepsija sindromu bērniem (kā rezultātā akūta saindēšanās ar pārtiku).

Duphalac tiek izmantota arī, lai sagatavotu resnās diagnostikas pētījumos (sigmoidoscopy, bārija klizma, kolonoskopija).

Kontrindikācijas Duphalac

  • Akūta zarnu nosprostojums;
  • Galactosemia;
  • jutība pret narkotiku sastāvdaļām.

Saskaņā ar instrukcijām Duphalac jālieto piesardzīgi pacientiem ar laktozes nepanesību, zarnu asiņošana nezināmas etioloģijas. Arī zāles jālieto piesardzīgi pacientiem ar aknu encefalopātija, cukura diabēts.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Dufalac nav nekādas ietekmes uz augli un grūtniecības laikā, tas ir apstiprināta lietošanai grūtniecības laikā. Zāles nav iekļūt mātes pienā un to var lietot zīdīšanas laikā.

Devas un administrēšana Duphalac

Šis medikaments ir paredzēts perorālai ievadīšanai. Sīrups var ņemt neatšķaidītu vai atšķaidītu ūdenī. Ja Dufalac ievada vienu reizi dienā, tas ir nepieciešams, lai dzert tajā pašā laikā (piemēram, no rīta brokastīm laikā).

Ārstējot aizcietējumu un mīkstināšanas izkārnījumos narkotikas tiek dota pieaugušajiem sākotnējā deva 15-45 ml dienā, un tad pāriet uz uzturošo devu 15-30 ml. Tiek izvēlēts individuāli Sākotnējā deva, zāles var ņemt vienu vai tiek sadalīts 2 daļās. Ir izvēlēts Balstdevu atkarībā no reakcijas uz grāmatu saņemšanas narkotiku. Kā uzskata terapeitisko efektu Duphalac var parādīties 2-3 dienas pēc uzsākšanas narkotikas. Ārstēšanas laikā Dufalac jāņem pietiekamu daudzumu šķidruma (1, 5-2 litri dienā).

Ir izvēlēts bērni deva no narkotiku atkarībā no vecuma:

  • Bērni vecumā no 7-14 - 10-15 ml dienā;
  • Bērni 1-6 gadi 5-10 ml dienā;
  • bērniem līdz viena gada - līdz 5 ml dienā.

Duphalac jaundzimušajiem tiek izmantota arī, lai ārstētu aizcietējums un dysbiosis. Ieteicams, lai sāktu veikt 1 ml, pakāpeniski apvienojot apjomu narkotiku līdz 4-5 ml (tas palīdzēs izvairīties no palielināta gāzi).

Ārstējot aknu encefalopātijas devas Duphalac izvēlēts individuāli, kas parasti sākas deva ir 30-45 ml.

Lai sagatavotu resnās pētniecībai lietošanai 100-150 ml produkta. Parasti deva ir atkarīga no veida pētījumu, pacienta stāvoklis un ārsts individuāli izvēlēta. Kā uzskata Duphalac šiem mērķiem vislabāk izmantot kopā ar citām metodēm, tīrīšanas zarnu (piemēram, tīrīšanas klizmas).

Blakusefekts

Kas ir agrīnā dienās Duphalac var izraisīt paaugstinātu gāzes (meteorisms). Tas parasti izzūd pēc dažām dienām. Kad lielas devas narkotiku notiek caureja. Tur var būt slikta dūša, vemšana un sāpes vēderā. Kā uzskata Duphalac ziņojumus par tās blakusparādības, nav pietiekams, lai precīzi novērtējot sastopamību.

Ja zāles tiek izmantotas lielas devas (piemēram, ar ko apstrādā aknu encefalopātijas) var attīstīties pacientā, elektrolītu līdzsvara caurejas.

Pārdozēšana Dufalac

Pie lielās devās zāles var caureja un sāpes vēderā. Atcelt narkotiku vai devu samazināšana novērš šīs izpausmes. Gadījumā, elektrolītu līdzsvara korekciju ir prasīts elektrolītu risinājumu ieviešanu.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Klīniskie pētījumi par mijiedarbību Duphalac ar citiem farmakoloģiskiem līdzekļiem nav veikti.

Īpaši izstrādāta lietošanas Duphalac

Tā kā nav ietekmes narkotiku uz pāris dienām, konsultējieties ar savu ārstu.

Jāņem vērā, ka Dufalac var saturēt nelielu daudzumu cukuru (piemēram, laktozes, galaktozes, fruktozi). Saņemot devu, lai ārstētu aizcietējums nav problēma, lai pacientiem ar diabētu. Bet attieksme pret aknu komu (encefalopātija) cukura saturu jāapsver šiem pacientiem.

Pacienti nespēj panest galaktozi, fruktoze nevajadzētu lietot šīs zāles. Duphalac jaundzimušajiem var lietot tikai ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика