Duspatalin

Duspatalin - farmakoloģiskie aģenti no grupas Myotropic spazmolītisķiem. Aktīvā viela - mebeverin.  Narkotiku Duspatalin kapsulas.

Struktūra un sastāvs Duspatalin

Saskaņā ar instrukcijām Duspatalin izsniegts veidā, kapsulas prolongētu darbību. 1 kapsula, kas satur 200 mg aktīvās vielas un papildu sastāvdaļām (magnija stearāts, hipromeloze, metakrilskābes, glicerīna triacetāta). Želatīns apvalks formulējums ietver želatīnu un titāna dioksīdu. Saturs kapsulu izskatās kā maza balta granulas.

Duspatalin iepakotas kartona kastēs, katrā no kuriem 2 vai 3 blisteri ar kapsulām (10 vienības uz blistera).

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir spazmolītiskais efektu. Saskaņā ar instrukcijām Duspatalin ir selektīva spazmolītiska iedarbība uz gludās muskulatūras kuņģa un zarnu trakta (it īpaši resnās zarnas). Narkotiku neietekmē normālu zarnu peristaltiku, bet arī ir antiholīnerģiska iedarbība.

Duspatalin pēc ievadīšanas hidrolizē (reakcijā ar ūdeni tiek pārvērsta par citu ķīmisku savienojumu). Zāles metabolizējas aknās. Rakstiet galvenokārt nieres un nelielu daudzumu žulti.

Kapsulas šīs narkotikas spēj ilgstošai atbrīvošanai. Saskaņā ar instrukcijām Duspatalin - pat pēc vairāku devu lietošanas, uzkrāšanās nav novērota tās ietekmi organismā.

Indikācijas Duspatalin

Duspatalin redzams ar vēdera sāpēm spastiska rakstura (tostarp bioloģisko slimībām), aknu un nieru kolikas, zarnu diskinēzija un žults ceļu. Arī Duspatalin indikācijas ir: hronisks pankreatīts (kompleksā terapijā), kairinātu zarnu sindroms, hronisks kolīts spastiska, menstruālās sāpes sievietēm.

Bērni vecāki par 12 gadiem Duspatalin parādīti funkcionāliem traucējumiem, kuņģa-zarnu trakta, kas ir kopā ar sāpēm vēderā.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām Duspatalin, bērniem līdz 12 gadiem (jo trūkst klīnisko pētījumu šajā pacientu grupā).

Pieteikums Duspatalin grūtniecības un zīdīšanas laikā

 Duspatalin kapsulas depo.
 In klīniskie eksperimenti ar dzīvniekiem teratogēna (kaitīgo iedarbību uz augļa attīstību), ietekme narkotikas netika konstatēta. Duspatalin var lietot grūtniecības laikā, ja iespējamiem ieguvumiem no tā lielāku risku auglim. Narkotiku kad pieņemts terapeitiskas devas, neiespiežas mātes pienā, tādēļ tā lietošana zīdīšanas laikā ir iespējama. Kā uzskata Duspatalin izmanto, ārstējot gremošanas sistēmas grūtniecēm ar pozitīvu efektu slimībām, tika novērota ietekme uz augli.

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm Duspatalin var izraisīt reiboni, reti alerģiskas reakcijas (nātrene, angioneirotiskā tūska, izsitumi).

Dozēšanas un administrēšana Duspatalin

Veikt narkotikas būtu iekšā, nevis šķidru kapsulu un saspieda to ar pietiekami daudz ūdens. Duspatalin piešķirts pirms ēšanas (20 minūtes), 200 mg (1 kapsula) divreiz dienā.

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumā ar šīs narkotikas norādīja centrālās nervu sistēmas uzbudinājums. Specifisks antidots in pārdozēšanas Duspatalin nav. Simptomātiska ārstēšana - kuņģa skalošana, un citi helātus.

Īpaši izstrādāta lietošanas Duspatalin

Duspatalin neietekmē spēju vadīt transportlīdzekļus un uzmanību, kad rīkojaties potenciāli bīstamas iekārtas.

Яндекс.Метрика